Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(~Beauty~ @ 2010 07 09, 14:33)
Man irgi lygiai toks pats klausimas kyla doh.gif Mačiau tokių guminių pigių Gariūnuose, bet kad jos nerealiai dvokia doh.gif
Manau, kad reiks imti pliažankes per pirštą g.gif

Ir dar kylą klausimų blush2.gif Kokių dydžių hig. paketus po gimdymo pirkti? g.gif Ir kiek maždaug vnt jų gali prireikti?
Papildyta:
O į gimdyklą lėliukui rūbelių nereikia paimti? blush2.gif Jeigu reikia, kokių įsidėti?


As i gimdykla su naminem tapkem ejau, nes kojos istinusios buvo, tai netilpau i nieka kita 4u.gif
O del paketu - as turejau 4 dydzio Abri-San gal kokius 7 vnt, 3 dydzio 3 paketus - per 3 dienas viska sunaudojau, nes kraujavau smarkiai, o mano kaimyne teturejo naktiniu Always pakeli, vyras po to atveze jai dar viena - ir jai gerai buvo, na bet cia nuo organizmo matyt priklauso arba del to, kad man kaklelis siutas buvo, nezinau. As ir grizus namo dar 3 nr. Abri-San nakciai dedavausi, nes kraujo marios budavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 02, 17:56)
Na grizom ir mes, pasakoju, ko man reikejo:

Į GIMDYKLĄ
Guminės šlepetės sau ir vyrui
Kojinės
Tinklinės kelnaitės
Paketas didelis
Negazuotas mineralinis
Drabužėliai vaikui
Sodra, pasas, nėščiosios lapas
Siaip reikejo naktiniu, bet pasakiau, kad neturiu (nors turejau masinoj), ir gerai padariau, nes ligonines naktiniai po gimdymo sukruvinti visi buvo...

Į LIGONINĘ
naktiniai marškiniai maitinancioms 2 vnt.
chalatas
kojinės
šlepetės paprastos ir i dusa gumines
dantų pasta ir šepetėlis
vaikiskas muilas ir sampunas
rankšluostis i dusa didelis
rankšluostis apsiplovimui mazas minkstas
tualetinis popierius (savaitgali jo nebuvo kazkodel)
higieniniai įklotai nėščioms dideli
paprasti naktiniai paketai
tinklinės kelnaitės
liemenėlė maitinimui
dezodorantas pažastims
negazuotas mineralinis vanduo (daug)
šepetys ir gumelė plaukams
serveteles vienkartines
tepalas speneliams
fotoaparatas
mobilus su pakrovėju
pientraukis (nusitraukinejau, kai vaikelis buvo isnestas del geltos)
vitaminai nesciosioms
Diclofenac 50mg zvakutes (nes buvo kirpta)

Vaikeliui:
marškinėliai su pirštinytėmis 3 vnt.
šliaužtinukai 3 vnt.
kojinytės vilnonės 2 poros
kepurytė su išorinėmis siūlėmis 1 vnt.
sauskelnes
drėgnos servetėlės
misinukas (truko pieno)
taurele primaitinimui

Vyras veliau atveze:
adijaliukas ir ranksluostis parsivežimui
autokedute
rubeliai parsivezimui (kombinezoniukas)

Durnas klausimas, merginos ax.gif Kodel sarasas isskaidytas i „ko reikia gimdykloj”, ir „ko reikia ligoninej”? Negi visi daiktai, kuriuos atsivezate buna ne vienoj vietoj? Ar tuos daiktus, kuriu reikes po gimdymo specialiai paliekat masinoj (jei vyras atveze), ar pan... Aciu uz atsakyma i toki klailoka klausima blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Xara @ 2010 07 10, 12:11)
Durnas klausimas, merginos  ax.gif Kodel sarasas isskaidytas i „ko reikia gimdykloj”, ir „ko reikia ligoninej”? Negi visi daiktai, kuriuos atsivezate buna ne vienoj vietoj? Ar tuos daiktus, kuriu reikes po gimdymo specialiai paliekat masinoj (jei vyras atveze), ar pan... Aciu uz atsakyma i toki klailoka klausima  blush2.gif  4u.gif

as butent taip daiktelius ir susikroviau,viena i gimdykla,o kita jau po visko vyras is masinos atnes i palata smile.gif bent man taip zymiai patogiau nei kuist didele tase ax.gif
Atsakyti
niekas neįtraukė į sarašą muilo... ar jo ten nereikia?
O gal jau būna? o Tualetinis popierius?
Atsakyti
QUOTE(Xara @ 2010 07 10, 13:11)
Durnas klausimas, merginos  ax.gif Kodel sarasas isskaidytas i „ko reikia gimdykloj”, ir „ko reikia ligoninej”? Negi visi daiktai, kuriuos atsivezate buna ne vienoj vietoj? Ar tuos daiktus, kuriu reikes po gimdymo specialiai paliekat masinoj (jei vyras atveze), ar pan... Aciu uz atsakyma i toki klailoka klausima  blush2.gif  4u.gif


Man atrodo neleistu i imdykla dideliu tasiu nesti. Be to pagimdzius viska kazkaip i palata sunesti reiketu vel is gimdyklos?

