Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

su praimeriu man labai patinka kaip krempudra dengiasi wub.gif kurį laiką naudojau šią,
Smashbox photo finish
user posted image
bet toks jausmas, kad kemša poras doh.gif atsirado keletas tokių giluminių inkštirų cool.gif Na gal tik sutapimas, bet dabar kiek "pristabdžiau" ir naudoju tik progai esant blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 14, 00:58)
kadangi Mac bazę naudoju labai retai, tik progoms ir kai žinau,kad makiažo nebus galimybės nusivalyt, tai apie porų kimšimą nieko negaliu pasakyt. Pudra dengias geriau nei ant odos be bazės, ant visų silikonų pudra, geriau dengias. Dėl matiškumo nelabai galiu pasakyt, bet makiažas laikos kaip prikaltas beveik parą, tik riebaliukas išlenda, reik pakoreguot. Riebiai odai tai nepirkčiau, nes bazė su blizgučiu lyg, gali būt,kad matiškumą sunkiai laikyt  g.gif  mano oda mišri

aciu 4u.gif o kiek mokejote uz 30ml ar ne?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 04 15, 12:01)
aciu 4u.gif o kiek mokejote uz 30ml ar ne?

turiu 30 ml,bet pirkau prieš gerus metus ir ne LT, Danijoj, o čia kosmetika brangi, tikrai permokėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 16, 21:32)
turiu 30 ml,bet pirkau prieš gerus metus ir ne LT, Danijoj, o čia kosmetika brangi, tikrai permokėjau  smile.gif

vistiek idomu kiek kainavo,jai klausiu 4u.gif o kokias bazes dar bandete g.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 03 27, 23:12)
o kokias naudojote?

Atsiprasau, kad tik dabar teatrasau ;D Naudojau kelias: Inglot, BE ir dar kazkokia, kurios dabar net nepamenu biggrin.gif Siaip turiu Avene kremuka, jis irgi silikoniniu pagrindu, tai oda po jo ziauriai blizga, tik nezinau ar grynai silikonas cia kaltas. Taip pat buvo ir su tom kirom bazem doh.gif kazkokia oda lipni, tarsi svytinti plevele uzsideda po keliu val. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 04 16, 20:26)
vistiek idomu kiek kainavo,jai klausiu 4u.gif o kokias bazes dar bandete g.gif

neprisimenu net, dabar kainuoja 195 kronas, tai apie 90 lt, panašiai ir mokėjau, gal keliais litais pigiaus.
Dar esu bandžius Dior Icone tik transparent, irgi tinka kaip makiažo pagrindas, nes tepant vieną nieko nemaskuoja. Šitą riebiaodėms turėtų tikt, nes pati iš savęs yra sausa, tiršta, matiškesnė nei Mac tai tikrai.


Dior Icone atsiliepimai;
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 03, 16:05)
Na va parskridau  bigsmile.gif  Taip, as naudojau bespalve, kadangi nesu
pareiginga krem pudru naudotoja tai nelabai ir apie makiazo pagrinda ismanau, bet
manau ji tikrai gali tarnauti kaip makiazo pagrindas, taip graziai islygina odele, netgi vakare nusivalius ir kelias dienas nenaudojant oda lygi it aksomas, na man rodos ji
dar gydomaji poveiki turi, maciau cinko joje yra, na bet jausmas uztepus nerealus  thumbup.gif nemeginau kitokios, bet Kristuteje apziurejau pacia sviesiausia su atspalviu Ivory rodos na 020 numeris, tai labai graziai naturaliai dengiasi irgi, sakiau kai pabaigsiu dabar turima Normaderm pudrike kur Paryziuje nukoviau tai pirksiu ta su spalvike Dior Icone  bigsmile.gif ir labai lengvai tolygiai dengiasi beje Dior Icone  wub.gif



