Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(donna bella @ 2010 07 27, 08:04)
Sveikutės, mamulytės  smile.gif , O kaip su tom tinklinėm kelnaitėm? Ar jas vienas nešioti su tuo paketu? Ar dar po apačia, ar ant jų viršaus paprastas kelnaites užsitempti? ax.gif

dedasi paketas, o jos ant viršaus... nereik daugiau nieko
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 07 27, 09:04)
Sveikutės, mamulytės  smile.gif , O kaip su tom tinklinėm kelnaitėm? Ar jas vienas nešioti su tuo paketu? Ar dar po apačia, ar ant jų viršaus paprastas kelnaites užsitempti? ax.gif


QUOTE(vixiuke @ 2010 07 27, 10:46)
dedasi paketas, o jos ant viršaus... nereik daugiau nieko


drinks_cheers.gif Labai patogios tos kelnaites, prilaiko paketa kur kas geriau uz paprastas kelnaites. As dar turejau priedo prie tinkliniu tokias kapronines, kaip pedkelnes, tai taip pat patogu, jos man gal net geriau priglusdavo, tik kad ne taip gerai oda kvepuoja su kaproninem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 27, 20:33)
drinks_cheers.gif Labai patogios tos kelnaites, prilaiko paketa kur kas geriau uz paprastas kelnaites. As dar turejau priedo prie tinkliniu tokias kapronines, kaip pedkelnes, tai taip pat patogu, jos man gal net geriau priglusdavo, tik kad ne taip gerai oda kvepuoja su kaproninem  4u.gif

O kaip su Mikrolax ? Ar į gimdyklą neštis (Juk gali būti ir per vėlu)? Ar prieš tai susitvarkyti? Ar klizmutę daro, kaip yra išvis? Pirmą kart gimdau, tai žalia, žalia esu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 07 27, 11:46)
O kaip su Mikrolax ? Ar į gimdyklą neštis (Juk gali būti ir per vėlu)? Ar prieš tai susitvarkyti? Ar klizmutę daro, kaip yra išvis? Pirmą kart gimdau, tai žalia, žalia esu doh.gif

prieš 4 metus man padarė ligoninėje, dabar vėlgi paprašysiu, tada tai berods pasiūlė... bet dėl visa ko ir mikrolax turiu nusipirkus
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 27, 21:13)
prieš 4 metus man padarė ligoninėje, dabar vėlgi paprašysiu, tada tai berods pasiūlė... bet dėl visa ko ir mikrolax turiu nusipirkus

Aš net 3 nusipirkau mikrolax, maža kas viena tikrai gerai nesuveiks, kažkada reikėjo pasidaryti dėl tyrimų, viena nesuveikė efektyviai. O rūbai vaikui, būtent į gimdyklą užtektų, jei pasiimčiau 1 bodžiuką, 1šlaiužtinuką, kojinytes, kepurytę? Ar dar ko reiktų, pvz.: kelnių megztinuką. Rugpjūčio 24 terminas gimdymo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 27, 13:13)
prieš 4 metus man padarė ligoninėje, dabar vėlgi paprašysiu, tada tai berods pasiūlė... bet dėl visa ko ir mikrolax turiu nusipirkus


As kai klizmos paprasiau , man gydytoja ir akusere pasake, kad dabar klizmu nebedaro, nes atseit be klizmos geriau. Tai as be klizmos gimdziau.
Microlax nusipirkau kai namo jau grizau, bet neveikia bent jau man jos, nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 27, 12:59)
As kai klizmos paprasiau , man gydytoja ir akusere pasake, kad dabar klizmu nebedaro, nes atseit be klizmos geriau. Tai as be klizmos gimdziau.
Microlax nusipirkau kai namo jau grizau, bet neveikia bent jau man jos, nieko gero  schmoll.gif

o kokiuose čia gimdymo namuose? Kaune Krikščioniškuose man darė ir dabar aną sav buvau paskaitoje apie gimdymą, sako geriau pasidarykit, nes sako tokių vaizdų poto būna ir moteriai nesmagu... mikrolax ir aš po gimdymo dariausi, nieko gero jos...
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 26, 13:55)
O nebega nuo klijuotes? Musiskis tai gerokai "pavaro", tai perslampa ir medziagine palute, ir vienkartinei, kuria po medziagine dedu, gerai kliuva biggrin.gif

Berniukui nubėgs, nes jie kad pavaro - visur kliūva doh.gif Manau, kad tik mergaitėms jos tinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 27, 16:43)
o kokiuose čia gimdymo namuose? Kaune Krikščioniškuose man darė ir dabar aną sav buvau paskaitoje apie gimdymą, sako geriau pasidarykit, nes sako tokių vaizdų poto būna ir moteriai nesmagu... mikrolax ir aš po gimdymo dariausi, nieko gero jos...

o kokias pirkt jei mikrolax nieko gero?
as nzn kaip klaipedoje yra reikes pasiklausyneti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 27, 16:43)
o kokiuose čia gimdymo namuose? Kaune Krikščioniškuose man darė ir dabar aną sav buvau paskaitoje apie gimdymą, sako geriau pasidarykit, nes sako tokių vaizdų poto būna ir moteriai nesmagu... mikrolax ir aš po gimdymo dariausi, nieko gero jos...


As VGN gimdziau, pries menesi 4u.gif

QUOTE(Asese @ 2010 07 27, 18:43)
Berniukui nubėgs, nes jie kad pavaro - visur kliūva  doh.gif  Manau, kad tik mergaitėms jos tinka  blush2.gif


biggrin.gif musiskis jau viska apsiusiojo aplink vystymo stala, gal tik lubos sveikos liko biggrin.gif

QUOTE(juratux88 @ 2010 07 27, 18:56)
o kokias pirkt jei mikrolax nieko gero?
as nzn kaip klaipedoje yra reikes pasiklausyneti g.gif


Veikia vandens klizma, 1.5 litro biggrin.gif paprasciausia senovine kriause... As nelabai isivaizduoju, kad su mikroklizma galima butu isvalyti zarna pakankamai, kad gimdymo metu nieko pasalinio "neislistu" g.gif Nes jos nebent pasitustinti padetu viduriams uzkietejus, ir tai ne visoms suveikia kiek supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 27, 17:43)
Berniukui nubėgs, nes jie kad pavaro - visur kliūva  doh.gif  Manau, kad tik mergaitėms jos tinka  blush2.gif

neturiu patirties su berniukais, bet jiem jaučiu ir vienkartinės taip pat būtų... o kita išeitis, kokią ploną palytę gal užmesti ant viršaus, net nežinau smile.gif norisi gi vaikiuką nuoga rūra palaikyti...
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 27, 20:56)
neturiu patirties su berniukais, bet jiem jaučiu ir vienkartinės taip pat būtų... o kita išeitis, kokią ploną palytę gal užmesti ant viršaus, net nežinau smile.gif norisi gi vaikiuką nuoga rūra palaikyti...


Mes ji apvyniojam pala aplinkui, bet kojas laisvas paliekam, tada nenukencia viskas aplinkui lotuliukas.gif
Atsakyti