Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholio kiekis krikštynose

Sveikos, man mano vaiko krikstynos jau baigia ivaryti depresija. Pas mus bus 17 zmoniu(visi artimiausi vyro gimines). Mano tokia nuomone, kad si svente yra sventa ir skirta vaikui ir as noreciau, kad joje nebutu kaip vestuvese, kad nebutu degtines.... Anyta priestarauja, vyras irgi nesutinka, nes mazdaug tai bus ne svente ir sveciai nesupras... Ka daryti? As visad krikstynas laikiau vaiko svente, tad tevai ir sveciai pareje is baznycios neturetu "pamirsti" savo vaiku ir imt gert iki nuluzimo, bet reiketu sia diena praleisti su savo vaikais ir daryti viska, kad jiem butu gera ir linksma. As galvojau po baznycios visiems eiti pasivaiksciuoti, paragauti sirsiu medaus, o galiausiai visiems ateiti prie stalo ir skaniai pavalgyti, bei atsigerti kokio kagoro, kas jau nores- pora stopkiu, bei pazaisti ivairius zaidimus ir tiek... tuo viskas ir turetu baigtis... Kaip jus manote? Gal as cia nusisneku ir reikia pirkti degtine (kaip man sake po 0.5 ant galvos+dar kiekvienas atsines po buteli)? Ar cia kokios tradicijos, kad butina prisigerti? Nezinau, patarkit ka nors. Ar man likti prie savo nuomones ir tiesiog pabandyti itikinti vyra, ar man paklausyti ir prigirdyt visus svecius?
Atsakyti
as pilnai sutinku drinks_cheers.gif bet mes alkoholio vis tiek pirksim biggrin.gif
yra gi daug budu kaip iskart neprisigerti...pvz zaidimai, padeku ar pasizadejimu yteikimas, tikrai uzims nemazai laiko ir nebus kada gerti viena po kitos. o galu gale, tai aties vakaras vaikas uzmigs, ka sveciam veikti? kaip mes tai krikstynas darysim ne namie, tai nepasakysi eikit namo, vaikas miega biggrin.gif beja pati tai gali negerti, tokios mociutes ar tetos irgi negeria iki zemes graibymo, na bent pas mus. o vyrai tikrai nenores ziovauti prie stalo.
aisku, jei norit tai galit po visko padaryti pietus ar vakariene ir skirstytis. tik man atrodo reiketu pranesti sveciams is anksto, kad nebutu siurprizo biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif aš irgi manau, kad krikštynos ne vieta tokiems gerimams, simboliškai galima, nes kitaip ne visi moka. Per mūsų vaiko krikštynas daugiau buvo negeriančių nei geriančių. O kas gėrė - gėrė simboliškai thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus Krikštynose nebuvo apsieita be alkoholio, nes buvo išnuomoti svečių namai su nakvyne, tai vyrai atsipalaidavo kaip turi būt doh.gif
Bet aš, aišku, norėčiau, kad alkoholio būtų buvę tik simboliškai, deja, būčiau likus nesuprasta blink.gif
Atsakyti
Musu mazojo krikstynos praejo sakyciau labai "sausai" mirksiukas.gif As lygiai taip pat buvau labai pries alkoholi tokios sventes metu. Nupirkom tik 2 butelius sampano, nes kartu sventem ir mazojo gimtadieni. Dar pora buteliu atsirado ant stalo: krikstatevis atveze "krikstynu nektato" (degtines, kurios beveik nieks negere thumbup.gif ) ir likeri atsiveze seneliai, nors buvo aiskiai visiems pasakyta, kad gerimai "nesitaskys" kaip per vestuves. Bet kaip supratau ne visi girdi, kai yra kazkas sakoma tongue.gif
Gal kazkam ir norejosi daugiau isgerti, bet mirksiukas.gif
Atsakyti
mes nieko negerem per mazosios krikstynas.tiesiog tai vaiko svente,o vaiku svenciu yra mazai,palyginus su suaugusiuju.galima juk ir pakenteti.o ir potraukio nelabai yra,kad prisigerti biggrin.gif
sventem graziai,saldziai,be laipsniu.
per pirmojo vaiko krikstynas karcemoje turejom pirkti nors 1 buteli brendzio,tai nugertas buvo gal tik ketvirtadalis smile.gif si karta svenciant gamtoje nei laso nereikejo.kam vaikams rodyti bloga pavyzdi? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiliuko mamyte @ 2010 06 20, 15:58)
as pilnai sutinku  drinks_cheers.gif bet mes alkoholio vis tiek pirksim  biggrin.gif
yra gi daug budu kaip iskart neprisigerti...pvz zaidimai,

galeciau lazintis, kad vyrai "nusimuilins" nuo zaidimu ir isitaisys prie stalo, t.y. prie degtines.