QUOTE(Baltija @ 2008 01 10, 14:27)
mano normalus,gal šiek tiek į riebumą, bet tik vos vos. O  vat sesė išmėgino, tai jai labai nepatiko, sakė didesnio š nėra mačius, jai matėsi visi pašerpetojimai ir sausos vietos  biggrin.gif  jos oda į sausumą linkusi , tai manyčiau, kad ši pudra labiau riebiaodėms. Oda visą dieną liko matinė  smile.gif



QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 21, 00:22)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu - man Dior Icone visiskai nepatiko  schmoll.gif Jokio skaistumo, veidas kaip negyvas    blink.gif



QUOTE(Gregorij L. @ 2008 03 30, 12:56)
pagyrimai dior icone krempudrai, nors mazai maskuoja, bet smagiai tirpsta tarp pirstu, lygiai padengia ir bendrai kaip silkine.



QUOTE(Baltija @ 2008 03 30, 13:19)
pritariu. Jausmas tepantis nerealus  thumbup.gif

Tik oda neturi būti sausa.




Papildyta:
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 08 29, 01:08)
Siuo metu mano geriausia bandyta krempudra yra Diorskin Icone. Fantastiska.



QUOTE(Vitulka @ 2008 10 28, 20:20)
šian atsiprašiau Dior Icone. Puiku pudra, maskuoja, laikosi, tepasi puikiai  thumbup.gif



QUOTE(stilla @ 2008 10 28, 20:55)
oj as irgi labai patenkinta sia pudra.Kristianos konsultante man ja patare, kadangi mano oda problematiska, kartais ismeta spuogeliais, tai norejosi, kad nebutu tik lengvai maskuojanti, kad oda isliktu matine.Po kol kas atitinka visus mano pageidavimus thumbup.gif



QUOTE(Vitulka @ 2008 12 28, 12:04)
apie Diorskin Icone  smile.gif
šita bespalvė kaip makiažo pagrindas nebent, pamaskuoja, sulygina veido spalvą čiut, oda labai švelni pasidaro, matinė smile.gif
aš dbr turiu nr. 002, maskuoja labai gerai, neatrodo kaip kaukė, sausai odai netiks, normaliai/mišriai labiau  ax.gif



QUOTE(Tiffany @ 2008 12 29, 08:42)
bespalve yra kaip pagrindas kreminei pudrai  4u.gif

Atsakyti
Sakykit, gal kas bande Lanocme La Base primeri? Per paieska bandziau ieskoti neranda blush2.gif idomu butu atsiliepimai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif isigijau stai sia makiazo baze
loreal studio secrets
user posted image
esu ja patenkinta, dejau, ir ant voku, ir ant paakiu ir netepiau jokios seseliu bazes ir tikrai seseliai neblogai laikesi. net ant nosies blizgesys daug veliau listi pradejo smile.gif
beje, turiu klausima POVILA$ ir kitiems,kurie bande. 4u.gif Ar isbandei savos gamybos fiksaza, ar pastebejai skirtuma? mane nervina, kad veidas po to lipnus tampa, nors pursktelnu 2-3 kartus is mazdaug 30 cm atstumo... bet siaip,pats makiazas daug vientisesnis pasidaro, nebebuna to sausumo efekto nuo birios pudros g.gif buciau dekimga, jei parasytumet savo nuomone wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2011 05 01, 21:26)
Sveiki mirksiukas.gif isigijau stai sia makiazo baze
user posted image
esu ja patenkinta, dejau, ir ant voku, ir ant paakiu ir netepiau jokios seseliu bazes ir tikrai seseliai neblogai laikesi. net ant nosies blizgesys daug veliau listi pradejo smile.gif
beje, turiu klausima POVILA$ ir kitiems,kurie bande.  4u.gif Ar isbandei savos gamybos fiksaza, ar pastebejai skirtuma? mane nervina, kad veidas po to lipnus tampa, nors pursktelnu 2-3 kartus is mazdaug 30 cm atstumo... bet siaip,pats makiazas daug vientisesnis pasidaro, nebebuna to sausumo efekto nuo birios pudros g.gif buciau dekimga, jei parasytumet savo nuomone wink.gif

