Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(svete @ 2011 07 14, 20:57)

Dar laukia Too faced ir Smashbox. Gal ka praleidau, ka vertetu pabandyt?

isbandykite MAC Prep+Prime skin base visage,Kanebo,Lancome bei Clarins makiazo bazes labai giriamos...o Gosh bandete?
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2011 07 14, 19:57)
Eastee Lauder - tas, kur koreguoja spalva. Fantastiskai paslepe poras ir spalvyte siek tiek duoda, tikriausiai eisiu dar bandyt ir pirkt



Gal galit visa pavadinima parasyt,nes visus EL produktus zinau, bet nesuprantu apie ka kalbat? g.gif
o as pagaliau isigyjau Clarins baze wub.gif buvau bandzius, nerealiai patiko.. tai pagaliau uzsisakiau... paslepia poras, nelygumus, raukslytes smulkias, paskaistina oda.. tikiu ir pudra gerai laikys, tikiuosi
user posted image
Atsakyti
Clarins ir aš galiu pagirti. Mano pirmoji bazė ir labai patinka, viską sulygina ir pati oda tokia, kaip šilkinė po jos. Įdomu būtų ir kitų firmų pabandyti, kai baigsiu, bet kai tokia gera, tai tikriausiai net neverta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2011 07 14, 18:57)

Dar laukia Too faced ir Smashbox. Gal ka praleidau, ka vertetu pabandyt?

gal jums patiktu Clinique redness solutions daily protective base spf15? smile.gif
Atsakyti
Ar yra kokia gera makiažo bazė be silikono? Nes užsitepus bazę su silikonu jaučiasi lyg plėvelė ir atrodo kad oda nekvėpuoja, o ir poros kemšasi. Esu išbandžius Smashbox, Tarte, Clarins ir Laura Geller.
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2011 07 15, 05:48)
Ar yra kokia gera makiažo bazė be silikono? Nes užsitepus bazę su silikonu jaučiasi lyg plėvelė ir atrodo kad oda nekvėpuoja, o ir poros kemšasi. Esu išbandžius Smashbox, Tarte, Clarins ir Laura Geller.



praktiskai visos bazes silikono pagrindu.. juk jis pagrindi ir padaro darba: sulgina oda, uzpildo poras ir.tt bet gal ir klystu.. cia geriau visazistai galetu atsakyt
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 14, 17:18)
Gal galit visa pavadinima parasyt,nes visus EL produktus zinau, bet nesuprantu apie ka kalbat?  g.gif



EL yra trys bazes, tai bandziau colour correcting, bet ji ir poras puikiai paslepe
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PAris @ 2011 07 15, 00:35)
gal jums patiktu Clinique redness solutions daily protective base spf15? smile.gif

ar gerai maskuoja raudonį?gal raminančiai veikia odą? rolleyes.gif

kažkada buvau užsidegus nusipirkt bet Kristėj neradau tai taip ir neparsisiunčiau g.gif ...

Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 07 15, 21:24)
ar gerai maskuoja raudonį?gal raminančiai veikia odą?  rolleyes.gif

kažkada buvau užsidegus nusipirkt bet Kristėj neradau tai taip ir neparsisiunčiau  g.gif ...

Neturiu as sio daikto, bet kazkada domejausi. Viena karta prabegom parduotuveje isbandziau, tai gal per daug uztepiau, nes gerokai pabalino veida, bet palygino. Pries perkant siulyciau isbandyti, nors pagal aprasyma nebloga multi priemone-ir spf, ir primer'is su raudonio koregavimu 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu.. ar as jau nebemoku su clarins zabe elgtis ar kame reikalas.. nepasakyciau, kad ji man padeda ilgiau pudra islaikyt.. ji kaip tik man tokia slidinejanti patampa g.gif gal per daug bazes dedu? g.gif
Atsakyti
Nenaudoju makiazo baziu, nes nei viena bandyta kazkokio pastebimo efekto nesuteike, o ir tarpusavyje nelabai kuo jos visos skiriasi (na silikonines ir besilikones, tai jau vien tekstura skiriasi, bet siaip...). Kazkiek tikiu, t.y. kad efektas butu, bazem su spalva, bet is bandytu visokiu gaivinanciu odos spalva/suteikianciu skaistumo ir pan. man vistiek naudos nulis...

Na bet prisireike man atrast kokia zalia baze, kad pamaskuotu raudonuma odos - pasiemiau parduotuvej kelis meginius ir isbandziau. Ant rankos bandant labiausiai patiko SMASHBOX ir MUFE primer'iai - matesi, kad kazka pamaskavo, pigmento daugiau abu turi, o FUSION BEAUTY ant rankos atrode nieko nedaro, bet as i ji ir taip skeptiskai ziurejau, nes spalva sviesi zalsva, galvojau, kad jau tuo matosi, jog nelabai ka padarys. Bet isbandzius realiai ant veido galiu pagirt tik FUSION BEAUTY - akimirksniu dingo visi paraudimai, oda susilygino, o vat kiti du primer'iai, tai nors ir uzmaskavo paraudimus, bet ir po mazai tepant paliko oda kitokio atspalvio (ne zalia, bet tokia gelsva, nesveikai atrodancia). Gundausi isigyt Fusion Beauty visa pakuote, tik galvoju ar realiai man tikrai jos reikia, nes primer'is is esmes nereikalinga,s ka reikia pamaskuoju maskuokliu.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 03, 15:59)
gal ne off topic,neaisku prie ko priskirt si produkta biggrin.gif

as tai manyciau cia kaip mufe mist&fix makiazui fiksuot, kazkas panasaus? g.gif
Atsakyti