QUOTE(Olaiva @ 2010 06 21, 15:59)
mes nieko negerem per mazosios krikstynas.tiesiog tai vaiko svente,o vaiku svenciu yra mazai,palyginus su suaugusiuju.galima juk ir pakenteti.o ir potraukio nelabai yra,kad prisigerti  biggrin.gif

visiskai pritariu.
Bet del to "galima juk ir pakenteti", tai idomiai skamba g.gif Tikri alkoholikai kenteti negali, o ne alkoholikai jokios kancios negerdami neturetu jausti. Tai koks cia dar "pakentejimas" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 06 21, 20:08)
galeciau lazintis, kad vyrai "nusimuilins" nuo zaidimu ir isitaisys prie stalo, t.y. prie degtines.
visiskai pritariu.
Bet del to "galima juk ir pakenteti", tai idomiai skamba  g.gif  Tikri alkoholikai kenteti negali, o ne alkoholikai jokios kancios negerdami neturetu jausti. Tai koks cia dar "pakentejimas"  g.gif

nu mes tikrai ne alkoholikai ir poreikio nera.tiesiog nereikia kabinetis prie zodziu biggrin.gif kitiems krikstynos-tai dvieju dienu balius su upeliais gerimu,muzika ir t.t.,o mums tai didele vaiko svente
Atsakyti
Mes neturejome alkoholio. Sventeme kavineje, tad pasakeme sveciam, kad mes neuzsakeme alkoholio del to kad tai yra vaiku svente, o jei kas nori gali uzsisakyti patys. Ir mano dziaugsmui niekas neuzsisakinejo. Svente praejo nuostabiai. thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi norėjau daryti be alkoholio. Bet alkoholį vis dėl to pirksim. Bet mes esam numatę tokį planą, kad iki tol kol vaikučiai nemiegos, nebus jokių "girtavimų" smile.gif Tiesiog turim su būsima kūma prisiruošusios daug žaidimų, atrakcijų ir t.t. tad manau kad nebūtina per vaiko šventę kas kart kelti po stikliuką. O kai suguldysim vaikučius, tada jau patys šiek tiek pavakarosim. Dabar galit užmėtyt akmenim smile.gif
Atsakyti
as ir galvojau jokio alkoholio,bet zinau tiek vyro tiek savo gimine ir zinojau jog jeigu nebus visi nesupras kas cia per balius.tai pirkom ir degtine ir vermuta ir sampana aisku dar visi po bonka atsinese. tai galiu pasakyti tiek jeigu bus uzimtumas nieks neprisigers nebus lako,o jeigu jokiu zaidimu,uzduociu nebus tai visiems bus liudna ir visi kilnos stikliukus.
pas mus buvo taip iki mazdaug 22al vakaro mazai buvo isgerta nes buvo visi uzimti o paskui anyta nusinese musu vaikuti pas save migdyt(nes tam paciam kieme gyvenam tik kitam name) ir po to visi atsipalaidavo ir isgere,bet cia jau pats zmogus turi sprest ar prisigert atvaziavo ar vaika pasveikinti patapus krikscionimi. 4u.gif buvo ir girtu buvo ir mazai isgerusiu,buvo smagu nes ne iskarto atsisede uz stalo gere ta snapsa.
Papildyta:
QUOTE(Ryški @ 2010 06 22, 20:34)
Aš irgi norėjau daryti be alkoholio. Bet alkoholį vis dėl to pirksim. Bet mes esam numatę tokį planą, kad iki tol kol vaikučiai nemiegos, nebus jokių "girtavimų" smile.gif Tiesiog turim su būsima kūma prisiruošusios daug žaidimų, atrakcijų ir t.t. tad manau kad nebūtina per vaiko šventę kas kart kelti po stikliuką. O kai suguldysim vaikučius, tada jau patys šiek tiek pavakarosim. Dabar galit užmėtyt akmenim smile.gif

drinks_cheers.gif kol vaikai nesumigdyti nera ko girtauti bet po taure sampano galima isgerti smile.gif o pavakaroti ir teveliams reikia 4u.gif tad as tikrai nemetysiu akmenim mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
pritariu jums drinks_cheers.gif bet bijau kad ir pas mus be alkoholio neapseis,aisku puse bus negerenciu bet puse tikrai ragaus g.gif
Atsakyti