Dėl fiksatoriaus tai man gavosi kuriozas lotuliukas.gif Jis po kelių savaičių buteliuke tiesiog supelijo, todėl teko išpilti blink.gif Nežinau kas ten įnešė pelėsį, nes buteliuką prieš tai medicininiu spiritu išdezinfekavau, vandenį naudojau virintą unsure.gif Daugiau nebandžiau daryti, o ir panaudoti ilgą laiką nespėjau, klientės visada sako,kad makiažas laikosi mano ilgai, tai kažkokio skirtumo su ar be fiksatoriaus iš jų pusės neišgirdau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 05 02, 09:02)
Dėl fiksatoriaus tai man gavosi kuriozas  lotuliukas.gif Jis po kelių savaičių buteliuke tiesiog supelijo, todėl teko išpilti blink.gif Nežinau kas ten įnešė pelėsį, nes buteliuką prieš tai medicininiu spiritu išdezinfekavau, vandenį naudojau virintą unsure.gif Daugiau nebandžiau daryti, o ir panaudoti ilgą laiką nespėjau, klientės visada sako,kad makiažas laikosi mano ilgai, tai kažkokio skirtumo su ar be fiksatoriaus iš jų pusės neišgirdau smile.gif

virintas vanduo su pelesiu nlb susitvarkytu g.gif as maisiau su roziu vandeniu ir maza kieki, t.y. 1sauksteli glicerino su 3 sauksteliais roziu vandens wink.gif as ji taip pat naudoju kaip veido drekikli, uztepus dieniniu kremu, lengvai papurskiu veida, tai manau, greitu metu isnaudosiu wink.gif
o siaip tu teisus, naudojant geras priemones, papildomu purskalu neprireikia, kad makiazas laikytusi gerai smile.gif bet jei darkart pasigaminsi sio stebulingo purskalo, tai parasyk savo nuomone, busiu dekinga wink.gif
Atsakyti
Viena karta panaudojau sia baze:
loreal studio secrets
user posted image

Neturiu beveik patirties su jokiom bazem. Esu turejusi tik bare minerals baze, kuri man abosiliuciai jokio efekto nesuteike, susigere mygom kaip vandenelis ir tiek, taciau nezveriskai kilo spuogai, kimso poras, alergizavo doh.gif
O sita jau betepant padare veida labai svelnu ir matini. Uztepus ant virsaus pudros likau maloniai nustebinta kad beveik nesimate poru ant zandu. O be jos tepant pudra siaubingai buvo isryskeja poros blink.gif
Na o ar kims poras, ar alergizuos bus matyti ateityje g.gif

tiesa, T zona vis dar neblizga nors jau 7 valandas kaip esu uzsidejusi pudra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 05 03, 23:23)
Viena karta panaudojau sia baze:


Neturiu beveik patirties su jokiom bazem. Esu turejusi tik bare minerals baze, kuri man abosiliuciai jokio efekto nesuteike, susigere mygom kaip vandenelis ir tiek, taciau nezveriskai kilo spuogai, kimso poras, alergizavo doh.gif
O sita jau betepant padare veida labai svelnu ir matini. Uztepus ant virsaus pudros likau maloniai nustebinta kad beveik nesimate poru ant zandu. O be jos tepant pudra siaubingai buvo isryskeja poros blink.gif 
Na o ar kims poras, ar alergizuos bus matyti ateityje g.gif

tiesa, T zona vis dar neblizga nors jau 7 valandas kaip esu uzsidejusi pudra thumbup.gif

man rodos, abi naudojam ta pati producta 4u.gif nealergizuoja,nekemsa poru, bet nezinau, gal del siltu oru, blizgesys ant nosies islenda vos keliu valandu. visgi teks kompaktine pudra arba lapelius pirkti g.gif
Atsakyti