Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Na grizom ir mes, pasakoju, ko man reikejo:

Į GIMDYKLĄ
Guminės šlepetės sau ir vyrui
Kojinės
Tinklinės kelnaitės
Paketas didelis
Negazuotas mineralinis
Drabužėliai vaikui
Sodra, pasas, nėščiosios lapas
Siaip reikejo naktiniu, bet pasakiau, kad neturiu (nors turejau masinoj), ir gerai padariau, nes ligonines naktiniai po gimdymo sukruvinti visi buvo...

Į LIGONINĘ
naktiniai marškiniai maitinancioms 2 vnt.
chalatas
kojinės
šlepetės paprastos ir i dusa gumines
dantų pasta ir šepetėlis
vaikiskas muilas ir sampunas
rankšluostis i dusa didelis
rankšluostis apsiplovimui mazas minkstas
tualetinis popierius (savaitgali jo nebuvo kazkodel)
higieniniai įklotai nėščioms dideli
paprasti naktiniai paketai
tinklinės kelnaitės
liemenėlė maitinimui
dezodorantas pažastims
negazuotas mineralinis vanduo (daug)
šepetys ir gumelė plaukams
serveteles vienkartines
tepalas speneliams
fotoaparatas
mobilus su pakrovėju
pientraukis (nusitraukinejau, kai vaikelis buvo isnestas del geltos)
vitaminai nesciosioms
Diclofenac 50mg zvakutes (nes buvo kirpta)

Vaikeliui:
marškinėliai su pirštinytėmis 3 vnt.
šliaužtinukai 3 vnt.
kojinytės vilnonės 2 poros
kepurytė su išorinėmis siūlėmis 1 vnt.
sauskelnes
drėgnos servetėlės
misinukas (truko pieno)
taurele primaitinimui

Vyras veliau atveze:
adijaliukas ir ranksluostis parsivežimui
autokedute
rubeliai parsivezimui (kombinezoniukas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 02 liepos 2010 - 19:02
Atsiprasau, kad as cia taip ne i tema, bet kai iskart neatsiranda priespienis, tai mazyliu reikia duoti misinuka? blush2.gif
Atsakyti
nepykit uz nezinojima, bet kur pirkti tas tinklines kelnaites?
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2010 07 02, 22:31)
nepykit uz nezinojima, bet kur pirkti tas tinklines kelnaites?

vaistinėj, tena berods firmos yra kelių dydžių S, M, L.... Draugėpriko kažkokios kitos firmos baisiaibrangias... o tokios pat

O man gal galit pasakyti tundrai, kad čia tos per guminės šlepetės blush2.gif primą kart vežiausi tik kambarines odines ir man jų pakako... bet dabar visos kai rašot, kad reik guminių niu galvoju gal reik, bet kokios čia jos?? Ar tinka pležinės per pirštą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 02 liepos 2010 - 22:41
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 02, 23:39)
vaistinėj, tena berods firmos yra kelių dydžių S, M, L.... Draugėpriko kažkokios kitos firmos baisiaibrangias... o tokios pat

O man gal galit pasakyti tundrai, kad čia tos per guminės šlepetės  blush2.gif  primą kart vežiausi tik kambarines odines ir man jų pakako... bet dabar visos kai rašot, kad reik guminių niu galvoju gal reik, bet kokios čia jos?? Ar tinka pležinės per pirštą?


o kokios butu nebrangios?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 02, 23:39)
vaistinėj, tena berods firmos yra kelių dydžių S, M, L.... Draugėpriko kažkokios kitos firmos baisiaibrangias... o tokios pat

O man gal galit pasakyti tundrai, kad čia tos per guminės šlepetės  blush2.gif  primą kart vežiausi tik kambarines odines ir man jų pakako... bet dabar visos kai rašot, kad reik guminių niu galvoju gal reik, bet kokios čia jos?? Ar tinka pležinės per pirštą?

