Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Mamytės turiu klausimą, jau aišku deduosi daikčiukus į ligoninę ir visur skirtingai nuskaitau, kiek reikia leliukui marškinėlių, šliauštinukų,siaustinukų vnt įsidėti? Vistiek laiko ligoninėje 3 paras.
Poto patarimo reikia koks geresnis tepalas speneliams?
Ir taip pat dar norėjau paklausti pirkausi vaistinėje visą rinkinuką nėščiąjai po gimdymo, jame yra higieniniai įklotai, sauskelnės du vnt ir paklotai apsauginiai, tik nesuprantu, o kam tos sauskelnės reikalingos? Gal čia kvailai pasirodysiu tokio klausimo klausdama,bet aš pirmąsyk tai nežinau nieko. (sauskelnės mamai ne naujagimiui) ir išvis prireikt gali jų ar ne?
Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(KarpavičienėErika @ 2013 02 02, 13:33)
Mamytės turiu klausimą, jau aišku deduosi daikčiukus į ligoninę ir visur skirtingai nuskaitau, kiek reikia leliukui marškinėlių, šliauštinukų,siaustinukų vnt įsidėti? Vistiek laiko ligoninėje 3 paras.
Poto patarimo reikia koks geresnis tepalas speneliams?
Ir taip pat dar norėjau paklausti pirkausi vaistinėje visą rinkinuką nėščiąjai po gimdymo, jame yra higieniniai įklotai, sauskelnės du vnt ir paklotai apsauginiai, tik nesuprantu, o kam tos sauskelnės reikalingos? Gal čia kvailai pasirodysiu tokio klausimo klausdama,bet aš pirmąsyk tai nežinau nieko. (sauskelnės mamai ne naujagimiui) ir išvis prireikt gali jų ar ne?
Ačiū už atsakymus.



dėl rūbelių labai individualu, bet neimkit daug, man užteko vieno-dviejų komplektukų - bodžių ir šliaužtų, kepuryčių, marškinėlių išvis nenaudojau, nepatogu su jais.

speneliams pat geriausias iš mano naudotų grynas lanolinas - Purelan

įklotų jums tikrai reikia daug, smarkiai kraujuojama, ypač pirmomis paromis, todėl pirmąją parą sauskelnės suaugusiam labai patogu - nieks niekur neprateka.
Atsakyti
Del paciu daiktu sudejimo tai mano patarimas butu visus daiktus susideti i maza lagamina (galima juk pasiskolinti) negu kad i tase. Atrodo, grandiozinis daiktas, bet labai patogus. pirmo gimdyt vaziavau su didele tase, i kuria tikrai ne viskas tilpo ir palatoj teko knistis del kiekvieno daikto, po to net akusere bambejo, kad labai daug daiktu ir netvarka, nes mat reikejo paslept zieminius batus, kad butu sterilu, o palatoj jokios spintos, tik ta maza spintele su stalcium. O dabar teko pagulet pora dienu patologiniam skyriui, tai pati viena nuvaziavau su lagaminu ir grizau (vyras su vaiku namie buvo), daiktus visus palatoj (ir palta, ir batus) laikiau lagamine, tai si karta priekaistu sulauke mano kaimyne, kad ner kaip isvalyt palatos per tases.
Atsakyti
QUOTE(KarpavičienėErika @ 2013 02 02, 13:33)
Mamytės turiu klausimą, jau aišku deduosi daikčiukus į ligoninę ir visur skirtingai nuskaitau, kiek reikia leliukui marškinėlių, šliauštinukų,siaustinukų vnt įsidėti? Vistiek laiko ligoninėje 3 paras.

Poto patarimo reikia koks geresnis tepalas speneliams?

Ir taip pat dar norėjau paklausti pirkausi vaistinėje visą rinkinuką nėščiąjai po gimdymo, jame yra higieniniai įklotai, sauskelnės du vnt ir paklotai apsauginiai, tik nesuprantu, o kam tos sauskelnės reikalingos? Gal čia kvailai pasirodysiu tokio klausimo klausdama,bet aš pirmąsyk tai nežinau nieko. (sauskelnės mamai ne naujagimiui) ir išvis prireikt gali jų ar ne?
Ačiū už atsakymus.



tai po tris vnt bodžiukų ir šliaužtukų ir imkit. nes ar atpils, ar sisiukas/kakutis per pampersą pratekės. o kepurytės užteks vienos.

man geriausia buvo ne tepalas, o multi-mam kompresai ir "oro vonios".