QUOTE(irmaliet @ 2010 07 10, 15:32)
niekas neįtraukė į sarašą muilo... ar jo ten nereikia?
O gal jau būna? o Tualetinis popierius?


Man muilo neprireike, jo buvo, emiau tik sampuna ir duso zele. Tualetinio popieriaus butinai pasiimk, nes jo tai buna, tai nebuna... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 10, 13:34)
Man atrodo neleistu i imdykla dideliu tasiu nesti. Be to pagimdzius viska kazkaip i palata sunesti reiketu vel is gimdyklos?
Man muilo neprireike, jo buvo, emiau tik sampuna ir duso zele. Tualetinio popieriaus butinai pasiimk, nes jo tai buna, tai nebuna... wink.gif


As kaip nesusipratele.... blush2.gif Merginos, o vaiko visus daikciukus detis i tasiuke, kuria nesiuosi i palata? Jei taip, tai kaip tada su vaiko rubeliais? Kada juos paduoti, kad apvilktu? Ar visa vaikiuko kraiteli i gimdykla tempti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Xara @ 2010 07 15, 20:05)
As kaip nesusipratele....  blush2.gif Merginos, o vaiko visus daikciukus detis i tasiuke, kuria nesiuosi i palata? Jei taip, tai kaip tada su vaiko rubeliais? Kada juos paduoti, kad apvilktu? Ar visa vaikiuko kraiteli i gimdykla tempti?  g.gif


I gimdykla paimk tik 1 komplektuka, as emiau marskinukus su pirstinaitemis, sliauztukus, kojinaites vilnones ir 1 sauskelnes 1 dydzio ir 1 kepuryte 4u.gif
Visas kitas kraitelis tuo tarpu gulejo lagamine masinos bagazineje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 15 liepos 2010 - 19:44
Mes tašę nešėmės į gimdyklą.Tašėj buvo paruošti du maišiukai - vienam leliukui ir kitam man po gimdymo kelnaitės ir paketas. Mašinoj nepalikinėjau nei vieno kart,nes nerealiai siaučia vagys ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 07 15, 20:59)
Mes tašę nešėmės į gimdyklą.Tašėj buvo paruošti du maišiukai - vienam leliukui ir kitam man po gimdymo kelnaitės ir paketas. Mašinoj nepalikinėjau nei vieno kart,nes nerealiai siaučia vagys ten doh.gif


Tai kad ten lagamine nieko vertingo... unsure.gif Negi vagims reikia chalato, pampersu, paketu naktiniu, ranksluoscio ir tokiu smulkmenu, kurias moterys i gimdymo palata nesasi? Juk dokumentus, telefonus ir kita galima pasiimti su savim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 15, 21:16)
Tai kad ten lagamine nieko vertingo...  unsure.gif Negi vagims reikia chalato, pampersu, paketu naktiniu, ranksluoscio ir tokiu smulkmenu, kurias moterys i gimdymo palata nesasi? Juk dokumentus, telefonus ir kita galima pasiimti su savim  g.gif


Nu gal kitur taip nebūna,bet Kaune pažįstamai taip visą tašiuką ir išnešė.Realiai gi vagis nežino,kas būtent ten sudėta. Kažkaip po to įvykio neitin rizikuot norėjosi. O dar gydytojas įspėjo,kad pastoviai "chebros" važinėja ten,net greitukėm trukdo naktim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 07 15, 21:19)
Nu gal kitur taip nebūna,bet Kaune pažįstamai taip visą tašiuką ir išnešė.Realiai gi vagis nežino,kas būtent ten sudėta. Kažkaip po to įvykio neitin rizikuot norėjosi. O dar gydytojas įspėjo,kad pastoviai "chebros" važinėja ten,net greitukėm trukdo naktim unsure.gif


Keista... Ko galima tiketis rasti masinoje prie gimdymo namu? Cia pmpersu bizni daro kazkas gal? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, o antspeniai tikrai reikalingi? O pientraukis ar reikalingas?
Atsakyti