Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

merginos, o kudikeli kokiais rubeliais rengia?
as kai pirmaji savo gimdziau tai pamenu, kad dejo tik pamperi, kepuryte, kojnytes ir siaustinuka-leliu i vystykla ir i palata
ar reikia i ta gimdyklini rinkinuka imti slaiuztus?
aciu uz ats smile.gif
Atsakyti
Gimdžiau Antakalnio klinikose. Man prireikė gimdykloje:
savo naktinių (jei neturit, duoda tuos sexy biggrin.gif)
tapkių sau, vyrui davė tuos mėlynus maišiukus priėmime,
wc popieriaus,
klausė ar turiu epidūro rinkinį, bet eigoj nereikėjo,
didelių paketų, nes bėgo vandenys
paketo ir vienkartinių kelnaičių po gimdymo.

Vaiko rūbelių, vandens nereikėjo. Gerti neleidžia, nebent suvilgo lūpas.

Po gimdymo, pamaitinus, vaiką išveža į Naujagimių skyrių ir per naktį neatveža, kad mama pailsėtų. Man patiko smile.gif

Palatoj prireikė:
Savų naktinių (galit ir kelis turėt, nes ir kraujuosit, ir prakaituosit (man palatoj karšta buvo labai).
Daug įklotų ir vienkartinių kelnaičių (jas skalbtis galima), vienkartinių paklotų (didelių, sau ir vaikui paklot, kai keičiat pampersus),
vaiko rūbellių,
wc popieriaus,
muilo ir kitų higienos reikmenų,
rankšluoščio sau ir vaikui
aspiratoriaus, jūros vandens (nes kažkokia sloga buvo)
buteliuko mišiniui, nes teko primaitint (mišinio duoda nemokamai, NAN 1, Naujagimių skyriuj, antram aukšte)
sauskelnių (man prireikė apie 25 vnt. 3 parom)
tapkių (geriau imkit gumines, nes duše nėra užuolaidos, kuri sulaikytų vandenį, tai prisitaškydavo visa patalpa, kliuvo ir wc biggrin.gif)
puodelio, šaukšto, šakutės, bet jei neturit savo-duoda
pakrovėjo
žurnalo (man daug laisvo laiko buvo biggrin.gif)
vienkartinių nosinių (šiaip pavalymui)
daug geriamo vandens
tepalo vaiko užpakaliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutule: 03 lapkričio 2011 - 10:45
Veiksmas vyko Kauno klinikose.
Man prireike:
1) paketu ivairiu dydziu, praverte ir mazesni, nes gan greit sumazejo kraujavimas.
2) vienkartines kelnaites;
3) slepetes, chalatas, naktiniai su prasagstomu priekiu;
4) ideklai i liemenele;
5) labai praverte silikoniniai antspeniai, nes viena krutis matyt buvo vaikuciui nepatogi, ir zinde is jos tik su antspeniu.
6) higienos reikmenys, ranksluosciai;
7) fotoaparatas, telefonas, pakrovejas;

Vaikuciui:
1) keli bodziukai, pora sliauztuku, kepurytes, vilnos kojines, siaustinukai.
2) sauskelnes, serveteles;
3)veziausi kelias palutes, bet ju neprireikes, nes klinikose duoda paluciu kiek reikia, ir vaikuciui patiest ir sau po uzpakaliu jei reikia.

tokie pagrindiniai dalykai butu.
Atsakyti
QUOTE(deimina12 @ 2011 10 26, 11:31)
merginos, o kudikeli kokiais rubeliais rengia?
as kai pirmaji savo gimdziau tai pamenu, kad dejo tik pamperi, kepuryte, kojnytes ir siaustinuka-leliu i vystykla ir i palata
ar reikia i ta gimdyklini rinkinuka imti slaiuztus?
aciu uz ats smile.gif

Manau reikia, nes jau vaiku bent jau VGN nevysto,aprengia rubeliais ir susuke i kaldryte 4u.gif cia mano patirtis 2009 m. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 11 07, 12:51)
Manau reikia, nes jau vaiku bent jau VGN nevysto,aprengia rubeliais ir susuke i kaldryte  4u.gif cia mano patirtis 2009 m.  mirksiukas.gif



bet kiek girdėjau VGN aprengia savais rūbais (jeigu neprieštarauji). O reik savo duot vilnones kojinytes ir pampį. Atrodo tiek g.gif norėčiau neseniai gimdžiusių VGN pasisakymo tuo klausimu, nes kaip tik deduos tašes biggrin.gif nežinau ką dėt į gimdyklos tašę
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2011 11 15, 17:49)
bet kiek girdėjau VGN aprengia savais rūbais (jeigu neprieštarauji). O reik savo duot vilnones kojinytes ir pampį. Atrodo tiek g.gif  norėčiau neseniai gimdžiusių VGN pasisakymo tuo klausimu, nes kaip tik deduos tašes biggrin.gif nežinau ką dėt į gimdyklos tašę


taip, VGN aprengia ligoninės drabužėliais,jeigu mama neturi nieko prieš tai. Aišku,galit iš karto ir savus paduoti,žodžiu čia tik jūsų pasirinkimo reikalas yra. Bet kokiu atveju vaikas nuogas tikrai neliks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovani @ 2011 11 25, 18:31)
taip, VGN aprengia ligoninės drabužėliais,jeigu mama neturi nieko prieš tai. Aišku,galit iš karto ir savus paduoti,žodžiu čia tik jūsų pasirinkimo reikalas yra. Bet kokiu atveju vaikas nuogas tikrai neliks 4u.gif


Taip, turbut ir pampersa duotu jeigu neturetu mamyte. Iskart pagimdzius paprase tik pamperso ir kojinyciu vilnoniu. Visi kiti rubeliai buvo ligonines.
Atsakyti
Siaubas, jaučiuos visiškaipasimetus.. blush2.gif Atrodo, kad geriausia būtų susipakuoti ir vežtis į gimdymą pusę namų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2011 12 08, 15:29)
Siaubas, jaučiuos visiškaipasimetus..  blush2.gif  Atrodo, kad geriausia būtų susipakuoti ir vežtis į gimdymą pusę namų biggrin.gif

lotuliukas.gif
Zinok, as irgi taip jauciuosi hihihi.gif
Atsakyti
aikit, man išėjo dvi nedidelės tašytės wink.gif visai nedaug kaip galvojau, kad bus
Atsakyti
QUOTE(mixasia @ 2011 07 22, 12:48)
pamatysit pacios kokios kojites bus be kojiniu vilnoniu - ledynes, bent jau mano dukrytei buvo, gime birzelio 7 per karscius...... tikrai nesikankino su jais, o buvo rami ir patenkinta, kudikiai megsta kai labai silta

nesutinku biggrin.gif negalima naujagimio perkaitinti,nesvarbu ar tai rubu per daug ar uzklotas per siltas,jau geriau vesiau nei per siltai,ligos taip nekibs,del vilnos kojinyciu,kazkodel man panaseja i sovietini realikta,nes neteko girdet,kad kur kitur ju reikalautu g.gif
Atsakyti
Būtinas spenelių kremas į ligoninę, nes ypač pirmomis dienomis labai svarbu pasirūpinti speneliais, jie vargšeliai tikrai kenčia, kol užsigrūdina - skauda, dega.
Ir svarbu, kad kremas būtų nekenksmingas vaikeliui.
Atsakyti