kiekviena kraujuoja įvairiai. man sauskelnių užteko vienų, dėjausi iškart po gimdymo, paskui sunaudojau kelis tuos storus įklotus, o vėliau, dar ligoninėj, jau su įprastais buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(KarpavičienėErika @ 2013 02 02, 13:33)
Mamytės turiu klausimą, jau aišku deduosi daikčiukus į ligoninę ir visur skirtingai nuskaitau, kiek reikia leliukui marškinėlių, šliauštinukų,siaustinukų vnt įsidėti? Vistiek laiko ligoninėje 3 paras.
Poto patarimo reikia koks geresnis tepalas speneliams?
Ir taip pat dar norėjau paklausti pirkausi vaistinėje visą rinkinuką nėščiąjai po gimdymo, jame yra higieniniai įklotai, sauskelnės du vnt ir paklotai apsauginiai, tik nesuprantu, o kam tos sauskelnės reikalingos? Gal čia kvailai pasirodysiu tokio klausimo klausdama,bet aš pirmąsyk tai nežinau nieko. (sauskelnės mamai ne naujagimiui) ir išvis prireikt gali jų ar ne?
Ačiū už atsakymus.



Rinkinukas po gimdymo buvo labai geras pirkinys - sunaudojau viska, liko tik keli paketai. Sauskelniu dar pirkau papildomai 3-4, pirmomis dienomis po gimdymo jos buvo issigelbejimas, su paketais nebuciau apsiejusi, nes kraujavau daug..
Atsakyti
Norėjau paklausti o kokius bodžiukus imat į ligoninę- trumpom ar ilgom rankovėm ar jokio skirtumo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milow @ 2013 04 16, 09:21)
Norėjau paklausti o kokius bodžiukus imat į ligoninę- trumpom ar ilgom rankovėm ar jokio skirtumo?  ax.gif


aš ėmiau ilgom rankovėm, reikia šilumos dar ką tik gimusiems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Milow @ 2013 04 16, 09:21)
Norėjau paklausti o kokius bodžiukus imat į ligoninę- trumpom ar ilgom rankovėm ar jokio skirtumo?  ax.gif


ligoninėse labai šilta, apie 26 laipsnius, taigi atsižvelkit į tai, kaip daugiau rengsite vaiką - jei tik bodžiukas ir šliaužtukai, tai ilgom rankovėm; jei ant bodžiuko dėsit kombinezoną su ilgom rankovėm, tai užteks trumpų rankovių. vaikelis daugiausiai miegos ir bus dar po anklode. tuo labiau, jei sugalvosite guldyt ne lopšy, o šalia savęs, vaikas šils nuo jūsų kūno šilumos, o kai labai šilta, irgi blogai, prasideda bėrimas, o tai papildomas galvos skausmas jaunai mamai smile.gif

iš kitos pusės, kada gimdysit? dabar atjungė šildymą, tai neaišku, kaip su ta temperatūra g.gif gal aiškiau bus paskambinus į ligoninę, kurioje ruošiates gimdyt.
Atsakyti
Man dar kaip naujokei vienas klausimas iškilo doh.gif
ar reikia vežtis į ligoninę ir tinklines kelnaites ar užteks pvz tenna sauskelnių ir po to didesnių įklotų??
Atsakyti
QUOTE(Milow @ 2013 05 14, 17:06)
Man dar kaip naujokei vienas klausimas iškilo  doh.gif
ar reikia vežtis į ligoninę ir tinklines kelnaites ar užteks pvz tenna sauskelnių ir po to didesnių įklotų??


tai tinklinės kelnaitės skirtos prilaikyti tuos didesnius įklotus, jeigu nesivešit savo paprastų medvilninių kelnaičių, tai reikia pasiimti tinklines, bet jos tikrai nebūtinos schmoll.gif o pačias didžiausias sauskelnes naudosit tik pirmą-antrą parą, vėliau jų nebereikia, užtenka didesnių įklotų
Atsakyti
sveiki smile.gif
gal kas galit pasakyti kokio dydžio kūdikėlio rūbelius reikia vežtis? nes kiek pirkau tai mažiausi 56 cm. o kudikelis gali gimti tikrai mazesnis smile.gif
Papildyta:
Beja gal kas gali pasidalinti Kauno Klinikų reikalingų daiktų sarašiuku? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 05 23, 12:34)
sveiki smile.gif
gal kas galit pasakyti kokio dydžio kūdikėlio rūbelius reikia vežtis? nes kiek pirkau tai mažiausi 56 cm. o kudikelis gali gimti tikrai mazesnis smile.gif
Papildyta:
Beja gal kas gali pasidalinti Kauno Klinikų reikalingų daiktų sarašiuku? smile.gif


mažesnio dydžio tikrai neverta vežtis, niekada nebus taip, kad pataikysit su dydžiu pačiu pirmuoju, kad būtų centimetras į centimetrą..juk nieko tokio, jei vaikelis gims 52cm, tai tas 56 dydis jeigu ir bus truputį didesnis, tai tikrai ne tiek žymiai, kad reikėtų dar mažesnio dydžio 4u.gif

o dėl daiktų sąrašo pabandykit klausti šitoj temoj
Atsakyti