Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Cansado @ 2011 07 15, 00:07)
nedrįsčiau savo vaiko vidurvasary, kai dabar tokie karščiai, kankinti su tom vilnonėm kojinėm..viskam turi būti ribos, mano manymu..
drinks_cheers.gif  biggrin.gif

pamatysit pacios kokios kojites bus be kojiniu vilnoniu - ledynes, bent jau mano dukrytei buvo, gime birzelio 7 per karscius...... tikrai nesikankino su jais, o buvo rami ir patenkinta, kudikiai megsta kai labai silta
Atsakyti
QUOTE(mixasia @ 2011 07 22, 13:48)
pamatysit pacios kokios kojites bus be kojiniu vilnoniu - ledynes, bent jau mano dukrytei buvo, gime birzelio 7 per karscius...... tikrai nesikankino su jais, o buvo rami ir patenkinta, kudikiai megsta kai labai silta


drinks_cheers.gif Ir as savaji mazyli apaudavau vasara pirma menesi kojinytem - kojos tikrai nesuprakaituodavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 07 10, 10:45)
o tu logiskai pamastyk - kam jam tuos nervukus dirgint...  pabandyk pati vasara visa diena su kaimiskos vilnos kojinem pabut... ir tokiom tikrai rimtom, grubiom ir ilgio iki keliu kaip minimum...

papasakosi ispudzius paskui  bigsmile.gif

kokie dar nervukai, juk cia kraujotakai stimuliuot biggrin.gif leliai priprate prie kitokios temp. nei mes mirksiukas.gif ir jiems tikrai pradžioj reikia tos šilumos.
Klausykit aš čia antra gimdysiu, bet šįsyk gavau tokių šlaužtų naujagimiui kur rankovių galuose tokios kaip kišenėlės ir išsiversdamos i antra puse uždaro rankogali - tai čia taip išeina ale pirštinytės?nes aš pirštinyčių šįsyk visai neturiu, bet man keistai atrodo tie rankogaliai, ar ju užtenka? unsure.gif
Atsakyti
As nesuprantu koks gali kilti klausymas del kojinyciu. Man daktare ligonineje be kalbu pirmiausia paprase kojinyciu ir nesake gal turi, o iskart prasom isimti vilnones kojinytes. Jie gal zino geriau ir nereikia isradineti dviracio...
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2011 07 14, 23:07)
nedrįsčiau savo vaiko vidurvasary, kai dabar tokie karščiai, kankinti su tom vilnonėm kojinėm..viskam turi būti ribos, mano manymu..
drinks_cheers.gif  biggrin.gif


vilnos juk savybe yra - kai salta sildo, kai silta vesina, tad maniske irgi gimusi birzeli ir per karscius buvome su vilnonemis kojinytemis ir nebutina jau ju tureti iki keliu, uztektu ir iki kauliuko.
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2011 08 02, 17:30)
As nesuprantu koks gali kilti klausymas del kojinyciu. Man daktare ligonineje be kalbu pirmiausia paprase kojinyciu ir nesake gal turi, o iskart prasom isimti vilnones kojinytes. Jie gal zino geriau ir nereikia isradineti dviracio...


tikra tiesa 4u.gif tu kojinyciu tikrai reikia,ir nieks net neklausia ar turi, tiesiog turi turet:) jos pirma menesi leliukui labai naudingos, aktyvina visus taskus padukuose,kurie gerina ivairius refleksus:) be to - su jom tikrai nekarsta, va ir dabar mergyte miega su kojinytem, o kojytes vesios:) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 07 10, 09:45)
o tu logiskai pamastyk - kam jam tuos nervukus dirgint...  pabandyk pati vasara visa diena su kaimiskos vilnos kojinem pabut... ir tokiom tikrai rimtom, grubiom ir ilgio iki keliu kaip minimum...

papasakosi ispudzius paskui  bigsmile.gif

Galiu paklausti, kiek pati vaikų turite? Ar jūs gimdykloje akis drąskėte, kai jūsų paprašė paduoti vaikeliui kepurytę ir vilnones kojinytes? Labai įdomu. Visom gimdyvėm čia privaloma be išimčių. Žiemą-vasarą, šilta ar šalta jų reikia. O jei jūsų neprašė, įdomu kokiame užkampyje gimdėte. Akių nedrąskau, bet tiesiog jau nusibodo.

