Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Aš po pirmo gimdymo prašiau, kad pakeistų paklodę, tai pasakė, kad nedaug sutepta, numykė kažką, bet paklodės taip ir negavau naujos.. doh.gif Po antro ir trečio nesutepiau, nereikėjo nieko keist, tai nežinau, ar padėtis pasikeitė kažkiek..Panašu, kad ne.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2012 06 04, 20:54)
Panevėžio GN man kiek reikėjo tiek ir keitė patalynę. Nes ir pačiai avarijų buvo ir kai mažylė atpylė. Net naktinius kitus kai vieni susipurvino davė. Net keista skaityti, kad ir kitaip būna....


Pries penkis metus gimdziau toj pacioj GN, kadangi labai kraujavau ir prakaitavau, tai kita diena paprasiau kad pakeistu pataline, nes ir sutepta ir slapia buvo.Tai spekit ar man ja pakeite doh.gif Sesele burbtelejo, kad pataline priklauso keisti kas trecia diena.Dabar vel ruosiuosi gimdyt, tai desiuos kelis paklotukus, tam atvejuj, jei situacija nepasikeite, kad nereiktu gulet suteptoj patalinej.
Atsakyti
jeigu tokie burbtelejimai priimami kaip galutinis sprendimas tai ir nepakeicia. As kai bjauri boba tai pasisaukciau sesele atgal ir paklausciau ar ji visgi zada man kruvina patalyne pakeisti greitu laiku, ar gal cia ne jos darbas ir man pas ju skyriaus vedejajavascript:emoticon(':D') pvz reikia prasyt tokio dalyko. biggrin.gif Paprastai kuo mazesnes pareigos tuo didesniais bosais zmones megsta detis ir savo tinginyste perteikti kaip negincijama tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2012 04 30, 09:58)
Neperseniausiai gimdžiau. Tai noriu visas perspėti, kad į gimdyklą tų didelių įklotų Abri-San reikia DAUG. Nes kai pradeda tekėti vandenys.. tai košmaras. Man kokių 10 prireikė. Aiku keičiau dažnokai. Nes pakeiti pozą, atsistoji ir šliūkšt.. su privarytais gi nevaikščiosi. Žodžiu jų reikia daug. Ir po gimdymo praverčia.
Ir tų vienkartinių kelnaičių daug reikia. Ypač pirmomis dienomis, kai apie skalbimą net pagalvot negali, nes kaip invalidė šlitinėji..
Jokių vazelinų ir klizmučių nereikėjo.



na, nesakykit, as vandenu su iklotais nesulaikinejau, o be to, jie tam ir neskirti... smile.gif

man vandenys tiesiog nutekejo ir tiek, paskui paeme slaugute is suvale, o kam tie iklotai tokiu atveju? Kur jums reikejo vaiksciojot?
Jei paskui ir varvejo kazkiek, tai nebuvo problema, kai ant kamuolio sedejau saremiu metu, dave vienkartini pakloteli, kad nesutepciau kamuolio ir kad higieniska butu. Iklotu dideliu prisireike tik po gimdymo.

Po gimdymo i palata paciai eiti nereikejo - su ratukais nuveze ir is lovos i lova perkele, nors ir sakiau, kad pati galiu doh.gif Sake, taip reikia, paskui neduokdie dar is klumpiu isvirsit jegas pervertinusi smile.gif

ir dar AK apturejom "keista" ir gana ziauria problema - mano kaimyne, kadangi perkelta is patologinio staigiai gimdyt, tai neturejo puodelio. Elementaraus puodelio vandeniui.
Ir zinot ka - jai jo nedave, nors ji paprase ir pazadejo grazinti doh.gif blink.gif , tai ji, nevaiksciojanti po naturalaus dvyniu gimimo, turejo guleti ir kesti troskuli, kol manes i palata neikele ir kol jai nepaskolinau savo puodelio, dar neziurint to, kad iki vandens ji irgi negalejo nueiti, tai ir vandens ipyliau.. Paskui jai vyras ryte atnese su kitais daiktais..
Tai man zinokit buvo ziaurumo ir besirdiskumo virsune... verysad.gif

Cia AK. Tad zinokit - reik savo puodeli turet smile.gif ir stalo irankius taip pat - atnesdavo valgyti be irankiu.. Nezinau, gal paprasius duotu, bet kadangi savo turejau, tai nezinau kaip butu buve..
Vazelino lupoms man prireike, nes labai sudziuvo lupos, vandens gert neleido.



Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 06 13, 15:37)


ir dar AK apturejom "keista" ir gana ziauria problema - mano kaimyne, kadangi perkelta is patologinio staigiai gimdyt, tai neturejo puodelio. Elementaraus puodelio vandeniui.
Ir zinot ka - jai jo nedave, nors ji paprase ir pazadejo grazinti  doh.gif  blink.gif , tai ji, nevaiksciojanti po naturalaus dvyniu gimimo, turejo guleti ir kesti troskuli, kol manes i palata neikele ir kol jai nepaskolinau savo puodelio, dar neziurint to, kad iki vandens ji irgi negalejo nueiti, tai ir vandens ipyliau.. Paskui jai vyras ryte atnese su kitais daiktais..
Tai man zinokit buvo ziaurumo ir besirdiskumo virsune...  verysad.gif


Labai keista. Ten pirmam aukste prie registraturos stovi vandens aparatas, ten vienkartiniai puodeliai yra. Galima paimti.
Nezinau, man tokiu napasitaike...visi labai paslaugus buvo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2012 06 13, 17:11)
Labai keista. Ten pirmam aukste prie registraturos stovi vandens aparatas, ten vienkartiniai puodeliai yra. Galima paimti.
Nezinau, man tokiu napasitaike...visi labai paslaugus buvo. unsure.gif



galbut ir stovi, bet as ne apie tai - as apie tai, kad paskui kudikiskus puodelius kaip reklamine medziaga dalino mastau.gif
Atsakyti
velgi klausimas: kai nevaikstanciam pacientui nedave atsigerti slauges, nes neturejo kazkokio savo puodelio, kam buvo apie tai pasakyta? Ar slauguciu atsakymas buvo priimtas kaip negincijamas jau? Nu man tiesiog keista, kad moterys leidziasi kad su jom taip elgtusi, negi negalima uz save ne kiek pastovet, galu gale vyras yra, mama ar dar kazkas is artimuju?
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2012 06 13, 21:07)
velgi klausimas: kai nevaikstanciam pacientui nedave atsigerti slauges, nes neturejo kazkokio savo puodelio, kam buvo apie tai pasakyta? Ar slauguciu atsakymas buvo priimtas kaip negincijamas jau? Nu man tiesiog keista, kad moterys leidziasi kad su jom taip elgtusi, negi negalima uz save ne kiek pastovet, galu gale vyras yra, mama ar dar kazkas is artimuju?

Tai ten ir migtukas virs lovos yra, kad iskviesti sesele schmoll.gif as netycia paspaudziau, tai dvi atleke biggrin.gif
Keista, kad ji prase, o jai nedave doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 06 13, 15:37)
Ir zinot ka - jai jo nedave, nors ji paprase ir pazadejo grazinti  doh.gif  blink.gif , tai ji, nevaiksciojanti po naturalaus dvyniu gimimo,


o kodėl ji gulėjo, jei gimdymas buvo natūralus, ne CP? g.gif jeigu ne CP, gimdyvė gali keltis ir vaikščioti, nesvarbu, kad buvo tarpvietė siųta, nesvarbu, kad skauda, judėjimas tik palengvina gyjimą..ir iš kito pusės, kyla klausimas, kaip buvo prašoma..nu sunku patikėti, man, ten gimdžiusiai, tris vaikus, kad personalas toks žiaurus.. doh.gif

man irgi keista skaityt, kad tokios mamos ir tyli, guli, kenčia..Aš turbūt būčiau teisybės vietoje ieškojusi..Jeigu ir buvo personalo toks nežmogiškas elgesys, tai reikėjo vietoje ir aiškintis, o ne paskui burnoti patyliukais, tada nieks ir nesikeičia, ir nesikeis.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 06 14, 14:19)
o  kodėl ji gulėjo, jei gimdymas buvo natūralus, ne CP?  g.gif  jeigu ne CP, gimdyvė gali keltis ir vaikščioti, nesvarbu, kad buvo tarpvietė siųta, nesvarbu, kad skauda, judėjimas tik palengvina gyjimą..ir iš kito pusės, kyla klausimas, kaip buvo prašoma..nu sunku patikėti, man, ten gimdžiusiai, tris vaikus, kad personalas toks žiaurus..  doh.gif 

man irgi keista skaityt, kad tokios mamos ir tyli, guli, kenčia..Aš turbūt būčiau teisybės vietoje ieškojusi..Jeigu ir buvo personalo toks nežmogiškas elgesys, tai reikėjo vietoje ir aiškintis, o ne paskui burnoti patyliukais, tada nieks ir nesikeičia, ir nesikeis..  schmoll.gif



