Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Gausteja @ 2012 02 04, 01:00)
Na o kokius iklotus po gimdymo pirkti? nusipirkau tokius rimtesnius tena,idomu kaip jie tiks,nepatinka kat tokie stori,nu ne tokie kaip paketai always ar panasiai. Kokioje vaistineje rasti tu tinkliniu kelnaiciu,nes niekur neradau doh.gif
I gimdykla reikia chalato,naktiniu tapkiu,vaikui tubeliu pirmuju,ir viskas,o po naktiniais ar verda detis kelnaites??
Dar su gydytoja reikes pasitarti,reikia uzsirasyt rupimus klausimus nes jau atmintis tai visai slubuoja doh.gif  nestuke.gif

rubeliu nereikia mirksiukas.gif
tikrai be kelnaiciu.
Nebent jeigu vandenys bega..tai tada su iklotu galima:)

QUOTE(Cansado @ 2012 02 04, 08:39)
iškart po gimdymo ir pirmai parai patogiausios sauskelnės suaugusiems - patogu apsimaut dar ant gimdymo stalo gulint, ir puikiai sulaiko pirmą didįjį kraujavimą:
user posted image

paskui, tinka įklotai nuo didžiausio dydžio (antrą, trečią parą) iki mažesnio, kai kraujavimas mažės..nenustebkit, kad jie stori, juk kraujavimas labai smarkus pirmom parom, pirmą savaitę..paprastų paketų tikrai neužteks, nespėsit keist, o ir prabėgt pro šoną lengvai gali..


Taip, tokios kelnaites Tena geriausias pasirinkimas. as 4 dienas nesiojau. nakty ypac patogu.

Atsakyti
QUOTE(bordo @ 2012 02 04, 10:26)
Tai dar kol lauki gimdymo,ta prasme per sąrėmius,būni tik su halatu,apatiniu nesivelki?


taip, be apatinių..
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2012 02 04, 11:54)
rubeliu nereikia mirksiukas.gif
tikrai be kelnaiciu.
Nebent jeigu vandenys bega..tai tada su iklotu galima:)
Taip, tokios kelnaites Tena geriausias pasirinkimas. as 4 dienas nesiojau. nakty ypac patogu.

Tai kad reikia rubeliu g.gif Vaika gimdykloje sutvarko, nuprausia ir aprengia rubeliais kuriuos atsinesi i gimdykla ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 04 vasario 2012 - 11:36
QUOTE(Kačia @ 2012 02 04, 11:35)
Tai kad reikia rubeliu g.gif  Vaika gimdykloje sutvarko, nuprausia ir aprengia rubeliais kuriuos atsinesi i gimdykla ax.gif


ne visuose gimdymo namuose tai daro.. schmoll.gif pvz AK, tikrai vaiko gimdykloj neprausia, šiek tiek apvalo ir viskas, suvynioja į vystyklą ir duoda mamai..Apvalo jau rimčiau naujagimių sk..Tai savo rūbelius tikrai verta pasilaikyti ir vėliau perrengti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 04 vasario 2012 - 11:47
QUOTE(Cansado @ 2012 02 04, 12:44)
ne visuose gimdymo namuose tai daro..  schmoll.gif  pvz AK, tikrai vaiko gimdykloj neprausia, šiek tiek apvalo ir viskas, suvynioja į vystyklą ir duoda mamai..Apvalo jau rimčiau naujagimių sk..Tai savo rūbelius tikrai verta pasilaikyti ir vėliau perrengti..

drinks_cheers.gif
tikrai taip
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 02 04, 08:39)
iškart po gimdymo ir pirmai parai patogiausios sauskelnės suaugusiems - patogu apsimaut dar ant gimdymo stalo gulint, ir puikiai sulaiko pirmą didįjį kraujavimą:
user posted image

paskui, tinka įklotai nuo didžiausio dydžio (antrą, trečią parą) iki mažesnio, kai kraujavimas mažės..nenustebkit, kad jie stori, juk kraujavimas labai smarkus pirmom parom, pirmą savaitę..paprastų paketų tikrai neužteks, nespėsit keist, o ir prabėgt pro šoną lengvai gali..
Į gimdyklą nebūtinai reikia vaiko rūbelių, užtenka tik vilnonių kojinių,galėsit savais rūbais perrengt palatoj, vėliau..
Kelnaičių į gimdyklą tikrai nereik..