gumines reikalingos, tam kad nesuteptum ju, kur nuplaunamos paprastos tokios...nes vistiek jei vandenys begs, nemanau, jog noretum kad tavo slepkes paskestu, o juk reikes ir po gimdymo ju vaikscioti...vienos dedasi dvejas poras, kitos vienas tas gumines...taip kad viskas nuo taves priklauso...yra gi pigiu tu tapkiu kinieciuose smile.gif pati pirkau is ten ir mokejau 7lt, jei gerai pamenu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristulea: 03 liepos 2010 - 10:48
QUOTE(ataner.s @ 2010 07 02, 23:12)
Atsiprasau, kad as cia taip ne i tema, bet kai iskart neatsiranda priespienis, tai mazyliu reikia duoti misinuka? blush2.gif


Nu negi vaikuti badu marinsi? blush2.gif

QUOTE(ausmare @ 2010 07 02, 23:31)
nepykit uz nezinojima, bet kur pirkti tas tinklines kelnaites?


Vaistinese, po 3.15Lt Eurovaistinej mokejau uz 1 vnt, uzteko 2 wink.gif jos plaunamos wink.gif

QUOTE(vixiuke @ 2010 07 02, 23:39)
O man gal galit pasakyti tundrai, kad čia tos per guminės šlepetės  blush2.gif  primą kart vežiausi tik kambarines odines ir man jų pakako... bet dabar visos kai rašot, kad reik guminių niu galvoju gal reik, bet kokios čia jos?? Ar tinka pležinės per pirštą?


Na tokios visos is gumos, as jas pirkau i baseina eiti, per pirsta maniskes, bet buna ir ne per pirsta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 02, 22:39)
Ar tinka pležinės per pirštą?


Iš esmės tai tinka, bet jeigu bus vėsoka ir norėsis apsiauti kojines, tai tada jos netiks.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šponka @ 2010 07 07, 18:29)
Iš esmės tai tinka, bet jeigu bus vėsoka ir norėsis apsiauti kojines, tai tada jos netiks..  ax.gif


Na i dusa su kojinem nekas biggrin.gif as tas gumines tik i dusa eiti emiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 08 liepos 2010 - 20:21
QUOTE(vixiuke @ 2010 07 02, 22:39)
O man gal galit pasakyti tundrai, kad čia tos per guminės šlepetės  blush2.gif <...> Ar tinka pležinės per pirštą?

Man irgi lygiai toks pats klausimas kyla doh.gif Mačiau tokių guminių pigių Gariūnuose, bet kad jos nerealiai dvokia doh.gif
Manau, kad reiks imti pliažankes per pirštą g.gif

Ir dar kylą klausimų blush2.gif Kokių dydžių hig. paketus po gimdymo pirkti? g.gif Ir kiek maždaug vnt jų gali prireikti?
Papildyta:
QUOTE(Frosted @ 2010 07 02, 18:56)
Na grizom ir mes, pasakoju, ko man reikejo:

Į GIMDYKLĄ <...>


O į gimdyklą lėliukui rūbelių nereikia paimti? blush2.gif Jeigu reikia, kokių įsidėti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 09 liepos 2010 - 13:26
Apie tas šlepetes per pirštą.Aš klausiau akušerės,tipo kodėl jos netinka.tai neva labai sunku įsiauti į jas kaip skauda (reikia gi vis tikrint kaklelį,tai tenka nusiiminėti).Plius ir nusiimti būna sunku.Dar jeigu kojos sutinę,tai iš vis nepatogu.
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 07 09, 13:49)
Apie tas šlepetes per pirštą.Aš klausiau akušerės,tipo kodėl jos netinka.tai neva labai sunku įsiauti į jas kaip skauda (reikia gi vis tikrint kaklelį,tai tenka nusiiminėti).Plius ir nusiimti būna sunku.Dar jeigu kojos sutinę,tai iš vis nepatogu.

Hmm unsure.gif Kaip tik kai kojos sutinę, į paprastas gumines neįkiščiau kojos schmoll.gif Nebent pirkti 2 dydžiais didesnes g.gif

Kaip tik, man rodos, lengviausia nusiimti ir užsidėti tokias:
user posted image

Na, bet akušerė sako, akušerė žino ax.gif
Atsakyti