buvo jai pasakyta gulet, matyt, ne be reikalo, o ji vat ir pabande stotis ir nueiti iki tualeto - tai nualpo tarp duru ir palatos ir ja su ratukais atgal parveze... matyt, nelabai jai su tuo vaiksciojimu buvo, pati maciau, vis tik dvyniu gimdymas, matyt, ne vieno vaiko gimdymas... g.gif

o del barimosi - ji bande paprasyti, jai nedave - tai ka, i atlapus kibti, rekti, bandyti bet kokia kaina keltis ir eiti skustis? Paskui viskas buvo pasakyta palatos gydytojai - ir ka? Ogi nieko, niekas neatejo ir neatsiprase ar kazkaip nesuragavo... Vyras atejo ryte apie 8 val. ir atnese kartu su kitais daiktais.
Mano vaika paskiepijo, kol duse buvau - ir ka, manot, mano leidimo ar paraso paprase? Ogi nieko... Sutikau sesute jau beiseinancia is palatos... Ir ka - eisi akiu draskyt?

2 vaikus AK pagimdziau, bet visko ir visaip ten buna.
Ir kalba ne apie tai, kad tu kazka turi ar kazko neturi - juk esam ne laukuose, kazkas paduos, jei ne personalas, tai palatos kaimyne, bet mane sokiravo toks elgesys. Negi i kara eisi del kiekvienos smulkmenos? Kazkaip tikiesi susikalbeti be pakelto tono ir "man priklauso". Negi taip sunku ta puodeli paduot, gera zodi pasakyt, ramiai paaiskinti, patalyne pakeisti, zvakute paduoti, juk ne taip sunku suprasti, kad gimdyvei tai yra isskirtine situacija, ne kasdienybe, kad jos gali buti pasimetusios, kad artimuju gali ir nebuti salia, juk ir pacios seseles ar slauges - moterys, daznai ne karta pacios gimdziusios...
Sito nesuprasiu, matyt, kad ir kiek vaiku bepagimdyciau unsure.gif

Atsakyti
Aš ir vieną vaiką pagimdžiusi kitą rytą eidama į WC nualpau... Nors, atrodė, visai gerai jaučiausi, net pati nesupratau, kaip čia atsitiko.
Siaubas, baisu ir skaityt, kad taip žiauriai galima elgtis su gimdyvėm...
Apie įrankių ir puodelių vežimąsi iki šiol net nepagalvojau, gėrimui turiu buteliuką su vandenuku, gulint man iš jo patogiau atsigerti. Abu kartus pasisekė gaut šeimyninę palatą, joje buvo įrankių (vyras apieškojęs šiaip ne taip surado, kai susivokiau, kad gi tikrai valgyt atnešė be įrankių).

O kad vaiką paskiepytų be leidimo tai čia jau visai baisu klausyt...
Atsakyti
į gimdyklą įsidėjau:
* dokumentus (paskutinę akirmiką tiksliau dėsiuos);
* tinklines kelnaites;
* 1 didžiausią paketą (šiaip ten viską duoda, net po gimdymo duoda tooookį didelį, kad niekur nemačiau net pirkt smile.gif bet jei nubėgtų vandenys kur prieš gimdymo namus, tai įsimečiau į krepšį tiesiog.
* 1 litrą geriamo vandens
* kažką pagraužt (paskutinę akimirką dėsiuos)
* homeopatinių žirniukų, kuriuos dar proeš tai pradėsiu gert, ir per gimdymą reikės nesustot.
* žvakę su degtukais (man labai patiko antro gimdymo metu wub.gif )
* Vaikeliui: vystykliuką, segtuką, vilnos prilaikančias kelnytes, vilnos kojinytes, siaustinuką bei šliaužtuką su kepuryte. Ir dėl visa ko vienkartinę sauskelnę biggrin.gif
* Fotikas, telefonas (paskutinę akirmiką).
* švarūs rūbai ir šlepetės vyrui
* šlepetės man.
Viskas, daugiau nėra net ką ir dėt. g.gif thumbup.gif

o dėl skiepijimo be tėvų žinios, tai jei neklystu, buvo pažeistos teisės blink.gif Nes juk turi pasirašyti tėvai, kad skiepyja arba ne. Mums abiem atvejais dar gimdykloje (t.y. per pirmąsias 2 valandas) davė lapą, kuriame pasirašėm, kad atsisakom skiepų. Ir visą gimdymo namuose buvimo laiką su vaikeliu buvom abu su vyru, net kai ėjau į dušą, liepiau "saugot", vieno nepalikau. Į visas apžiūras eidavom trise 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 14 spalio 2012 - 12:50