Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Cansado @ 2012 02 22, 09:48)
o kam? po savęs pasikloti? juk prikloja ten visokių tų palų, paklodžių ir valdiškų, tikrai neverta į gimdyklą jų tįst, į palatą tik.

Kai gimdžiau pirmą vaiką, mūsų paprašė, kad turėtumę savo, tai MB bėgo pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiviuke: 02 balandžio 2012 - 00:03
QUOTE(Pamaiviuke @ 2012 04 02, 01:02)
Kai gimdžiau pirmą vaiką, mūsų paprašė, kad turėtumę savo, tai MB bėgo pirkti.


ir kas būtų buvę, jeigu vyras būtų nėjęs pirkti? tikrai nebūtų reikėję gimdyvei gulėti ant plikos lovos..nu netikiu, kad didžiulė ligoninė neturi vienkartinių sterilių palų.. g.gif gal čia kokiam mažam miestelyje, gal per norą sutaupyti.. g.gif turbūt toks dalykas labai priklauso nuo GN..Ten, kur gimdžiau savo visus tris, tokių dalykų tikrai nereikia vežtis, dar per pažintinius kursus akcentuojama, kad nereikia ir tikrai neprireikė nėkart.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 04 02, 14:00)
ir kas būtų buvę, jeigu vyras būtų nėjęs pirkti? tikrai nebūtų reikėję gimdyvei gulėti ant plikos lovos..nu netikiu, kad didžiulė ligoninė neturi vienkartinių sterilių palų..  g.gif gal čia kokiam mažam miestelyje, gal per norą sutaupyti..  g.gif  turbūt toks dalykas labai priklauso nuo GN..Ten, kur gimdžiau savo visus tris, tokių dalykų tikrai nereikia vežtis, dar per pažintinius kursus akcentuojama, kad nereikia ir tikrai neprireikė nėkart..  g.gif

Nu gal nieko ir nebūtų nutikę, jie ir labai nereikalavo, tiesiog pasakė jeigu galim būtų neblogai, kad savo turėtumę. Tai jeigu kažkas jau juos turi namie nusipirkęs, tai manau nepakenktų jeigu ir įsimestų su savim į tašę.
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 03 30, 11:59)
jis būna įrašytas nėščiosios kortelės pirmam lape..  4u.gif  čia kad nereiktų mintinai mokytis..  4u.gif


Mano kortelėje neįrašyta, tai aš pati užsirašiau ant kortelės dėkliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 02 22, 09:10)
į gimdyklą užtenka tik vieno įkloto, kurį įsidėsit po gimdymo, daugiau nereikia..
ir vienkartinių paklodžių tikrai nereikia, kam?  schmoll.gif


na drysciau papriestarauti del ikloto arba vien.sauskelniu suaugusiems, o jei vandenis prakerpa gimdykloje kazi ar labai patogu vaikscioti su palute ir ja laikyti su abiem rankomis, kad vandenys nebegtu per kojas schmoll.gif, taip, kad reikia tureti (sauskelnes arba tinkl. kelnaites su ikloteliu), kad pati nejaustum del to diskomforto smile.gif. O paklodziu tikrai, kad nereikia doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(Cansado @ 2012 02 12, 19:55)
į gimdyklą:

dokumentai
chalatas
naktiniai
šlepetės
vandens butelis (per gimdymą negėriau, bet iškart po jo labai pravertė dar gulint gimdykloj)
vazelinas lūpom
fotikas
vaikui vilnonės kojinės
vienas didelis "pampersas" suaugusiems

į palatą:

naktiniai
įklotai visokio dydžio
drėgnos servetėlės (vietoj tualetinio popieriaus)
apatinis trikotažas
tepaliukas speneliams
higienos priemonės
puodelis
įrankiai valgymui
du rankšluosčiai
vienkartinis paklotėlis
pakrovėjas telefonui
skaitalai

sauskelnės vaikui
du komplektai rūbelių

Autokėdutę ir rūbus parsivežimui atvežė vyras, kai atvažiavo mūsų pasiimt.


Prie saraso i gimdykla, siulyciau prirasyti tual.popierius, nes jo ten tikrai nera smile.gif , cia kalbu apie Siauliu motinos ir vaiko klinika smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 26 balandžio 2012 - 06:42
QUOTE(amellija @ 2012 04 26, 07:42)
na drysciau papriestarauti del ikloto arba vien.sauskelniu suaugusiems, o jei vandenis prakerpa gimdykloje kazi ar labai patogu vaikscioti su palute ir ja laikyti su abiem rankomis, kad vandenys nebegtu per kojas  schmoll.gif, taip, kad reikia tureti (sauskelnes arba tinkl. kelnaites su ikloteliu), kad pati nejaustum del to diskomforto  smile.gif

Prie saraso i gimdykla, siulyciau prirasyti tual.popierius, nes jo ten tikrai nera  smile.gif , cia kalbu apie Siauliu motinos ir vaiko  klinika  smile.gif


o jums kada yra prakirpę vandenis gimdykloje? man visus tris kartus prakirpo gimdykloj, patys nenubėgo, bet po tos procedūros jau nebeleidžia niekur vaikščioti, tai guli sau ir tiek, todėl nereikia jokių tokių dalykų.. 4u.gif
tai turbūt čia dar priklauso ir nuo konkrečių GN elgesio konkretaus gimdymo metu..

