Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Oxys @ 2012 01 20, 17:12)
Ruošiu ir aš sau krepšelį po trupučiuką.
Rytoj ruošiuosi į vaistinę.  smile.gif
Noriu įsigyti kremą arba kompresus speneliams, nes pirmas vaikas taip viską buvo nugraužęs, tai šį kartą noriu pasiruošti.
Ką geriau pirkti: "Garmastan", "Bepanthen" ar kompresus "Multi-Mam". 
Kol kas į sąrašiuką įtraukiau Garmastan ir Multi-Mam.  g.gif


Kaip kursuose aiškino, Garmastan nelabai padeda jau pažeistiems speneliams, jis veiksmingesnis mastito profilaktikai (galima rudą laukelį aplink spenelį patepti, krūties dalį), tai aš šįkart jo ir nebenaudojau..O nugriaužtiems speneliams patarčiau lanolino tepaliuką įsigyti, super padeda, tikrai geriau nei Garmastan ar Bepanthen..Yra jų įvairių pavadinimų, kainų..Aš turėjau Purelan, tai visoms rekomenduoju, labai geras, šįkart pavyko išvengti skausmingų įtrūkimų ir nugriaužimų.. thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 22 sausio 2012 - 13:49
Šiandien bandžiau susidėti visus reikialingus daiktus į ligoninę, ir toks jausmas, jog važiuoju ne gimdyti, o 2 savaitėm į turistinį žygį doh.gif. Ar neatrodysiu kvailai su tokia didele terba biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Murkaka @ 2012 01 22, 21:11)
Šiandien bandžiau susidėti visus reikialingus daiktus į ligoninę, ir toks jausmas, jog važiuoju ne gimdyti, o 2 savaitėm į turistinį žygį doh.gif. Ar neatrodysiu kvailai su tokia didele terba biggrin.gif ?


as i gimdykla tai visai maza tasiuka paemiau...prireike tik naktiniu, slepeciu ir chaalatuko.

o jau i palata po gimdymo - vyras atnese mano didele tase.
Atsakyti
O kaip ten dėl mineralinio per patį gimdymą,galima gerti,nes kitur skaičiau,kad neleido?
Atsakyti
QUOTE(bordo @ 2012 02 03, 01:06)
O kaip ten dėl mineralinio per patį gimdymą,galima gerti,nes kitur skaičiau,kad neleido?

man neleido. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2012 02 03, 12:53)
man neleido. schmoll.gif

g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bordo @ 2012 02 03, 00:06)
O kaip ten dėl mineralinio per patį gimdymą,galima gerti,nes kitur skaičiau,kad neleido?


man irgi per pirmus du gimdymus neleido (AK gimdžiau), o per trečią net neklausiau, neprireikė
Atsakyti
Man gimdymo metu labai praverte storos kojines-labai salo kojos.
Atsakyti
Na o kokius iklotus po gimdymo pirkti? nusipirkau tokius rimtesnius tena,idomu kaip jie tiks,nepatinka kat tokie stori,nu ne tokie kaip paketai always ar panasiai. Kokioje vaistineje rasti tu tinkliniu kelnaiciu,nes niekur neradau doh.gif
I gimdykla reikia chalato,naktiniu tapkiu,vaikui tubeliu pirmuju,ir viskas,o po naktiniais ar verda detis kelnaites??
Dar su gydytoja reikes pasitarti,reikia uzsirasyt rupimus klausimus nes jau atmintis tai visai slubuoja doh.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Gausteja @ 2012 02 04, 01:00)
Na o kokius iklotus po gimdymo pirkti? nusipirkau tokius rimtesnius tena,idomu kaip jie tiks,nepatinka kat tokie stori,nu ne tokie kaip paketai always ar panasiai. Kokioje vaistineje rasti tu tinkliniu kelnaiciu,nes niekur neradau doh.gif
I gimdykla reikia chalato,naktiniu tapkiu,vaikui tubeliu pirmuju,ir viskas,o po naktiniais ar verda detis kelnaites??
Dar su gydytoja reikes pasitarti,reikia uzsirasyt rupimus klausimus nes jau atmintis tai visai slubuoja doh.gif  nestuke.gif

Tu Tena iklotu po gimdymo yra ivairaus storumo, o tinkliniu kelnaiciu yra didesnese Euro vaistinese (irgi keliu dydziu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gausteja @ 2012 02 04, 00:00)
Na o kokius iklotus po gimdymo pirkti? nusipirkau tokius rimtesnius tena,idomu kaip jie tiks,nepatinka kat tokie stori,nu ne tokie kaip paketai always ar panasiai. Kokioje vaistineje rasti tu tinkliniu kelnaiciu,nes niekur neradau doh.gif
I gimdykla reikia chalato,naktiniu tapkiu,vaikui tubeliu pirmuju,ir viskas,o po naktiniais ar verda detis kelnaites??
Dar su gydytoja reikes pasitarti,reikia uzsirasyt rupimus klausimus nes jau atmintis tai visai slubuoja doh.gif  nestuke.gif


iškart po gimdymo ir pirmai parai patogiausios sauskelnės suaugusiems - patogu apsimaut dar ant gimdymo stalo gulint, ir puikiai sulaiko pirmą didįjį kraujavimą:
user posted image

paskui, tinka įklotai nuo didžiausio dydžio (antrą, trečią parą) iki mažesnio, kai kraujavimas mažės..nenustebkit, kad jie stori, juk kraujavimas labai smarkus pirmom parom, pirmą savaitę..paprastų paketų tikrai neužteks, nespėsit keist, o ir prabėgt pro šoną lengvai gali..
Į gimdyklą nebūtinai reikia vaiko rūbelių, užtenka tik vilnonių kojinių,galėsit savais rūbais perrengt palatoj, vėliau..
Kelnaičių į gimdyklą tikrai nereik..
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 02 04, 09:39)

Kelnaičių į gimdyklą tikrai nereik..

Tai dar kol lauki gimdymo,ta prasme per sąrėmius,būni tik su halatu,apatiniu nesivelki?
Atsakyti