Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Žiūriu sąraše paminėtas tepalas žaizdoms, ar visoms prireikė?
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 07 28, 10:20)
Žiūriu sąraše paminėtas tepalas žaizdoms, ar visoms prireikė?

neturėjau ir nereikėjo... per paskaitėlę dabar sakė, nesivežti jokių vaistų, bepantenų ir pan... sako viską duodam (čia KGN)
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 28, 11:29)
neturėjau ir nereikėjo... per paskaitėlę dabar sakė, nesivežti jokių vaistų, bepantenų ir pan... sako viską duodam (čia KGN)


Man pirma diena nereikejo, o antra jau siunciau vyra i vaistine Bepantheno pirkti smile.gif VGN nieko neduoda panasaus tikrai, jokiu sudokremu, bepantenu ir pan. Kremo su cinku neturejau ir neturiu ir po siai dienai, o bepanthena naudojam dabar, jei kokie paraudimai yra. Nuo issutimu geriausia padeda mums paprasciausia vaikiska pudra su talku 4u.gif Bet ligoninej jos nereikejo, per siuos karscius tik prireike 4u.gif
Tiesa gulint ligoninej nesiojo dovaneles/reklameles, kadangi ilgai gulejom, tai su kaimyne po 2 net gavome - kojinaites, pampersiuka, serveteliu ir aliejuko meginukus biggrin.gif juokavome, kad dar reikia paguleti - gal dar ko atnes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 28, 14:54)
Man pirma diena nereikejo, o antra jau siunciau vyra i vaistine Bepantheno pirkti smile.gif VGN nieko neduoda panasaus tikrai, jokiu sudokremu, bepantenu ir pan. Kremo su cinku neturejau ir neturiu ir po siai dienai, o bepanthena naudojam dabar, jei kokie paraudimai yra. Nuo issutimu geriausia padeda mums paprasciausia vaikiska pudra su talku  4u.gif Bet ligoninej jos nereikejo, per siuos karscius tik prireike  4u.gif
Tiesa gulint ligoninej nesiojo dovaneles/reklameles, kadangi ilgai gulejom, tai su kaimyne po 2 net gavome - kojinaites, pampersiuka, serveteliu ir aliejuko meginukus biggrin.gif juokavome, kad dar reikia paguleti - gal dar ko atnes  thumbup.gif

bepanteno man davė dovanų, o šį kart pati vežuosi.. bet supratau, kad čia kalba eina apie tepalą žaizdoms po kirpimų, plyšimų... gal ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš viską jau susipirkau cool.gif , vadovaudamasi jūsų patarimais smile.gif Tik kojinyčių vilnonių mažyliui dar neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 28, 21:18)
bepanteno man davė dovanų, o šį kart pati vežuosi.. bet supratau, kad čia kalba eina apie tepalą žaizdoms po kirpimų, plyšimų... gal ne taip supratau  blush2.gif


Cia tikriausiai as ne taip supratau doh.gif Mano siule kur kirpo man patare ginekologe purksti Panthenoliu (tokios putos su dexpanthenoliu, kurios gijima skatina), bet jo man taip pat vyras is vaistines parnese, VGN nieko nedave wink.gif
Tiesa, kai reikejo gelezi gerti, nes kraujo tyrimas blogas buvo, hemoglobinas baisiai zemas, tai atnese gelezies, bet pasakiau, kad gersiu savaja (taipogi vyras jau buvo nupirkes man), nes nestumo metu bandziau ta ju duodama ir klaikiai pykino nuo jos, tai baisiai nepatenkinti buvo (atseit, issidirbineja cia) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 28, 20:39)
Šiandien ir aš viską jau susipirkau  cool.gif , vadovaudamasi jūsų patarimais smile.gif Tik kojinyčių vilnonių mažyliui dar neturiu  ax.gif

aš va irgi tik kojinyčių neturiu, bet močiutė jau turėtų būti numezgus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Frosted @ 2010 07 28, 20:40)
Cia tikriausiai as ne taip supratau  doh.gif Mano siule kur kirpo man patare ginekologe purksti Panthenoliu (tokios putos su dexpanthenoliu, kurios gijima skatina), bet jo man taip pat vyras is vaistines parnese, VGN nieko nedave wink.gif
Tiesa, kai reikejo gelezi gerti, nes kraujo tyrimas blogas buvo, hemoglobinas baisiai zemas, tai atnese gelezies, bet pasakiau, kad gersiu savaja (taipogi vyras jau buvo nupirkes man), nes nestumo metu bandziau ta ju duodama ir klaikiai pykino nuo jos, tai baisiai nepatenkinti buvo (atseit, issidirbineja cia) biggrin.gif

man kirpimą gal kuo tepliojo... nepamenu po narkozių jau, pati nieko neturėjau tam reikalui, bet sugijo greit ir gerai... o geležį irgi jų gėriau, nes labai žemas hemoglobinas buvo, dar namo davė kelias tabletes.... tardiferonas lyg, rūžavos tabletės... tokias ir nėštumo metu gėriau.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 28, 22:26)
man kirpimą gal kuo tepliojo... nepamenu po narkozių jau, pati nieko neturėjau tam reikalui, bet sugijo greit ir gerai... o geležį irgi jų gėriau, nes labai žemas hemoglobinas buvo, dar namo davė kelias tabletes.... tardiferonas lyg, rūžavos tabletės... tokias ir nėštumo metu gėriau.


Man tik zelionke ligonineje tepliojo, bet man sunkiai gijo.
Tardyferonas geris, pati nestumo metu ji geriau, tik dabar kazkodel vaistinese jo sunku rasti. O VGN man atnese Tothema, tokios ampules. Geriau jas kol pakuotes nepabaigiau nestumo metu - maza to kad nepadejo, bet ir pykino klaikiai.

Tiesa, jei gerete nestumo metu vitaminus - galite ju prigriebti i GN, jei organizmas nusilpes bus, tai atsistatys lengviau thumbup.gif As iki siol geriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 29, 05:18)
bepanteno man davė dovanų, o šį kart pati vežuosi.. bet supratau, kad čia kalba eina apie tepalą žaizdoms po kirpimų, plyšimų... gal ne taip supratau  blush2.gif

Taip kalba eina apie žaizdų tepaliuką smile.gif
Atsakyti
o siulus jei plystu vezetes pacios?nuskausminamuosius jei prireiktu?nes as kazkaip galvojau kad vaistu isvis jokiu nereikia viska ligonine duoda is kur mums reikia zinoti kokiu reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 29, 10:41)
o siulus jei plystu vezetes pacios?nuskausminamuosius jei prireiktu?nes as kazkaip galvojau kad vaistu isvis jokiu nereikia viska ligonine duoda is kur mums reikia zinoti kokiu reikia g.gif


Siulu ir nuskausminamuju turi jie patys, bent jau VGN 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 29, 09:41)
o siulus jei plystu vezetes pacios?nuskausminamuosius jei prireiktu?nes as kazkaip galvojau kad vaistu isvis jokiu nereikia viska ligonine duoda is kur mums reikia zinoti kokiu reikia g.gif

Nejaugi dabar kiekvienas, pvz., guldamasis į ligoninę kokiai operacijai mąstytų, kokius jam siūlus vežtis ar vaistus? doh.gif Baikit, merginos blink.gif

Mažiau parintis reikia wink.gif Yra reikiamų daiktų sąrašėlis ir viskas - neapkraukit savo galvelių tokiais mąstymais, kurie visai nereikalingi 4u.gif
Atsakyti