Aciu uz informacija,bandysiu issiversti su tena storiausiais su daugiausia lasiuku iklotais,kazkaip nezavi tie suaugusiuju pampersai smile.gif
Na aisku jei jau labai reikes,paprasysiu seser,ar vyro atves kaip mat. Na as kauno klinikose gimdysiu idomu kaip ten del tu rubeliu,reik gyditojos pasilausti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kačia @ 2012 02 04, 01:39)
Tu Tena iklotu po gimdymo yra ivairaus storumo, o tinkliniu kelnaiciu yra didesnese Euro vaistinese (irgi keliu dydziu) smile.gif

aciu ieskosiu kelnaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 02 04, 08:39)
iškart po gimdymo ir pirmai parai patogiausios sauskelnės suaugusiems - patogu apsimaut dar ant gimdymo stalo gulint, ir puikiai sulaiko pirmą didįjį kraujavimą:


paskui, tinka įklotai nuo didžiausio dydžio (antrą, trečią parą) iki mažesnio, kai kraujavimas mažės..nenustebkit, kad jie stori, juk kraujavimas labai smarkus pirmom parom, pirmą savaitę..paprastų paketų tikrai neužteks, nespėsit keist, o ir prabėgt pro šoną lengvai gali..
Į gimdyklą nebūtinai reikia vaiko rūbelių, užtenka tik vilnonių kojinių,galėsit savais rūbais perrengt palatoj, vėliau..
Kelnaičių į gimdyklą tikrai nereik..


as tai buvau prisipirkus gal 5 tena iklotus, nu man tai jie is vis nebuvo reikalingi, kraujavimas menkas, pilnai paprastu paketu uzteko, kaip per mm naudojant. Labai jau cia individualu, beje man buvo atliktas CP abiem kartais, tai gal tai itakojo negausu kraujavima.
Mano patarimas butu, neprisipirkit labai daug visko, jei ko truks, nupirks artimieji, nes sios priemones tikrai nepigios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justejan: 04 vasario 2012 - 22:46
Kauno klinikose apvalytą vaiklelį deda nuogutį mamai ant krūtinės, tik su kojinytėm ir kepuryte, paskui jei duosi rūbelių, apvilks tavais, jei ne - valdiškais, o pogimdyvinėje palatoje jau galėsi ir pati rengti savais.

Man du gimdymus užteko pradžiai tų storesniųjų Tena paketų, tai tikiuosi ir trečiam užteks, nepirkau sauskelnių suaugusiems.
Atsakyti
Busimos mamytes, gal kuriai reikia TENA paketu. Turiu visa pilna paka TENA extra (10 vnt.). Atiduociau uz kokius 5 Lt. ar pora sokoladu smile.gif

Vilniuje, kreiptis per a.z.
Atsakyti
Hm, sauskelnes kazkaip nelabai prie sirdies. Dar jei vyras pamatytu, tai mirciau is gedos biggrin.gif Siaip tai vienkartines kelnaites man labai patiko. Nusiemei, ismetei ir ramu. Vaistinej pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jur-kli @ 2012 02 10, 08:20)
Hm, sauskelnes kazkaip nelabai prie sirdies. Dar jei vyras pamatytu, tai mirciau is gedos biggrin.gif Siaip tai vienkartines kelnaites man labai patiko. Nusiemei, ismetei ir ramu. Vaistinej pirkau smile.gif


o jei liga kokia ir tektu sauskelnes nuolat devet? idomus santykiai su vyru, t.y. artimiausiu zmogum...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2012 02 11, 01:40)
o jei liga kokia ir tektu sauskelnes nuolat devet? idomus santykiai su vyru, t.y. artimiausiu zmogum...

Na aš irgi nenorėčiau tokų santykių su vyru,kur turėčiau gėdintis kažko. Dėl to gi ir esam kartu,kad padėtume vienas kitam visame kame,bet kokioj situacijoj. Tikrai gyvenime gali visko nutikti,liga,senatvė galų gale...O į ką kitą galėtum remtis jei ne į artimiausią žmogų-sutuoktinį. Taip,kad manau,gimdant reikia pamiršti tokius dalykus kaip gėda,ne gėda,o abiems su vyru galvoti apie tai kas geriausia mamai ir kūdikiui. smile.gif
Na,bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti