Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Xara @ 2010 07 10, 12:11)
Durnas klausimas, merginos  ax.gif Kodel sarasas isskaidytas i „ko reikia gimdykloj”, ir „ko reikia ligoninej”? Negi visi daiktai, kuriuos atsivezate buna ne vienoj vietoj? Ar tuos daiktus, kuriu reikes po gimdymo specialiai paliekat masinoj (jei vyras atveze), ar pan... Aciu uz atsakyma i toki klailoka klausima  blush2.gif  4u.gif



QUOTE(irmaliet @ 2010 07 10, 14:32)
niekas neįtraukė į sarašą muilo... ar jo ten nereikia?
O gal jau būna? o Tualetinis popierius?



QUOTE(Xara @ 2010 07 15, 19:05)
As kaip nesusipratele....  blush2.gif Merginos, o vaiko visus daikciukus detis i tasiuke, kuria nesiuosi i palata? Jei taip, tai kaip tada su vaiko rubeliais? Kada juos paduoti, kad apvilktu? Ar visa vaikiuko kraiteli i gimdykla tempti?  g.gif



Nezinau, kaip kituose GN buna, bet Kaune P.Mazylio GN i gimdykla tasiu nestis neleido. Tik viena nedidele, kurioje svarbiausi daiktai (kudikiui 1vnt sauskelniu, vilnones kojinytes - situos daiktelius paima gimdyklpje, ir, kaip supratau, kisa po lempa kad dezinfekuoti(?), vanduo, kelnaites tinklines, telefonai, ir t.t.). Kitas leido pasideti rakinamoje spintoje.

Del muilo ir popieriaus. Muilas butinai skirtas kudikiams (jie buna be sarmu, turejau "sebamed", si karta "weleda" imu). Jis negrauzia apsisprausiant, jei siuta. O apsiprausti butina n-kartu per diena. Popierius, kaip siule akuseres per pamokeles - pats geriausias/svelniausias. Patarimas buvo tikrai vertingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2010 07 20, 11:15)
Nezinau, kaip kituose GN buna, bet Kaune P.Mazylio GN i gimdykla tasiu nestis neleido. Tik viena nedidele, kurioje svarbiausi daiktai (kudikiui 1vnt sauskelniu, vilnones kojinytes - situos daiktelius paima gimdyklpje, ir, kaip supratau, kisa po lempa kad dezinfekuoti(?), vanduo, kelnaites tinklines, telefonai, ir t.t.). Kitas leido pasideti rakinamoje spintoje.

Del muilo ir popieriaus. Muilas butinai skirtas kudikiams (jie buna be sarmu, turejau "sebamed", si karta "weleda" imu). Jis negrauzia apsisprausiant, jei siuta. O apsiprausti butina n-kartu per diena. Popierius, kaip siule akuseres per pamokeles - pats geriausias/svelniausias. Patarimas buvo tikrai vertingas ax.gif


As maniau, kad rubelius ten tiesiog pasildo, kad siltus uzdeti g.gif
Man po gimdymo sake apsiprausineti tiesiog su vandeniu, tai muila net neispakuota namo parsiveziau. As bijociau prie tos siules prisiliezsti net, tai tik su vandenuku ant bide arba duse plaudavau, kaip gydytoja ir liepe. Po to kai siule patino dariausi kalio permanganato tirpala ir po vandens su juo praplaudavau siule, labai gerai suveike, patinima nueme, ir gijo greiciau. thumbup.gif
Atsakyti
vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau...


Kas cia per daigtas, kur ju nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Krisssteliux @ 2010 07 20, 17:13)
vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau...


Kas cia per daigtas, kur ju nusipirkti?

Cia toks kaip neperslampamas vienkartinis merlius. Jis vaistinej parduodamas. Siaip ju reik daugiau. O ir vaziuojank kur i svecius gerai turet, kad leliui keiciant pamperi neapsidirbtu kur papuola, jis sugeria dregme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisssteliux @ 2010 07 20, 17:13)
vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau...


Kas cia per daigtas, kur ju nusipirkti?



Na tai tokios palutes, kuriu pagrindas nepralaidus skysciams, o virsus toks kaip paketu panasus. Buna skirtingu dydziu. Bet kurioje vaistineje turetu tureti.
Atsakyti
QUOTE(Krisssteliux @ 2010 07 20, 16:13)
vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau...


