Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Na mums butent 50-56 d buvo geriausi, nes jau kur grynai 56, tai visai vaikas skendo.
Taip kad tikrai verta turet ir paciu maziausiu 4u.gif
Atsakyti
tuomet pasidalinkit informacija kur gauti tu visai mazyciu drabuzeliu, nes kur ieskojau tai maziausi 56 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 05 25, 19:54)
tuomet pasidalinkit informacija kur gauti tu visai mazyciu drabuzeliu, nes kur ieskojau tai maziausi 56 cm  g.gif



Mačiau tokių rūbelių halės turguje pirkti
Atsakyti
Patarkite kokį chalatą vasarą pasiimti į ligoninę, nes turiu tik toki gan šiltą ir nelabai ilgą. Gal reiktų plonesnį nusipirkti?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milow @ 2013 06 11, 20:03)
Patarkite kokį chalatą vasarą pasiimti į ligoninę, nes turiu tik toki gan šiltą ir nelabai ilgą. Gal reiktų plonesnį nusipirkti??  g.gif


vasarą tikrai per karšta bus..
Atsakyti
Man prireikė (gimdžiau KMUK):

- naktinukų ant petnešėlių (neturėjau spec. maitinimui, todėl tokie puikiai tiko); chalato prireikė tik nukeliauti nuo gimdyklos iki palatos, o palatoje chalato nesirengiau nė karto, nes buvo karšta, o ir šiaip rengiausi maikutes su treningais;
- liemenėlės maitinimui (su ja ir miegojau; liepė dėtis jau sekančią dieną po gimdymo);
- šlepečių - vietoje jų turėjau crocs'us;
- kelių maikučių, treninginių kelnių, kojinyčių;
- higienos priemonių;
- spec. įklotų po gimdymo (turėjau spec. sauskelnes - man patogu buvo dėtis iš karto po gimdymo, nes nereikėjo sukti galvos, ar prabėgs pro šonus, ar ne, ypač miegant - užtenka 2-3 vnt.; kitomis dienomis dėjausi tinklines kelnaites su spec. dideliais įklotais - pačių didžiausių reikėjo gal 2-3 vnt., mažesnių - daugiau, priklausomai nuo to, kiek laiko teks praleisti ligoninėje, tinka ir įprastiniai higieniniai naktiniai paketai).

Lėliukui reikėjo:

- kelių siaustinukų (visa laimė, kad nepirkau bodžiukų - būčiau bijojusi rengti..);
- kelių šliaužtinukų (visi buvo per dideli, nes mergytė gimė labai mažytė; šiaip labai geri Lindex šliaužtukai be galų - geriau laikosi kojinytės, be to, ten galima nusipirkti ir šliaužtukų neišnešiotukams);
- sauskelnių;
- vilnonių kojinyčių;
- kepurytės;
- vokelio ar kombinezono parsivežimui į namus.

Beje, KMUK duoda vienkartinius patiesaliukus ir palas, todėl savų neprireikė, nors turėjau atsivežusi.
Atsakyti
Sveikos o po cezario man reikės tokių pačių daiktų kaip ir po natūralaus gimdymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 27 liepos 2013 - 10:45
norejau paklausti ar butina tureti tas liemeneles? pas mane krutine tikrai nedidele o ir mieliau visai be jos busiu, tik su naktinukais ant sleikuciu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 07 28, 10:10)
norejau paklausti ar butina tureti tas liemeneles? pas mane krutine tikrai nedidele o ir mieliau visai be jos busiu, tik su naktinukais ant sleikuciu...  smile.gif

nu siaip reikia,krutine po gimdymo oi kaip padides,priespienis gaminsis,pienas,buna pradeda kapseti,kai maitini is vienos kruties buna pienas bega ir is kitos,tuomet dediesi idekliuka i liemenele.Butinai nusipirkit,kad ir paprasta turguj 10-15 lt kainuoja,geriau tureti nei siusti vyra liemeneles pirkti paskui doh.gif
Atsakyti
Ar būtinai reikalingas chalatas? Išvis nežinau ką pirktis - pižamą ar naktinius (galvoju ne ant šleikučių, bet su trumpom rankovėlėm ir prasegamus priekyje) Gal jei su tokiais naktiniais to chalato išvis nepirkt g.gif
Beja, gimdysiu rugsėjo gale, gal dar nebus šalta...
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2013 08 20, 15:21)
Ar būtinai reikalingas chalatas? Išvis nežinau ką pirktis - pižamą ar naktinius (galvoju ne ant šleikučių, bet su trumpom rankovėlėm ir prasegamus priekyje) Gal jei su tokiais naktiniais to chalato išvis nepirkt g.gif
Beja, gimdysiu rugsėjo gale, gal dar nebus šalta...


man atrodo, kad chalatas labiau reikalingas tada, kai GN reikia išeiti iš palatos - į dušą, tualetą pvz, tada gi nevaikščiosit koridoriais vien su naktiniais marškiniais ar pižama. 4u.gif o jeigu viskas palatoje, planuojate po koridorius nevaikščioti, tai jis ir nebūtinas. Bet prieš gimdymą reikia priimamajame persirengti, vėlgi, neisit iš priimamojo iki gimdyklos be chalato, tai gal nusipirkit kokį. 4u.gif

o dėl to šaltumo, tai visko gali būti, juk tokiu metu oras jau gali būti atvėsęs, o šildymas dar neįjungtas, tai kaip tik tikėčiausi, kad bus vėsiau. g.gif
Atsakyti
Kadangi man gimdymas prasidejo anksciau ir netiketai, tai nieko nebuvau susikrovus. Ka spejau susideti, ta nusiveziau - isidejau pizama maitinanciai (liemenuko nesidejau, ligonineje net ir neprireike), higienos priemones, slepetes ir tikriausiai viskas. Pampersu man vyras nupirko jau po gimdymo (is karto po gimdymo pati ligonine dave pora pampersu), paketu nebutu uzteke, nes kraujavimas buvo gausus. Leliukui nesidejau visiskai nieko, nes zinojau, kad guldys i inkubatoriu, tik paskui jau ligonine pasake nupirkti paciu maziausiu pampersiuku ir dregnu serveteliu. Is anksto nesiruosiant gavosi viskas labai gerai smile.gif
Atsakyti