Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 03, 13:55)
o sito niekas nebandet?cia ne visai makiazo baze,bet padeda makiazui islikti vietoj,i domu kaip atsiliepimai g.gif
all nighter spray

man irgi įdomu. apie analogišką nemažai skaičiau, bet gal realiai kas bandė?
kaži ne off topic čia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 07 03, 15:05)
man irgi įdomu. apie analogišką nemažai skaičiau, bet gal  realiai kas bandė?
kaži ne off topic čia? ax.gif

gal ne off topic,neaisku prie ko priskirt si produkta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2011 06 22, 14:42)
Isigijau GOSH makiazo baze.. kadangi tai pimra mano isbandyta baze, tai jos suteikiamas efektas man patinka, dailiai islygina oda, veidas atrodo pailsejes smile.gif norejau isbandyti ir Loreal baze bet nei Eurokos'e, nei Sarmoje neturejo meginuko, bet jei teptusi gumulais, nepatiktu. Gosh tepasi tikrai lengvai smile.gif


O koks esminis kainos skirtumas tarp LOREAL ir GOSH bazių?
Atsakyti
Neseniai įsigyjau šia bazę:
user posted image

ir esu ja labai labai labai patenkinta. Superinė wub.gif
Atsakyti
Muscale kokia spalva?
Atsakyti
QUOTE(inetuke @ 2011 07 05, 13:01)
Muscale kokia spalva?


450 creamy beige
Atsakyti
Na, nusipirkau GOSH velvet ten kažkokią. Pirmąkart panaudojus galvojau, koks velnias mane nešė pirkt tos bazės, nu labai prastas daiktas pasirodė, kažkokia riebi jaučiaus, o efekto didelis ir apvalus 0. Tačiau įgudau ja teptis ir esu laaaabai patenkinta thumbup.gif Fainas dalykėlis, oda tokia skaisti, lygi, nu pasaka ax.gif
Atsakyti
o kaip tepat?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 11, 21:17)
Siandien bandziau Loreal ta baze veido.. labai gaila, kad vienoj is kauno Eurokos dirba nekompetetingos konsultantes, kurios nesugeba paaiskint, nei kuom ji gera, nei ka ji daro nei su kuo ji valgoma smile.gif galetu ir pasidomet apie naujoves.. bet ne apie tai norejau parasyt. Kas keisciausia, kad patepus testeri ant rankos jis kol tepes gumuliavos visas.. ten taip turi but, ar su testeriu kazkas ny to g.gif


Gumuliukai atsirado del to, kad per daug uzsitepet ant rankos, arba testeris blogas, gal prasukta paliko sad.gif As ja nusipirkau neseniai (42 Lt mokejau), tai pirmaji karta tobulai pasitepiau, o antra karta per daug pritepiau (tikejausi, kad dar geriau bus biggrin.gif ), tai sausa pudra sunkiai tepesi. Taip kad swarbiausia nepadauginti makiazo bazes ir wiskas bus gerai wink.gif
PS.: tepu pirstu galiukais, lengwai imasazuoju i oda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulix: 07 liepos 2011 - 10:58
Kas ka galit papasakoti apie Smashbox zalia primeri?
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2011 07 06, 21:13)
Na, nusipirkau GOSH velvet ten kažkokią. Pirmąkart panaudojus galvojau, koks velnias mane nešė pirkt tos bazės, nu labai prastas daiktas pasirodė, kažkokia riebi jaučiaus, o efekto didelis ir apvalus 0. Tačiau įgudau ja teptis ir esu laaaabai patenkinta  thumbup.gif  Fainas dalykėlis, oda tokia skaisti, lygi, nu pasaka ax.gif

as taip pat siandien nusipirkau, pasitepiau ir kolkas irgi didelio efekto nematau, bet ziuresiu kaip toliau bus, tikiuosi ir as liksiu patenkinta blush2.gif
Atsakyti
Vakar turejau primeriu bandymo maratona. Raportuoju:
Bareminerals - nesupratau, kodel jis tiek giriamas, jokio skirtumo uzsitepus
Eastee Lauder - tas, kur koreguoja spalva. Fantastiskai paslepe poras ir spalvyte siek tiek duoda, tikriausiai eisiu dar bandyt ir pirkt
Urban Decay - jokios korekcijos nesimato uzsitepus, juo patepta kakta pasipuose spuogiukais po valandos
YSL - nauja baze, kur su teptuku tepasi. Gal ir gerai, bet konsultante tiek stengesi mane juo tepti, paskui dar krempudros ir ruzo, kad finale mano jautri oda atrode kaip sviezia virta bulve, tokia simpatiskai besilupanti ir serpetojanti vietom doh.gif Reiktu ji dar karta paciai issibandyti, be inirtingo konsultantes makalavimo. Bet jis ir brangiausias is visu, tai noriu, kad ir tobuliausias butu jei jau rinksiuos
Benefit porefection ar kazkoks, skirtas maskuot poroms. Poras gal ir neblogai maskuoja, bet daugiau nieko, o man reikia, kad ir spalva palygintu ir kad nesausintu .
Is kitos dienos bandymu - L'oreal zalias - reiktu daug terliones, norint uzsitepti taip, kad nebutum srekas. O man reikia tokio fit fit greitai ir graziai ryte biggrin.gif
Bodyshop - nieko nedaro, gal kiek ir padetu krempudrai islikti vietoj

Dar laukia Too faced ir Smashbox. Gal ka praleidau, ka vertetu pabandyt?
Atsakyti