QUOTE(inga325 @ 2011 08 02, 15:30)
As nesuprantu koks gali kilti klausymas del kojinyciu. Man daktare ligonineje be kalbu pirmiausia paprase kojinyciu ir nesake gal turi, o iskart prasom isimti vilnones kojinytes. Jie gal zino geriau ir nereikia isradineti dviracio...



QUOTE(Linavaido @ 2011 08 02, 17:13)
vilnos juk savybe yra - kai salta sildo, kai silta vesina, tad maniske irgi gimusi birzeli ir per karscius buvome su vilnonemis kojinytemis ir nebutina jau ju tureti iki keliu, uztektu ir iki kauliuko.



QUOTE(Dont_worry_be_happy @ 2011 08 02, 18:57)
tikra tiesa 4u.gif  tu kojinyciu tikrai reikia,ir nieks net neklausia ar turi, tiesiog turi turet:) jos pirma menesi leliukui labai naudingos, aktyvina visus taskus padukuose,kurie gerina ivairius refleksus:) be to - su jom tikrai nekarsta, va ir dabar mergyte miega su kojinytem, o kojytes vesios:) smile.gif

drinks_cheers.gif Vat apie tai ir šneku, visur be kalbų jų paprašo. Ir neklausia :"ar turite?"
Atsakyti
QUOTE(Pūkiukas @ 2011 08 03, 17:36)
Galiu paklausti, kiek pati vaikų turite? Ar jūs gimdykloje akis drąskėte, kai jūsų paprašė paduoti vaikeliui kepurytę ir vilnones kojinytes? Labai įdomu. Visom gimdyvėm čia privaloma be išimčių. Žiemą-vasarą, šilta ar šalta jų reikia.  O jei jūsų neprašė, įdomu kokiame užkampyje gimdėte. Akių nedrąskau, bet tiesiog jau nusibodo.
drinks_cheers.gif 


turiu tris vaikus ne vienam jokiu vilnoniu kojiniu nemoviau nemaciau jokio reikalo tam....
Atsakyti
QUOTE(Pūkiukas @ 2011 08 04, 00:36)
Visom gimdyvėm čia privaloma be išimčių.

Tokie dalykai kaip kojinytes nera privalomi schmoll.gif Gyd. ar ligonine gali tik rekomenduoti tureti, bet ne reikalauti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Juracka @ 2011 07 09, 14:11)
isidedu ir as juos: reiks - nereiks. beje, kaip juos sterilizuojate? Ar virinate, ar tik virintame vandenyje pamerkiat?


Aš viską sterilizuoju su AVENT sterilizatoriumi, greita ir patikima wink.gif

QUOTE(ragnez @ 2011 07 10, 10:45)
pabandyk pati vasara visa diena su kaimiskos vilnos kojinem pabut... ir tokiom tikrai rimtom, grubiom ir ilgio iki keliu kaip minimum...

papasakosi ispudzius paskui  bigsmile.gif


Nelyginkite naujagimio su savimi, jis juk 9 mėnesius gyvena +37 ir visai jam ten gerai. O pati pabandyk tokiam karštyje pabūti, galėsi tada "papasakoti ispūdžius paskui" bigsmile.gif
Atsakyti
Jėtus mamos ar išprotėjot, ko čia pykstat dabar??? lotuliukas.gif kas nori tas deda, ragnez beje irgi 3 vaikus gi turi, nu tai vadinas nenumirė jie:)nors aš tai dėsiu, vien dėl stimuliacijos, dėl kraujotakos, tikrai žinau kad reikėtų, bet ko čia pyktis aš nesuprantu, kaip norėsit taip savo leliui ir padarysit, nebūkit tokios jautrios biggrin.gif imkit po baliona 4u.gif
Atsakyti
tiek visko prirasyta, o to ko reikia ir neradau smile.gif
as kaip is akmens amziaus, gal jei jum nesunku galetu kas nors pakomentuoti, kas per da velnias tinklines kelnaites? kuo jos ipatingos kad jas reiktu isideti i krepsi ?
ir tie rubeliai vaikeliams: ju tiek daug, o pardavejos bando isiulyti viska ka tik jie turi, ir sako "oi sito tai tikrai reikia, to reikalauja ligonines" net siutas ima.
o dar norisi isvengti pampersu, tik niekas normalios alternatyvos nepasiulo.
Atsakyti