Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Dont_worry_be_happy @ 2011 05 17, 11:06)
Merginos,ar galit man paaiskinti kuo skiriasi bodziukai nuo siaustinuku ir kada kokiu reikia?  blush2.gif  doh.gif


siaustinukas:

user posted image

bodžiukas:

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2011 05 17, 19:06)
tas tiesa  lotuliukas.gif
todel ir turejau ir vienu, ir kitu. Man bodziukas patogu, aisku ne per galva rengiamas, o susagstomas, BET kol bambute nenukris geriau marskinukai, kad nesitrintu i bamba.


aš tokios pačios nuomonės thumbup.gif pirmiausia siatinukai, tada šone susagstomi bodžiukai, o tada per galvą maunami.
Atsakyti
Dabar kaip ir tiksliai žinau ko reikėtų į gimdymo namus, kalbant apie rūbelius (aš gulėjau 3 dienas ) . Į pačią gimdyklą, kepurytę ir vilnones kojinytes būti pasiruošus. Veliau taip pat galima turėti dar vieną kepurytę, pilnai užtenka, niekam nereikia penkių, (gimdžiau gegužės mėnėsį, tad buvo šilta) savo berniuką rengiau paprastu bodžiuku ilgom rankovytėm, kurių gale buvo atllenkiamos pirštinytės (jei ne, turėti reikai atskirai) ir kelnytėm. Turėjau šitų rūbelių po porą, ir pilnai užteko. O jei baisu mauti per galvą bodžiukus, reikia paieškoti susegamų per šonus. Labai praktiškas dalykas thumbup.gif
O man nieko jau iš daiktų tiek nereikėjo. Savaime aišku visi higienos reikmenys, chalatas, apatinės kelnaitės 2x, porą pižamų (gimdykloje nereikėjo savo turėti, būtų užtekę ir vienos, nes seselės buvo draugiškos ir davė po to dar vieną kad neištepčiau savos ), paketai po gimdymo. Na būtiniausi čia. O visą kitą renkames pagal savo poreikius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkiukas @ 2011 06 03, 06:24)
...savo berniuką rengiau paprastu bodžiuku ilgom rankovytėm, kurių gale buvo atllenkiamos pirštinytės (jei ne, turėti reikai atskirai) ...


Geriau, kai rankovytes uzsilenkia, maniskis jau pirmomis dienomis nusimaudavo pirstinaites doh.gif Karta vyras per klaida isveze marskinukus visus, tai teko su pirstinem kamuotis, kas 5 minutes tekdavo uzdeti is naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkiukas @ 2011 06 03, 06:24)
bodžiuku ilgom rankovytėm, kurių gale buvo atllenkiamos pirštinytės (jei ne, turėti reikai atskirai) ir kelnytėm.

pirstines visiskai nebutinos. kepures su kojinem, o ypac vilnonem - irgi. juk vasara, karsta! gali tik be reikalo sudirgint odele ir viskas (ziema, ar vesu pavasari/rudeni - kitas reikalas).
Atsakyti
o kudikeliam tik gimusiem pirstinytes dedasi nuo salcio ar kad neapsidraskytu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnučių Pieva @ 2011 06 07, 16:09)
o kudikeliam tik gimusiem pirstinytes dedasi nuo salcio ar kad neapsidraskytu? blush2.gif

daugiau kad neapsidraskytu (nebent is tiesu labai šalta). tam tereikia nukarpyti nagucius. tai lengviau padaryti vaikuciui miegant.
Atsakyti
Kuomet antrą gimdžiau,ligoninėj griežtai pasakė,jog nekarpyti nagų vaikui.Tipo grįšit namo-susitvarkysit.
Beje,vilnonės kojinytės reikalingos ne dėl šilumos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 06 07, 18:15)
Kuomet antrą gimdžiau,ligoninėj griežtai pasakė,jog nekarpyti nagų vaikui.Tipo grįšit namo-susitvarkysit.
Beje,vilnonės kojinytės reikalingos ne dėl šilumos 4u.gif

Ligoninėse dar nemtokiu dalyku pasako.

kojinytes is tiesu rekomenduojamos ne del silumos, o tam, kad stimuliuotu nervų sistema (todel ir siūlomos būtent vilnos kojinytes - nes jos "kanda"). bet į rekomendacijas reiktų žiūrėti su sveiku protu - pabandykit pačios karšta vasara pabūti su siurkscios vilnos kojinem... o naujagimių odele juk nepalyginamai gleznesne, jautresne negu suaugusiojo...

mano akimis, ta pačia funkcija kuo puikiausiai atlieka paprasciausias pedyciu, delniuku ir viso kunelio glostymas, masažas, oda-oda kontaktas.
Atsakyti
Maniskis ir su nukarpytais naguciais sugebedavo susidraskyti, tai tas pirstinaites dejome gan ilgai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 07 birželio 2011 - 22:45
QUOTE(Frosted @ 2011 06 07, 23:45)
Maniskis ir su nukarpytais naguciais sugebedavo susidraskyti, tai tas pirstinaites dejome gan ilgai...

vadinasi likdavo astriu kampuciu... as nagelius karpydavau ne su vaikiskom zirklem, o su savo manikiurinem - zinoma, kai vaikelis miega, kad nesimuistytu ir neuzgauciau.

rankuciu nereikia "izoliuoti". lytejimas - svarbi ir reikalinga patirtis, padedanti mazyliui pazinti savo kuneli.

as pirstiniu nedejau ne vienam vaikui - na, isskyrus, einant i lauka saltu oru smile.gif butent tada labai pravercia tie atlenkiami rankogaliai - juos turi ne tik bodziai, bet ir silti kombinezonai. daug lengviau aprengti vaika, kai nereikia atskirai mauti pirstiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 06 07, 13:33)
pirstines visiskai nebutinos. kepures su kojinem, o ypac vilnonem -  irgi. juk vasara, karsta! gali tik be reikalo sudirgint odele ir viskas (ziema, ar vesu pavasari/rudeni - kitas reikalas).

Pvz, man į gimdyklą, būtinai akušerė liepė kojinytes pasiimti vilnones ir kepurytę. Kiek žinau vilnonės kojinytės būtinos visur blink.gif
Atsakyti