Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Pūkiukas @ 2011 06 09, 13:58)
Pvz, man į gimdyklą, būtinai akušerė liepė kojinytes pasiimti vilnones ir kepurytę. Kiek žinau vilnonės kojinytės būtinos visur  blink.gif

jos tik rekomenduojamos, o ne butinos.



o stai nedidelis straipsnelis apie tai, kuo lytejimas svarbus naujagimiams. nors kalbama apie neisnesiotus naujagimius, bet tekste pabreziama ir lytejimo svarba sveikiems kudikiams.

cia i tema apie pirstines ir fizini kontakta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 10 birželio 2011 - 08:53
Na aš tai nematau problemos. Kas kaip nori,tas taip rengia. Jeigu vienai yra noras dėti pirštinytes,tai valio. Kita gi nededa. Visada yra ir bus dvi nuomonės (čia kaip minimum). Net patys medikai nėra vieningi. Kad ir tarkim vystymas. Yra dvi nuomonės. Ir ką dabar daryt. Nesijaučiu blogesnė mama, kad iki pusmetuko vysčiau savo merginą, kol užmigdavo. Tas pats ir su pirštinėm. Jei mama jaučiasi saugiau, tai tegul ir deda. Gi nebus vaikas amžinai su tom pirštinėm.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 06 10, 12:38)
Na aš tai nematau problemos. Kas kaip nori,tas taip rengia. Jeigu vienai yra noras dėti pirštinytes,tai valio. Kita gi nededa. Visada yra ir bus dvi nuomonės (čia kaip minimum). Net patys medikai nėra vieningi. Kad ir tarkim vystymas. Yra dvi nuomonės. Ir ką dabar daryt. Nesijaučiu blogesnė mama, kad iki pusmetuko vysčiau savo merginą, kol užmigdavo. Tas pats ir su pirštinėm. Jei mama jaučiasi saugiau, tai tegul ir deda. Gi nebus vaikas amžinai su tom pirštinėm.


Ir as savaji vysciau kelis menesius, nes makaluodavo rankytemis ir pazadindavo pats save kitaip. Vystyti pradejau GN dar, nes kitaip visai neuzmigdavo doh.gif
Atsakyti
sveikos, esu naujoke visame kame smile.gif turiu toki klausyma, kaip pirksiu naujagimiui rubelius i ligonine kokio dydzio ziureti smile.gif man taip viskas baisu
Atsakyti
QUOTE(soneta123 @ 2011 06 13, 18:17)
sveikos, esu naujoke visame kame  smile.gif  turiu toki klausyma, kaip pirksiu naujagimiui rubelius i ligonine kokio dydzio ziureti smile.gif man taip viskas baisu

pas mane visi buvo 50-56 cm, daugmaž tinka. geriau mažų labai neprisipirkti, nes būna kad netinka dažnai. nebent daktarai sako kad mažas vaikas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(soneta123 @ 2011 06 13, 19:17)
sveikos, esu naujoke visame kame  smile.gif  turiu toki klausyma, kaip pirksiu naujagimiui rubelius i ligonine kokio dydzio ziureti smile.gif man taip viskas baisu


Pora 56 dydzio komplekteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2011 06 13, 19:41)
Pora 56 dydzio komplekteliu  smile.gif

aciu jums labai smile.gif nezinau nei nuo ko pradeti pirkti nei ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkiukas @ 2011 06 13, 19:41)
pas mane visi buvo 50-56 cm, daugmaž tinka. geriau mažų labai neprisipirkti, nes būna kad netinka dažnai. nebent daktarai sako kad mažas vaikas.  g.gif


Maniskis 57cm gime, tai gerai, kad nepirkau 50 dydzio rubeliu doh.gif jau 56 kai kurie per mazi buvo, kol is GN grizome, tai jau didesniu reikejo biggrin.gif
Atsakyti
GN pasake, kad vaikeli aprengs savais drabuzeliais, taciau noreciau aprengti savais. Kyla klausimas - ka reikia tureti vaikeliui? Kepuryte, kojinytes, sliauztinukus - ar dar kazka? Ir kiek tu sliauztinuku reiketu tureti su savimi?
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 20, 12:25)
GN pasake, kad vaikeli aprengs savais drabuzeliais, taciau noreciau aprengti savais. Kyla klausimas - ka reikia tureti vaikeliui? Kepuryte, kojinytes, sliauztinukus - ar dar kazka? Ir kiek tu sliauztinuku reiketu tureti su savimi?

Kepurele, vilnones kojines ir pampersa tureti is karto. Kitka aprengs GN.
Palatoje galima perrengti savais rubeliais. Mes turejome marskinuku/bodziu ir sliauztuku. Skaicius priklauso nuo to, kiek dienu busite GN, gal atpils labai ar pan. Apatiniai rubeliai (marskinukai/bodis) keiciami kasdien. Sliauztu mes pora turejom ir pilnai uzteko.
Atsakyti
Vaziuodama i GN tikejaus pragulet 3d pasiemiau maisiuka rubeliu visko po bizki atrode dauk. O gulejau 9d ir taip rubu truko . Vyrui per tel aiskinau kur ka paimt tai daugiau nervu kai navo. Gailejaus kad daugiau nepaemiau. Budavo pakeiti eini maitint pro burnyte bega pienukas vel slape vel keiti. Ir dar kad neturejau anspeniu iki siol gailiuos juos man nupirko tik 3diena,o maitinimas buvo per asaras,o kaip gavau atsmenius maitinau su sypsena:)
Atsakyti
blink.gif Nu dar tokio dalyko negirdėjau,kad spaustuką bambutei reikia, šiaip ligoninėje visada uždėdavo ir net klausimų nekildavo..

O šlepetes geriausiai tai gumines turėt - prkatiškumo atžvilgiu.. rolleyes.gif
Atsakyti