Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

Turiu loreal baze, man ji tikrai gumuliukais nenueina. Visai geraipasiskirsto, ir graziai LOrealio mineraline ant jos pasidengia ... Gal Amber123 tau kokia padziuvus papuole ... g.gif

O gal kuri bandete MARY KAY baze ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 06 22, 16:25)
Amber123 tau kokia padziuvus papuole ...  g.gif

ne Amber, bet įsiterpsiu ax.gif
kelis kartus bandžiau ją parduotuvėse (sykį - oro uoste, kai buvo dar totali naujiena, t.y. produktas tikrai nepasenęs), ir visus kartus ji man gumuliavosi...

kosmadoj šiandien nuolaidą jai mačiau, bet tie gumuliukai atbaido ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 06 22, 20:10)
ne Amber, bet įsiterpsiu  ax.gif
kelis kartus bandžiau ją parduotuvėse (sykį - oro uoste, kai buvo dar totali naujiena, t.y. produktas tikrai nepasenęs), ir visus kartus ji man gumuliavosi...

kosmadoj šiandien nuolaidą jai mačiau, bet tie gumuliukai atbaido ir tiek  doh.gif


Nu kaip idomu, nu tikrai man tepasi lygiai mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jums mintis, kad neturint bazes sventiniam makiazui panaudoti seseliu pagrinda - t.y. tokioms probleminems vietoms kaip T zona? Ar sie abu produktai nera sukurti panasiu principu? Gal visai nieko butu isbandyti?
Atsakyti
šiandien ant rankos pabandžiau L'oreal studio secrets bazę, po diskusijų gumuliuojas ji ar ne biggrin.gif
reikėjo ilgokai tept, kol sutepiau ant odos be pėdsakų, nes labai nenoriai tepės. Švelnumo, glotnumo išsitepus pasigedau, po Mac bazės oda švelni ir glotni, slysta pirštai kaip per sviestą.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 12, 18:12)
net nzn, as tepiau ant rankos unsure.gif o kiek tu jos tepi?

sory kad taip velai atsakau 4u.gif as tepu labai mazai, tik vos vos pamirkau teptuko gala i produkta wink.gif daug nereikia, nes tada kremine pudra pasidengs nelygiai arba visai nepasidengs blink.gif blink.gif

svete, nepabandzius nesuzinosi. tu pabandyk ir mums parasyk wink.gif siaip girdejau kad seseliu pagrinda tepa po akimis pries tepant maskuokli, kad i rauksles nesubegtu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 25, 15:28)
šiandien ant rankos pabandžiau L'oreal studio secrets bazę, po diskusijų gumuliuojas ji ar ne  biggrin.gif
reikėjo ilgokai tept, kol sutepiau ant odos be pėdsakų, nes labai nenoriai tepės. Švelnumo, glotnumo išsitepus pasigedau, po Mac bazės oda švelni ir glotni, slysta pirštai kaip per sviestą.



Va va apie ka ir kalbu.. ji turetu padet viska lengviau padaryt, o jei dar ja pacia reik tiek tept doh.gif unsure.gif o kokia Mac baze jei nepaslaptis? 4u.gif Preap and prime ten ta?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 26, 22:31)
o kokia Mac baze jei nepaslaptis?  4u.gif Preap and prime ten ta?

aha, Prep+Prime skin drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu ka - pabandziau ta seseliu pagrinda vietoj bazes (mano Lumene). Nepatikesit, bet siek tiek maskuoja poras ir spalvos nelygumus, graziai pudra tepasi. Taip kad reikalui esant tikrai galima panaudot
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 06 22, 16:25)
Turiu loreal baze, man ji tikrai gumuliukais nenueina. Visai geraipasiskirsto


vakar įsigijau tą bazę, bandysiu šiandien jos ištvermę ax.gif šiaip tepasi man labai lengvai, jokio gumulavimosi nepastebėjau g.gif oda švelni lygi, poras kiek pamažino ir net žiauriai prastai besitepantis mažkiažo pagrindas tepėsi be jokių priekaištų 4u.gif
Atsakyti
Kas ka turi papasakot apie L'oreal zalia primeri? Kiek skaitinejau makeupalley tai keisti atsiliepimai - vieniems labai patinka, kitiems visai nepatinka. O dar toks atsiliepimas, kas nuotraukose matosi uztepti plemai nes baze turi kazkokio blizgesio... g.gif Ieskau zalios bazes arba tokios, kad maskuotu ir paraudimus ir poras. Oda jautri, skruostai sausi, T-zona blizga po keliu valandu
Atsakyti
o sito niekas nebandet?cia ne visai makiazo baze,bet padeda makiazui islikti vietoj,i domu kaip atsiliepimai g.gif
all nighter spray
Atsakyti