Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

Siandien bandziau Loreal ta baze veido.. labai gaila, kad vienoj is kauno Eurokos dirba nekompetetingos konsultantes, kurios nesugeba paaiskint, nei kuom ji gera, nei ka ji daro nei su kuo ji valgoma smile.gif galetu ir pasidomet apie naujoves.. bet ne apie tai norejau parasyt. Kas keisciausia, kad patepus testeri ant rankos jis kol tepes gumuliavos visas.. ten taip turi but, ar su testeriu kazkas ny to g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 11, 20:17)
Siandien bandziau Loreal ta baze veido..

patepus testeri ant rankos jis kol tepes gumuliavos visas.. ten taip turi but, ar su testeriu kazkas ny to g.gif

vat ir man tą bazę bandant taip pat buvo, todėl ir susilaikiau nuo pirkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 06 11, 23:07)
vat ir man tą bazę bandant taip pat buvo, todėl ir susilaikiau nuo pirkimo  ax.gif



Va va butent.. tai gal kazkas naudojat ir galit pasakyt, kaip realiai yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 06 11, 22:07)
vat ir man tą bazę bandant taip pat buvo, todėl ir susilaikiau nuo pirkimo  ax.gif

reikejo ant rankos ilgiau patepliot, tas gumuliavimasis tapma lygiu odos pavirsium 4u.gif , lygiai tas pats man buvo su Smashbox baze - nu atrodo gumulai eina, bet kai gerai isskaidai - lygi grazi oda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 06 12, 11:39)
reikejo ant rankos ilgiau patepliot, tas gumuliavimasis tapma lygiu odos pavirsium  4u.gif , lygiai tas pats man buvo su Smashbox baze - nu atrodo gumulai eina, bet kai gerai isskaidai - lygi grazi oda  4u.gif



As ant rankos ir bandziau unsure.gif bet ka as zinau.. ar turi taip but? nes pvz Clarins baze irgi labai pan i loreal, tai uztepi ir kaip sviestas uzsitepa, o jei cia dar 5min reikia ja skaidyt tuos gumulus traiskyt, tai cia daugiau bedu, nei padeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 12, 14:06)
As ant rankos ir bandziau unsure.gif bet ka as zinau.. ar turi taip but? nes pvz Clarins baze irgi labai pan i loreal, tai uztepi ir kaip sviestas uzsitepa, o jei cia dar 5min reikia ja skaidyt tuos gumulus traiskyt, tai cia daugiau bedu, nei padeda biggrin.gif

Tie vadinami gumulai tai silikonas yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 06 12, 14:54)
Tie vadinami gumulai tai silikonas yra biggrin.gif



blush2.gif o kodel ju ner kitose pvz? biggrin.gif nu as bandzius tik gosh, clarins ir tokia papigiai oriflame 4u.gif tai reiskia su ja viskas gerai.. reik pirkt tada biggrin.gif aplamai, gal kas turit daugiau atsiliepimu apie Loreal baze? nes kai tokie karsti orai, tai man jos laaaaaabai reik. Gal kas galit palygint Loreal ir Gosh bazes?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 12 birželio 2011 - 14:27
amber, as turiu loreal baze wink.gif man ji patinka ir nesigumuluoja. gal ji tau gumulais nuejo del to kad per daug pritepei, negali taip but?
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2011 06 12, 19:07)
amber, as turiu loreal baze wink.gif man ji patinka ir nesigumuluoja. gal ji tau gumulais nuejo del to kad per daug pritepei, negali taip but?



net nzn, as tepiau ant rankos unsure.gif o kiek tu jos tepi?
Atsakyti
Gal kas turėjo SHISEIDO bazę su SPF15? Įdomūs atsiliepimai 4u.gif
ir gal galėtų palygint su GOSH Velvet touch smile.gif
Atsakyti
Isigijau GOSH makiazo baze.. kadangi tai pimra mano isbandyta baze, tai jos suteikiamas efektas man patinka, dailiai islygina oda, veidas atrodo pailsejes smile.gif norejau isbandyti ir Loreal baze bet nei Eurokos'e, nei Sarmoje neturejo meginuko, bet jei teptusi gumulais, nepatiktu. Gosh tepasi tikrai lengvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 06 12, 09:39)
reikejo ant rankos ilgiau patepliot, tas gumuliavimasis tapma lygiu odos pavirsium  4u.gif , lygiai tas pats man buvo su Smashbox baze - nu atrodo gumulai eina, bet kai gerai isskaidai - lygi grazi oda  4u.gif



...pries kelias dienas pati isigijau Smashbox baze, tai jokiu gumulu nera, tepasi labai lengvai ir tolygiai.
Atsakyti