o aš dėjaus drėgnas servetėles vietoj tualetinio popieriaus, jo net neturėjau, žymiai patogiai, maloniau, neskausmingiau po gimdymo valytis jom, ne popierium.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 04 26, 06:48)
o jums kada yra prakirpę vandenis gimdykloje? man visus tris kartus prakirpo gimdykloj, patys nenubėgo, bet po tos procedūros jau nebeleidžia niekur vaikščioti, tai guli sau ir tiek, todėl nereikia jokių tokių dalykų.. 

man kirpo, bet paskui vaikščioti leido ir net sakė, kad geriau. O kad per kojas nebėgtų perjuosė palą ir pritvirtino su toniukų klausymo vienu diržu. Tikrai nereikia galvos sukti, nes ne apie tai galvojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 04 26, 07:48)
o jums kada yra prakirpę vandenis gimdykloje? man visus tris kartus prakirpo gimdykloj, patys nenubėgo, bet po tos procedūros jau nebeleidžia niekur vaikščioti, tai guli sau ir tiek, todėl nereikia jokių tokių dalykų..  4u.gif
tai turbūt čia dar priklauso ir nuo konkrečių GN elgesio konkretaus gimdymo metu..

o aš dėjaus drėgnas servetėles vietoj tualetinio popieriaus, jo net neturėjau, žymiai patogiai, maloniau, neskausmingiau po gimdymo valytis jom, ne popierium..  mirksiukas.gif


Taip, man vandenu pusle prakirpo gimdykloje ir dar as 3 val. vaiksciojau ir ne tik, kad leido, bet ir liepe vaikscioti...kalbu apie Siauliu motinos ir vaiko klinika smile.gif , cia matyt kiekvieni GN turi savo tradicijas...na, o kas liecia dregnas serveteles, juose gausu daug ivairiu kvapikliu ir priedu, jei kerpa, tai tikrai nerekomenduojama jas naudoti, nes ar taip ar taip po kiekvieno wc reikia praustis po tekanciu vandeneliu arba su tam tikra priemone pvz. tantum rose
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2012 04 26, 21:06)
cia matyt kiekvieni GN turi savo tradicijas...

na, o kas liecia dregnas serveteles, juose gausu daug ivairiu kvapikliu ir priedu, jei kerpa, tai tikrai nerekomenduojama jas naudoti, nes ar taip ar taip po kiekvieno wc reikia praustis po tekanciu vandeneliu arba su tam tikra priemone pvz. tantum rose


drinks_cheers.gif

aš antrąkart ir trečiąkart neplyšau, nebuvo jokių pažeidimų, bet apie tualetinį popierių negalvojau.. schmoll.gif vistiek kažkoks jausmas nekoks ten būna pirmom parom..tai jau nemanau, kad kas blogo būtų nuo tokio trumpalaikio drėgnų servetėlių panaudojimo..ypač, jei nėr jokių žaizdų ten..
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 04 26, 21:17)
drinks_cheers.gif

aš antrąkart ir trečiąkart neplyšau, nebuvo jokių pažeidimų, bet apie tualetinį popierių negalvojau..  schmoll.gif  vistiek kažkoks jausmas nekoks ten būna pirmom parom..tai jau nemanau, kad kas blogo būtų nuo tokio trumpalaikio drėgnų servetėlių panaudojimo..ypač, jei nėr jokių žaizdų ten..



Na zinoma, jei nera plysimu ir kirpimu tikrai nepakens ir dregnos serveteles smile.gif , nu bet kaip faina, kad ir antra ir trecia kart taip gerai viskas baigesi thumbup.gif , viliuos, ir as, kad dabar nebus taip baisiai kaip su pirmaja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2012 04 27, 20:10)
Na zinoma, jei nera plysimu ir kirpimu tikrai nepakens ir dregnos serveteles  smile.gif , nu bet kaip faina, kad ir antra ir trecia kart taip gerai viskas baigesi  thumbup.gif , viliuos, ir as, kad dabar nebus taip baisiai kaip su pirmaja  smile.gif


ne į šitą temą, bet tikrai antrąkart man viskas buvo žymiai lengviau, greičiau pagimdžiau, nors dukrytė buvo didesnė, trečiąkart išvis nespėjau susivokt, kaip jau vaikelį ant rankų laikiau.. wub.gif to ir linkiu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rotoli @ 2012 04 26, 08:45)
man kirpo, bet paskui vaikščioti leido ir net sakė, kad geriau. O kad per kojas nebėgtų perjuosė palą ir pritvirtino su toniukų klausymo vienu diržu. Tikrai nereikia galvos sukti, nes ne apie tai galvojasi smile.gif



Isradinga akusere pasitaike thumbup.gif , kiek teko girdeti, jei neturi ikloteliu tai tas palas pats laikaisi doh.gif
Atsakyti