Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Crystalia @ 2011 08 10, 20:50)
O po  paklotėliu reikai dar ką nors pasitiesti?
na klijonkę ar dar ką?

Pientraukį ėmėt į GN?

kiek pamperiukų reiktų pasimti? g.gif  g.gif  g.gif


Gimdykloj klijonke buvo, bet vienkartines palutes paklause ar turiu ir paprase pasitiest. Paskui jau palatoj tai daug palu buna, keik reikia pakeicia.

Pientrauki atveze man antra diena, labai praverte, ens mazius neeme kruties is pradziu, krutys ispampo, tai labai reikejo pientraukio.

Pamperiu irgi apie 27 ta pokuti emiau, orientacijai apie 10 vnt per para pradzioj susinaudoja...

QUOTE(Crystalia @ 2011 08 10, 21:12)
o iš vaistukų ką ėmėt? g.gif


As irgi emiau Diclofenako, mane kirpo, tai paskui labai padejo nuo skausmo.
Dar Multimam kompresiuku patarciau.
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2011 08 10, 22:27)

As irgi emiau Diclofenako, mane kirpo, tai paskui labai padejo nuo skausmo.
Dar Multimam kompresiuku patarciau.



Dic... nuo skausmo ar nuo čia?
O kompresiukai - čia turi galvoj (.)(.)?
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2011 08 10, 15:01)
Pradėjau galvoti apie gimdyvės krepšelį - kiek tų krepšelių turi būti - 1 mamos (gimdyklos ir palatos) ir 1 atskiras kūdikio? Ar 1 gimdyklos, 1 palatos ir 1 kūdikio?
Ku rasti drabužėlių gimdymui? Ar čia jau kiekvienoj gimdykloj duoda? Ar reikia savo turėti? Kas geriau pižamos komplektas ar naktiniai + chalatas? Kol kas teik  blush2.gif

g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


tikrai netinka pižama gimdymui - juk nesimaustysit kelnių per kiekvieną patikrinimą..Geriau naktinukai ir chalatas..Ir chalato nereikia kokio storo, kuris labai daug vietos užima tašėj, užtenka paprasto chalatuko, nes paprastai gimdyklose ir palatose būna pakankamai šilta..
Aš dėjaus į dvi tašes - viena didesnė į palatą, kita mažesnė - į gimdyklą, tačiau abi tašes vyras atnešė į gimdyklą, ten daug vietos, pasidėjom kampe ir niekam netrukdė..Paskui vyras išvažiavo namo, mana dar gimdykloj laikė ir tik po kurio laiko su abiem tašėm pervežė į palatą..

QUOTE(Crystalia @ 2011 08 10, 20:50)
O po  paklotėliu reikai dar ką nors pasitiesti?
na klijonkę ar dar ką?

Pientraukį ėmėt į GN?

kiek pamperiukų reiktų pasimti? g.gif  g.gif  g.gif


iš paklotėlių turėjau tik vieną tokį, kur viršuj pūkelis, apačioj - klijonkė, kad būtų galima ant vystymo lentos pasikloti keičiant sauskelnes kleckui..Daugiau jokių paklotėlių neėmiau ir neprireikė..

Neėmiau..Pirmom dienom buvo tik priešpienis, pienas atsirado tik grįžus namo, tai GN neprireikė..bet čia turbūt irgi labai individualu..

aha, parai maždaug 8-10 sauskelnių, tai maždaug pasiskaičiuokit..

QUOTE(Crystalia @ 2011 08 10, 21:12)
o iš vaistukų ką ėmėt? g.gif


absoliučiai nieko neėmiau iš vaistų..vaikui nieko nereikėjo, o man žvakučių nuo skausmo, kai prireikė pirmąkart, davė GN..
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 08 10, 16:03)
tuomet turbūt reiktų pasidomėti prieš važiuojant į GN  g.gif  nes kiek pasiklausai - tai visom davė  biggrin.gif

Antakalnio klinikose neduoda gimdančioms, o tos, kurios turi CP - duoda.

Dėl vilnonių kojinyčių...Man anyta bandė klausti, kam jų reikia, karšta gi...Tai aš jos paklausiau, kam ji ant galvos dedasi pirtyje vilnonę kepurę, karšta gi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisite @ 2011 08 09, 13:22)
o dar norisi isvengti pampersu, tik niekas normalios alternatyvos nepasiulo.

na čia matyt pati mažai domitės biggrin.gif mamos jau senokai naudoja daugkartines sauskelnes. Galima pasisiūt pačioms, galima nusipirkti pas kitas mamas, galima nusipirkti eko parduotuvėse 4u.gif Jeigu tik yra noro - visos sąlygos tikrai sudarytos.
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2011 08 10, 20:50)
O po  paklotėliu reikai dar ką nors pasitiesti?
na klijonkę ar dar ką?

Pientraukį ėmėt į GN?

kiek pamperiukų reiktų pasimti? g.gif  g.gif  g.gif


pas mus palatoj buvo tie vienkartiniai paklotėliai, bet aš dar savo vežiaus. Pampersų abiem atvejais vežiaus kažkur apie 30vnt., kai prireikė, atvežė daugiau.

Pientraukiau neėmiau. Prireiks, atveš, tikrai ne pirmo būtinumo daiktas. Be to, juk gali jo net neprireikti išvis.
Atsakyti
As susidejau tik pirmo butinumo reikmenis, tasiukas isejo pakankamai kompaktiskas. Juk dabar visko visur yra, kam apsikrauti cool.gif
Atsakyti
o dedatės į vieną krepšį, ar į du?
Aš kai pradėjau pirktis po truputį viską, žiūriu nemažai čia gaunas tų pirmo būtinumo prekių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2011 08 13, 15:20)
o dedatės į vieną krepšį, ar į du?
Aš kai pradėjau pirktis po truputį viską, žiūriu nemažai čia gaunas tų pirmo būtinumo prekių  biggrin.gif

viska susidejau i viena didele sportine vyro tase blush2.gif gikmdykloje reikejo tik pamperso naujagimiui, man ir tinkliniu kelnaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2011 08 13, 14:20)
o dedatės į vieną krepšį, ar į du?
Aš kai pradėjau pirktis po truputį viską, žiūriu nemažai čia gaunas tų pirmo būtinumo prekių  biggrin.gif


patogiausia jums būtų viską susidėti į dvi atsiras nedideles tašes - viena į gimdyklą, kita jau pagimdžius. Į gimdyklos tašę reikėtų susimesti visą savo amuniciją, jeigu būtų taip, jog po gimdymo paprašytų įkloto, palų ar dar kokio velnio, taip pat, toje pačioje tašėje kūdikėliui pampersiukas, vilnonės kojinytės ir pirmieji drabužėliai (jeigu norėsite ir paprašysite tai tikrai bet kurioje ligoninėje aprengs jūsų drabužiais, jeigu ne - tuomet ligoninės). O į kitą tašę susikraukite viską kas jums ir vaikeliui bus reikalinga jau palatoje - jūsų higienos priemonės, drabužėliai, rankšluostis, chalačiukas ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2011 08 13, 15:20)
o dedatės į vieną krepšį, ar į du?
Aš kai pradėjau pirktis po truputį viską, žiūriu nemažai čia gaunas tų pirmo būtinumo prekių  biggrin.gif


kad kaip tik tų pirmo būtinumo nėra daug g.gif paskui jau daugiau visko prireikia biggrin.gif
Atsakyti
o gimdykloj aprengia?
ar reikia savo turit? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti