Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

kalusimėlis dėl tos marlės skiaučių - ar vežėtės tokias, jei taip ar siuvotės ar pirkot kazkur?gal vietoj ju tiks kas kita?
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2011 08 16, 14:38)
kalusimėlis dėl tos marlės skiaučių - ar vežėtės tokias, jei taip ar siuvotės ar pirkot kazkur?gal vietoj ju tiks kas kita?


du kartus gimdžiau, jokios marlės nesivežiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, galiu parduoti nepanaudota pilna epiduro rinkini. Klaipeda-Gargzdai. Tel.: 868935004
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2011 08 16, 14:38)
kalusimėlis dėl tos marlės skiaučių - ar vežėtės tokias, jei taip ar siuvotės ar pirkot kazkur?gal vietoj ju tiks kas kita?


Į GN vežiaus tik vieną merliuką, daugiau nelabai ten prireikia, bet namuose - tikrai juos naudojau, kai reikia kažką greit pavalyti, tai atpylus leliukui, tai prabėgus gėrimui kokiam ir pan..Siuvo mama, paprastus, be jokių paveiksliukų, susiuvo po kelis sliuoksnius marlės..Pažiūrėkit, anksčiau ir čia, SM, mamkos siūdavo pagal užsakymą, turėtų ir dabar būt..
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2011 08 16, 12:27)
o gimdykloj aprengia?
ar reikia savo turit?  g.gif  g.gif  g.gif

Duoda labai sexy natinukus biggrin.gif Chalatuką ir tapkes reikia savo turėti.
Atsakyti
Sveikos.
Man trūksta konkretaus sąrašo į Antakalnio klinikas į gimdyklą ir palatą, nes vistiek skiriasi reikalavimai.
Kas neseniai gimdėt parašykit man AŽ ką ėmėt ir ko reikėjo.

Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2011 08 31, 11:37)
Duoda labai sexy natinukus  biggrin.gif Chalatuką ir tapkes reikia savo turėti.

As viska savo pasiimiau ir buvau tuo patenkinta, kad nereikia lygonines rubu rengtis ax.gif juk tie daiktai daug vietos neuzima, o savo deveti smagiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2011 09 27, 10:13)
As viska savo pasiimiau ir buvau tuo patenkinta, kad nereikia lygonines rubu rengtis ax.gif juk tie daiktai daug vietos neuzima, o savo deveti smagiau biggrin.gif


O aš galvoju, gal per gimdymą tiek to "paturėsiu" ligoninės naktinius ar kaip ten ts rūbas vadinasi, o paskui jau po visko galima ir savo apsirengt - tikrai smagiau. Bet per gimdymą, kad jeigu susikraujuotų ar pan., nereiktų paskui su savaisiais vargt skalbiant... ar klaidingai galvoju? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nostera @ 2011 09 29, 15:05)
O aš galvoju, gal per gimdymą tiek to "paturėsiu" ligoninės naktinius ar kaip ten ts rūbas vadinasi, o paskui jau po visko galima ir savo apsirengt - tikrai smagiau. Bet per gimdymą, kad jeigu susikraujuotų ar pan., nereiktų paskui su savaisiais vargt skalbiant... ar klaidingai galvoju? g.gif  ax.gif

teisingai galvoji smile.gif
as gimdykloj buvau su ligonines, tik veliau kaip parveze i palata, palindau po dusu svari grazi apsirengiau savo rubais,
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2011 09 27, 09:13)
As viska savo pasiimiau ir buvau tuo patenkinta, kad nereikia lygonines rubu rengtis ax.gif juk tie daiktai daug vietos neuzima, o savo deveti smagiau biggrin.gif

Aišku savi rūbai mielesni, bet tiek gimdymo metu, tiek po jo tiek tenka kraujuoti, kad aš "sugadinau" gal kokius 8 ligoninės naktinius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2011 09 29, 22:13)
Aišku savi rūbai mielesni, bet tiek gimdymo metu, tiek po jo tiek tenka kraujuoti, kad aš "sugadinau" gal kokius 8 ligoninės naktinius  biggrin.gif


oho...tai tadom savų iš viso neverta biggrin.gif kam čia "gadinti" lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nostera @ 2011 09 29, 15:05)
O aš galvoju, gal per gimdymą tiek to "paturėsiu" ligoninės naktinius ar kaip ten ts rūbas vadinasi, o paskui jau po visko galima ir savo apsirengt - tikrai smagiau. Bet per gimdymą, kad jeigu susikraujuotų ar pan., nereiktų paskui su savaisiais vargt skalbiant... ar klaidingai galvoju? g.gif  ax.gif

jei ligonine duoda tai taip, nes per gimdyma visko pasitaiko, tai patogiau ligonines terlioti smile.gif
Atsakyti