Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Luttuke @ 2012 02 06, 15:03)
Busimos mamytes, gal kuriai reikia TENA paketu. Turiu visa pilna paka TENA extra (10 vnt.). Atiduociau uz kokius 5 Lt. ar pora sokoladu smile.gif

Vilniuje, kreiptis per a.z.



Aciu uz gera sirdele, bet man regis tu juos pasilik, nes kai baigsi maitinti, menesines pirmos dvi laabai gausios buna, nakciai pravers ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Oxys @ 2012 01 20, 18:12)
Ruošiu ir aš sau krepšelį po trupučiuką.
Rytoj ruošiuosi į vaistinę.  smile.gif
Noriu įsigyti kremą arba kompresus speneliams, nes pirmas vaikas taip viską buvo nugraužęs, tai šį kartą noriu pasiruošti.
Ką geriau pirkti: "Garmastan", "Bepanthen" ar kompresus "Multi-Mam". 
Kol kas į sąrašiuką įtraukiau Garmastan ir Multi-Mam.  g.gif



MAn per pirmus du pogimdyvinius laikus labiausiai praverte multi mamsai, tikrai reikejo, vieninteliai 'ant sugio' nuramina...Tie abu kremukai liko nepanaudoti, nes vaikuciiams tepiau sudokrema uzpakaliams, o sau neprireike...
Atsakyti
Tie daiktai į gimdymo namus tikras galvos skausmas.
Sudarinėju sąrašą, nes jau reikia viską susidėti.
Gal kas neseniai gimdė AK ir pasidalintu ko ten reikėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxys @ 2012 02 11, 21:28)
Tie daiktai į gimdymo namus tikras galvos skausmas.
Sudarinėju sąrašą, nes jau reikia viską susidėti.
Gal kas neseniai gimdė AK ir pasidalintu ko ten reikėjo  smile.gif

I gimdykla:
Naktiniai
Slepetes
Chalatas
Ranksluostis
Vaikui kojines

I palata: siaip cia geras sarasas.
http://www.tevu-darz...yves-krepselis/
+
Puodelis
Stalo irankiai
vienkartines palos sau ir vaikui
Atsakyti
QUOTE(Oxys @ 2012 02 11, 20:28)
Tie daiktai į gimdymo namus tikras galvos skausmas.
Sudarinėju sąrašą, nes jau reikia viską susidėti.
Gal kas neseniai gimdė AK ir pasidalintu ko ten reikėjo  smile.gif


į gimdyklą:

dokumentai
chalatas
naktiniai
šlepetės
vandens butelis (per gimdymą negėriau, bet iškart po jo labai pravertė dar gulint gimdykloj)
vazelinas lūpom
fotikas
vaikui vilnonės kojinės
vienas didelis "pampersas" suaugusiems

į palatą:

naktiniai
įklotai visokio dydžio
drėgnos servetėlės (vietoj tualetinio popieriaus)
apatinis trikotažas
tepaliukas speneliams
higienos priemonės
puodelis
įrankiai valgymui
du rankšluosčiai
vienkartinis paklotėlis
pakrovėjas telefonui
skaitalai

sauskelnės vaikui
du komplektai rūbelių

Autokėdutę ir rūbus parsivežimui atvežė vyras, kai atvažiavo mūsų pasiimt.
Atsakyti
labas mamytes, o sakykit klizmute reikia viena ar kelias tureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnutėB @ 2012 02 17, 13:36)
labas mamytes, o sakykit klizmute reikia viena ar kelias tureti 4u.gif


nereikia jokių klizmučių
Atsakyti
Bent jau AK jokių klizmučių nedaro ir savo turėti taip pat nereikia.
Atsakyti
Na, pries pora metu jokiu klizmu nedare ir kiek zinau, nebedaro ir dabar smile.gif Visko mamoms atsitinka, bet kaip sake viena akusere, jei be klizmos tai tvarkingai sutvarkom, niekas net nesusigaudo kas cia atsitiko, o jei su - tai apipurskia akuseres visokiais likuciais biggrin.gif
Atsakyti
dejau dejau ta tase tai jau nezinau ko ten ir betruksta doh.gif
is pradziu sau idejau tena iklotu, paskui nusprendziau visgi pora pampersu suaugusiems pasiimti, manau pirmai nakciai tikrai pravers blush2.gif
tik va nelabai supratau g.gif Revla parase kad i gimdykla reikia ranksluoscio g.gif ar tikrai reikia ir kam? i palata tai isidejau, bet va i gimdyklos tase tai ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2012 02 21, 18:35)
tik va nelabai supratau g.gif Revla parase kad i gimdykla reikia ranksluoscio g.gif ar tikrai reikia ir kam? i palata tai isidejau, bet va i gimdyklos tase tai ne g.gif


kai kuriuose gimdymo namuose gimdyklose per sąrėmius galima į dušą eit ar vonioj pagulėt, tai turbūt rankšluostis tam, kad po to nusišluostyt.. 4u.gif
Atsakyti
Aš tai bijau ne per daug prikrauti, o per mažai biggrin.gif
Į gimdyklą kol kas sudėjau tinklines kelnaites, TENA įklotus (patarė vaistininkė) smile.gif, vienkartinių paklodžių, gumyčių plaukams, lupų vazelinas, leliui drabužėlius (pampersą, kojines, kepurytę (tik kaip žinoti, kad tiks), siaustinukas, šliaužtinukai.
Liko dar chalatą įsimesti ir kokius senus naktinius bei tapkes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxys @ 2012 02 22, 09:51)
Aš tai bijau ne per daug prikrauti, o per mažai biggrin.gif
Į gimdyklą kol kas sudėjau tinklines kelnaites, TENA įklotus (patarė vaistininkė) smile.gif, vienkartinių paklodžių, gumyčių plaukams, lupų vazelinas, leliui drabužėlius (pampersą, kojines, kepurytę (tik kaip žinoti, kad tiks), siaustinukas, šliaužtinukai.
Liko dar chalatą įsimesti ir kokius senus naktinius bei tapkes.  smile.gif


tai visi pagrindiniai dalykai yra 4u.gif man tai dar iskart prireike multimam kompresiuku speneliams,nes iskart juos apgrauze doh.gif ir priemonems intymiai higienai, tik dabar nepamenu kaip ji vadinos..
Papildyta:
QUOTE(Dont_worry_be_happy @ 2012 02 22, 09:57)
tai visi pagrindiniai dalykai yra 4u.gif  man tai dar iskart prireike multimam kompresiuku speneliams,nes iskart juos apgrauze doh.gif  ir priemonems intymiai higienai, tik dabar nepamenu kaip ji vadinos..



aij tu cia rasei i gimdykla,o ne apskritai.. doh.gif tai tada viskas manau ko ir reikia:)
Atsakyti