Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Neperseniausiai gimdžiau. Tai noriu visas perspėti, kad į gimdyklą tų didelių įklotų Abri-San reikia DAUG. Nes kai pradeda tekėti vandenys.. tai košmaras. Man kokių 10 prireikė. Aiku keičiau dažnokai. Nes pakeiti pozą, atsistoji ir šliūkšt.. su privarytais gi nevaikščiosi. Žodžiu jų reikia daug. Ir po gimdymo praverčia.
Ir tų vienkartinių kelnaičių daug reikia. Ypač pirmomis dienomis, kai apie skalbimą net pagalvot negali, nes kaip invalidė šlitinėji..
Jokių vazelinų ir klizmučių nereikėjo.
Atsakyti
Daugiausiai sunaudojau paluciu, tiek gimdymo metu, tiek jau vaikui gimus. Manau reikia bent 5-6 vienetu tinkliniu kelnaiciu, iklotu dideliu. Klizmutes neturejau, buvau nusiteikusi pries, bet kita karta manau reiks "pavartot", nes apturejau nelaime begimdant. Zvakuciu nuo skausmo neprireike, nors ir kirpo ir plysau dar priedo. Tad galit is anksto nepirkti, jei reiks pasiusit vyra, ne deficitas smile.gif
Svarbiausia pasiimkit daug vandens. Turejau 2 litrus, bet man pritruko.
Atsakyti
Gimdziau praita savaite, tai i gimdykla nereikejo jokiu paluciu, pas juos ten ju pilna. reikejo tik xalatuko ir slepeciu kad nueit persirengus iki gimdyklos, naktinius dave valdiskus, turejau vandens, nors gert negalima, bet V vilge man lupas ir galejau praskalaut burna, turejau vazelina, nes lupos skilinejo, ir tinklines kelnaites uzsidejau kad laikytusi palute kol iki palatos nuejom po gimdymo.leliukui vilnones kojnaites. plaukam gumyte.
i palata reikejo tik paketu, gydytoja sake geriau keist dazniau paketus, nesidet pamperso kad greiciau uzgytu tarpviete, rubelius vaikiukui, tualetinis popierius, vanduo, naktinius, dregnu serveteliu, tepaliuka speneliams,muilas, sepetelis, pasta, sukos, pampersai vaikiukui, palutes vystymui, vystyklai leliukui uzpakaliui sluostyt,merliukai, ranksluosciai sau. gimdziau AK
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa7: 24 gegužės 2012 - 20:34
QUOTE(pupa7 @ 2012 05 24, 21:33)
Gimdziau praita savaite, tai i gimdykla nereikejo jokiu paluciu, pas juos ten ju pilna. reikejo tik xalatuko ir slepeciu kad nueit persirengus iki gimdyklos, naktinius dave valdiskus, turejau vandens, nors gert negalima, bet V vilge man lupas ir galejau praskalaut burna, turejau vazelina, nes lupos skilinejo, ir tinklines kelnaites  uzsidejau kad laikytusi palute kol iki palatos nuejom po gimdymo.leliukui vilnones kojnaites. plaukam gumyte.
i palata reikejo tik paketu, gydytoja sake geriau keist dazniau paketus, nesidet pamperso kad greiciau uzgytu tarpviete, rubelius vaikiukui, tualetinis popierius, vanduo, naktinius, dregnu serveteliu, tepaliuka speneliams,muilas, sepetelis, pasta, sukos, pampersai vaikiukui, palutes vystymui, vystyklai leliukui uzpakaliui sluostyt,merliukai, ranksluosciai sau. gimdziau AK


aciu uz naudinga info 4u.gif tik niekaip nesuprantu, vienos sako,kad neduoda naktiniu, kitos, kad duoda doh.gif na, bet as isidejau savo trejus, kad nebutu per mazai biggrin.gif
mano tasyte jau irgi pasiruosusi kelionei, viskas sudeta smile.gif
Atsakyti
gimdykloj duoda valdiskus naktinius, bet savo tureti aisku reikia, kad paskui palatoj persirengti. ir dar mane perspejo,kad reikia saugoti patalyne, jei istepsiu gulesiu visas dienas purvinoj. gerai, kad turejau tokiu vienkartiniu paluciu is vaistines, pirkau vaikui, tai kartu ir naudojom.
Atsakyti
QUOTE(Little*lt @ 2012 05 30, 04:11)
ir dar mane perspejo,kad reikia saugoti patalyne, jei istepsiu gulesiu visas dienas purvinoj.

doh.gif nu man idomu, kada moteris LT gales pagimdyt be va tokiu nesamoniu, kiek dar desimtmeciu iki to reiks laukti?
Atsakyti
QUOTE(Hellionn @ 2012 05 14, 01:18)
Manau reikia bent 5-6 vienetu tinkliniu kelnaiciu, iklotu dideliu.

Man kur kas patogiau buvo su sauskelnem (Tena kazkokios specialios) nei su tinklinem kelnaitem ir iklotu. Pradzioj lyg kazkaip nesmagu, tipo, sauskelnes, bet paskui supratau, kad liuks dalykas pirmas 2-3 dienas. Tiesa, neplysau ir nekirpo.
Atsakyti
Man į Antakalnį reikėjo pasiimti tik naktinius marškinius, paketukų po gimdymo, chalatuką, šlepetes. Aišku, reikia turėt gumutę plaukams, jei ilgesni smile.gif ir tikrai gerai turėti tų vienkartinių paklodžių, nes pradžioj tiek kraujuoji, kad ojojoj, o keisti tikrai niekas patalynės neketina, guli kraujuotoj, jeigu išpurvini... verysad.gif
Atsakyti
tai jau geriau gimdyt provincijoj-ten ir patalynę keičia ir naktinius ir dar palučių valdiškų duoda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2012 05 24, 21:33)
, ir tinklines kelnaites  uzsidejau kad laikytusi palute kol iki palatos nuejom po gimdymo. gimdziau AK

blink.gif blink.gif pesciom ejot?
Atsakyti
Panevėžio GN man kiek reikėjo tiek ir keitė patalynę. Nes ir pačiai avarijų buvo ir kai mažylė atpylė. Net naktinius kitus kai vieni susipurvino davė. Net keista skaityti, kad ir kitaip būna....
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2012 06 04, 13:54)
Panevėžio GN man kiek reikėjo tiek ir keitė patalynę. Nes ir pačiai avarijų buvo ir kai mažylė atpylė. Net naktinius kitus kai vieni susipurvino davė. Net keista skaityti, kad ir kitaip būna....

privalo keisti patalyne jei ispurvinta. Bet jei slauges tingi, o moteris pati nepasako, arba nepareikalauja jei to prireikia, tai taip ir lieka...
Atsakyti