Kas cia per daigtas, kur ju nusipirkti?

vasitinėje, na palutės, kurios neleidžia sutepti patalkynės smile.gif kai susitepa jas tiesiog išmetate... su nepraleidžiamu sluoksniu jos.
Atsakyti
QUOTE(Krisssteliux @ 2010 07 20, 17:13)
vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau...


Kas cia per daigtas, kur ju nusipirkti?



Mūsų vaistinėse pagrinde yra dviejų firmų - Abri San arba Tena Lady. Nebūtina pirkti visos pakuotės (nors aš grįžus namo pirkau, nes labai patogu lelytę vystyti, nes labai mėgsta numovus pampersą pilną programą atlikti ant vystymo stalo ax.gif ), vaistinėse pakuotės ardomos ir galima imti vienetais.

Rekomenduoju vežtis 60x90 išmatavimo, nes sau po užpakaliu gali visą pasitiesti, o vystymui bent jau aš karpau per pusę, tai šiek tiek ir susitaupo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisssteliux @ 2010 07 20, 17:13)
vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau...


Kas cia per daigtas, kur ju nusipirkti?


O as buvau pasiemusi i GN 5 vienetus paluciu, ir neprireike.. Tik paketus tuos didelius, 4 dydzio vis kaitaliodavau, nes kraujo marios buvo... doh.gif


QUOTE(freza80 @ 2010 07 20, 17:33)
Mūsų vaistinėse pagrinde yra dviejų firmų - Abri San arba Tena Lady. Nebūtina pirkti visos pakuotės (nors aš grįžus namo pirkau, nes labai patogu lelytę vystyti, nes labai mėgsta numovus pampersą pilną programą atlikti ant vystymo stalo ax.gif ), vaistinėse pakuotės ardomos ir galima imti vienetais.

Rekomenduoju vežtis 60x90 išmatavimo, nes sau po užpakaliu gali visą pasitiesti, o vystymui bent jau aš karpau per pusę, tai šiek tiek ir susitaupo mirksiukas.gif


O kurias jus perkates - Abri San ar Tena? As pabandziau Tena kirpti (naudojam sias palutes, kai leliukas nuo sauskelniu "ilsisi"), tai tiek dulkiu nuo tos vatos buvo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 20, 21:11)
O as buvau pasiemusi i GN 5 vienetus paluciu, ir neprireike.. Tik paketus tuos didelius, 4 dydzio vis kaitaliodavau, nes kraujo marios buvo... doh.gif
O kurias jus perkates - Abri San ar Tena? As pabandziau Tena kirpti (naudojam sias palutes, kai leliukas nuo sauskelniu "ilsisi"), tai tiek dulkiu nuo tos vatos buvo....  doh.gif

man per pirmą gimdymą būtų labai pravertę palutės, bet neturėjau... dabar nusipirkau, tai jaučiu nereikės smile.gif
O kodėl neperkate mažų leliukui? nereiktų karpyti... aš tai tokiem pagulėjimam dukrytei buvau nupirkusi paprastą ciratą, ant jos tiesdavau palą... dabar vėlgi bazėj už 15lt nusipirkau ciratą ir tiesiu palytes. man poer vieną tokį pagulėjimą ji kokius 3 kart pasisioja, bet pala didelė, apsuku kitu šonu....
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 20, 22:25)
man per pirmą gimdymą būtų labai pravertę palutės, bet neturėjau... dabar nusipirkau, tai jaučiu nereikės smile.gif
O kodėl neperkate mažų leliukui? nereiktų karpyti... aš tai tokiem pagulėjimam dukrytei buvau nupirkusi paprastą ciratą, ant jos tiesdavau palą... dabar vėlgi bazėj už 15lt nusipirkau ciratą ir tiesiu palytes. man poer vieną tokį pagulėjimą ji kokius 3 kart pasisioja, bet pala didelė, apsuku kitu šonu....


Kas yra cirata? blush2.gif Musiskis taip pat megsta be kelniu vsus reikalus atlikti, tai tas palas keiciam ir keiciam. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 20, 21:47)
Kas yra cirata?  blush2.gif Musiskis taip pat megsta be kelniu vsus reikalus atlikti, tai tas palas keiciam ir keiciam.  doh.gif

niu neperšlampama tokia pala smile.gif būnba jų ir su medžiagine pala ant viršaus prisiūta, bet man patogiau šiaip palą užtiesti, daug greičiau džiūna nei kad dvigubą džiovinti
Atsakyti
o kur bazej tu ceratu yra pirkt?smile.gif
Atsakyti