Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(donna bella @ 2010 07 16, 08:02)
Sveikutės, o antspeniai tikrai reikalingi? O pientraukis ar reikalingas?

man asmeniškai neprireikė antspenių, pientraukio reikėjo labai retai, kai eidavau į paskaitas, pienukui nusitraukti... šį kart net ir jo nepirkau, jei matysiu kad reikia tada įsigysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 07 16, 09:02)
Sveikutės, o antspeniai tikrai reikalingi? O pientraukis ar reikalingas?


Antspenius nupirko man vyras, bet nemokejau jais pasinaudoti doh.gif tai turiu naujus tik bandytus... Jei kam reikia - rasykite, turiu tiek mazo, tiek stanartinio dydziu tik pridetus, nekirptus, atiduosiu nebrangiai
Pientraukio man reikejo, nes leliukui gelta buvo, tai kol intensyvioj terapijoj po lempom non-stop gulejo, nesiojau jam nutraukta pienuka 4u.gif Bet is karto pientraukio nesiveziau, buvau nusipirkus, vyras kai prireike atveze i ligonine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 16 liepos 2010 - 16:17
šiandien buvom VGN apsižiūrėti, tai kaip būtinus daiktus į gimdyklą paminėjo vienkartines palutes ir davė sarašiuką kokių vaistukų reikia nusipirkti, nes dabar ten gimdyvių bumas, todėl trūksta priemonių.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 16, 16:16)
Antspenius nupirko man vyras, bet nemokejau jais pasinaudoti  doh.gif tai turiu naujus tik bandytus... Jei kam reikia - rasykite, turiu tiek mazo, tiek stanartinio dydziu tik pridetus, nekirptus, atiduosiu nebrangiai
Pientraukio man reikejo, nes leliukui gelta buvo, tai kol intensyvioj terapijoj po lempom non-stop gulejo, nesiojau jam nutraukta pienuka  4u.gif Bet is karto pientraukio nesiveziau, buvau nusipirkus, vyras kai prireike atveze i ligonine.

o mano dukrytė ir po lempom gulėjo, bet ją atnešdavo pamaitinti...
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 16, 19:30)
o mano dukrytė ir po lempom gulėjo, bet ją atnešdavo pamaitinti...


Man nesdavo, kai svytindavo su pertraukomis, bet kai nepagerejo, svytino be pertrauku visa para, tai nesdavau pienuka nutrakta, ji maitindavo ten is taureles...
Atsakyti
QUOTE(u.n.o. @ 2010 07 16, 18:50)
šiandien buvom VGN apsižiūrėti, tai kaip būtinus daiktus į gimdyklą paminėjo vienkartines palutes ir davė sarašiuką kokių vaistukų reikia nusipirkti, nes dabar ten gimdyvių bumas, todėl trūksta priemonių.

o koks sarasiukas vaistu?kazin cia visuose miestuose bumas? g.gif
Atsakyti
na, dėl kitų miestų nežinau, bet manau čia karštis irgi savo daro, tai gali būti, kad visur šiek tiek daugiau gimdančių šiom dienom.
o dėl sarašiuko tai kateterio reik nr.16 arba nr. 18. Dėl vaistų tai bijau rašyt dabar nes nelabai aš jų raštą perskaitau, tai nenoriu prirašyt nesamonių, na bet tikiuosi vaistinėj supras, tai kai nusipirksiu galėsiu tiksliau parašyt:)
Bet manau visada galima pasiskambint į gimdymo namus, kuriuose ruošiatės gimdyti ir viską tiksliai sužinosit, gal kitur ir nieko nereik turėt.
Atsakyti
QUOTE(u.n.o. @ 2010 07 16, 20:18)
na, dėl kitų miestų nežinau, bet manau čia karštis irgi savo daro, tai gali būti, kad visur šiek tiek daugiau gimdančių šiom dienom.
o dėl sarašiuko tai kateterio reik nr.16 arba nr. 18. Dėl vaistų tai bijau rašyt dabar nes nelabai aš jų raštą perskaitau, tai nenoriu prirašyt nesamonių, na bet tikiuosi vaistinėj supras, tai kai nusipirksiu galėsiu tiksliau parašyt:)
Bet manau visada galima pasiskambint į gimdymo namus, kuriuose ruošiatės gimdyti ir viską tiksliai sužinosit, gal kitur ir nieko nereik turėt.

niu nemanau, kad neturėtų jau medikamentų... truputėlį įdomiai skamba.
Atsakyti
Na bent jau šiandien mums su vyru buvo taip pasakyta, čia aišku ne visada taip, bet tik todėl, kad labai daug gimdančiu šiuo metu. Todėl tiesiog duoda sarašiuką vyrui ir jis bėga pirkti, nes dauguma turbūt tikrai tokiais dalykais neapsirūpina.
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 16, 20:00)
o koks sarasiukas vaistu?kazin cia visuose miestuose bumas? g.gif

QUOTE(u.n.o. @ 2010 07 16, 22:51)
Na bent jau šiandien mums su vyru buvo taip pasakyta, čia aišku ne visada taip, bet tik todėl, kad labai daug gimdančiu šiuo metu. Todėl tiesiog duoda sarašiuką vyrui ir jis bėga pirkti, nes dauguma turbūt tikrai tokiais dalykais neapsirūpina.


Kateteriu tai tikrai turi tureti, o mes pirkome kazkokio tirpalo, kuri man leido diena dar, ir po to pries pat gimdyma, kazkoks, kaip akusere pasijuoke "maistas". Ir dar pirko vyras pleistra kateteriui, nes kitaip butu su paprastu pritaise, o tas kateteriams skirtas kur kas geriau laiko ir patogesnis yra 4u.gif Gimdziau VGN pries beveik menesi wink.gif
Atsakyti
Kazin ar labai skirias sarasiukas, jei planinis cezaris? Jauciu vaikeliui reik daugiau drabuziuku, ilgiau teks ligoninej pabut? Ar galit pasidalint patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(Taja @ 2010 07 19, 08:24)
Kazin ar labai skirias sarasiukas, jei planinis cezaris? Jauciu vaikeliui reik daugiau drabuziuku, ilgiau teks ligoninej pabut? Ar galit pasidalint patirtimi?


Cia zinok nuo motinos ir vaikelio bukles priklauso, kai kurios guli savaite, o mano bendradarbio zmona po planinio CP jau antra diena po gimdymo namo paleido thumbup.gif O mes ne po CP, po naturalaus gimdymo 6 dienas gulejome... doh.gif
Atsakyti