Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Keilada @ 2014 08 14, 22:10)
C'mon, dar kažkas vežiojasi Sodros pažymėjimą? blink.gif

Taip taip wink.gif ir visus kartus prireikė: ir kmuk ir panevežio ligoninėj wink.gif
Atsakyti
Man kaip pirmą vaiką gimdžiusiai, ligoninėj visai neprireikė liemenėlės atsegamos, nes kūdikis labai dažnai žįsdavo, patogiau nuoga krūtine būti. Naktinius dabar pirkčiau stipriai elastinius, nes kai dar nemoki paduoti krūties, tai labai patogu ne tik krūtį išimti per priekį, bet išsinerti per kaklą su visa ranka, kad nesimaišytų niekas. Drėgnos servetėlės praverčia veidą pasivalyti, taip pat man seselė rekomendavo jomis valytis po wc didelio reikalo (švelniau valo nei popierius), o tada apsiprausti.
Atsakyti
Atsiprasau, nestukes, kad nespejau visos teles perskaityti, bet kas yra tinklines kelnaites ir kamm jos reikalingos? As dar nesilaukiu, bet intensyviai planuoju, ziuriuosi, kas cia, kaip cia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ceroc @ 2014 11 06, 20:38)
Atsiprasau, nestukes, kad nespejau visos teles perskaityti, bet kas yra tinklines kelnaites ir kamm jos reikalingos? As dar nesilaukiu, bet intensyviai planuoju, ziuriuosi, kas cia, kaip cia... g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar nesilaukiat, o jau ziurit ka reikia pasiimti i gimdyma? oi, gerai cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 11 06, 22:56)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar nesilaukiat, o jau ziurit ka reikia pasiimti i gimdyma? oi, gerai cia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kas čia juokinga? Aš taip nesilaukdama, bet planuodama domėjausi viskuo, kas susiję su nėštumu bei gimdymu. Šaunu, kad moterys nori iš anksto apsišviesti ir tuo domisi thumbup.gif nematau čia nieko juokingo doh.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif o sakykit, tinkamos būtent tinklinės kelnaitės? Paprastos medvilninės netinka?
Atsakyti
QUOTE(Zirniukas0508 @ 2014 12 01, 12:16)
Sveikos wink.gif o sakykit, tinkamos būtent tinklinės kelnaitės? Paprastos medvilninės netinka?


Tinka visokios, svarbiausia, kad gerai prilaikytų įklotus.
Nėkart nepirkau tinklinių, mano nuomone, tai vienas iš nereikalingų daiktų.
Atsakyti
QUOTE(Zirniukas0508 @ 2014 12 01, 13:16)
Sveikos wink.gif o sakykit, tinkamos būtent tinklinės kelnaitės? Paprastos medvilninės netinka?

Aš buvau nusipirkus tinklines kelnaites ir nepanaudojau jų, puikiausiai tiko paprastos medvilninės. O pirmą parą o gimdymo geriausiai tinka sauskelnės suaugusiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2014 12 05, 00:24)
Aš buvau nusipirkus tinklines kelnaites ir nepanaudojau jų, puikiausiai tiko paprastos medvilninės. O pirmą parą o gimdymo geriausiai tinka sauskelnės suaugusiems  mirksiukas.gif

Tai tinka bet kokios. Bet tinklinės geriau priglunda, tvirčiau laiko viską, ką reikia.
Atsakyti
o aš po pirmojo gimdymo, būčiau dūšią pardavus už duonos kampą lotuliukas.gif kitus kartus visada javainių turėdavau įsimėtus. Jau alkis blink.gif - kaip žvėries užklupdavao.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mili: 03 balandžio 2015 - 13:55
QUOTE(Zylė. @ 2015 04 02, 12:45)
Tai tinka bet kokios. Bet tinklinės geriau priglunda, tvirčiau laiko viską, ką reikia.

o ką reikia? aš medalį norėčiau duot sauskelnių sukūrėjui, kai ten bėga viskas, man jos buvo nepamainomos, be baimės galėjau gulėt ir vartytis.
visas dienas iki važiavimo namo dėjaus tik sauskelnes. Važiuojant namo galvojau tinklines užsidėsiu. O siaube! žiauriai nepatogu. Grįžus namo pirmas darbas buvo pasikeist. Pasikeičiau į įprastą paketą ir paprastas kelnaites.
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif kraunuosi tašę į ligoninę, kol kas pagal sąrašą
www.tevu-darzelis.lt/skaiciuokles/nestumui/gimdyves-krepselis/ smile.gif

gal turit patarimų, ką dar būtinai įsidėti? baisu ką nors pamiršti pirmą kartą unsure.gif
Atsakyti