Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

O man kaip tik atrodo, kad su siaustinukais legviau smile.gif kazkaip baisu bus ta vaikeli kiloti ir per galvyte deti bodziuka ax.gif
Atsakyti
Sakykite, o pirštinyčių ir kepurytės tikrai reikia,nes brolienė sausio pabaigoje gimdė Panevėžyje, tai sakė, kad kai uždėjo liepė nuimti.
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2011 04 18, 14:02)
Sakykite, o pirštinyčių ir kepurytės tikrai reikia,nes brolienė sausio pabaigoje gimdė Panevėžyje, tai sakė, kad kai uždėjo liepė nuimti.


pirštinyčių tai nebūtinai reikia, tikrai galima ir be jų, o kepurytės tai reiktų pirmom dienom, nebent labai šilta palatoj.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2011 04 18, 16:02)
Sakykite, o pirštinyčių ir kepurytės tikrai reikia,nes brolienė sausio pabaigoje gimdė Panevėžyje, tai sakė, kad kai uždėjo liepė nuimti.


Kepurytę turėti reikia - ji uždedama ti tada, kai vėdinama palata, o šiaip kitu metu tikrai jos nereikia. O dėl pirštinyčių - jei vaikutis gims su ilgais nagučiais, geriau jas turėti (arba marškinėliai būna su prištinytėmis), kad neapsidraskytų veidelio. Juk nepulsite ligoninėje karpyti nagelių, grįžę nukarpysit smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugi123 @ 2011 04 20, 18:50)
Kepurytę turėti reikia - ji  uždedama ti tada, kai vėdinama palata, o šiaip kitu metu tikrai jos nereikia. O dėl pirštinyčių - jei vaikutis gims su ilgais nagučiais, geriau jas turėti (arba marškinėliai būna su prištinytėmis), kad neapsidraskytų veidelio. Juk nepulsite ligoninėje karpyti nagelių, grįžę nukarpysit smile.gif


Mums ant rankyciu nagucius nukirpo ligonineje, intensyvioj terapijoj kai gulejome, nes 6 dienas buvome ligonineje, tai "manikiuras" ohoho koks atauges buvo biggrin.gif Ant koju nukirpau, kai jau grizome, naguciai net luzineti buvo pradeje, tokie buvo ilgi.
Atsakyti
Merginos,ar galit man paaiskinti kuo skiriasi bodziukai nuo siaustinuku ir kada kokiu reikia? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dont_worry_be_happy @ 2011 05 17, 12:06)
Merginos,ar galit man paaiskinti kuo skiriasi bodziukai nuo siaustinuku ir kada kokiu reikia?  blush2.gif  doh.gif

Siaustinukai yra tokie marskineliai, o bodzukas tai kaip cielas maudymukas, susisega dar ir tarp kojyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2011 05 17, 13:08)
Siaustinukai yra tokie marskineliai, o bodzukas tai kaip cielas maudymukas, susisega dar ir tarp kojyciu smile.gif


o tai i ligonine reikia ir tu ir tu ar uztektu tik bodziuku?
Atsakyti
QUOTE(Dont_worry_be_happy @ 2011 05 17, 12:16)
o tai i ligonine reikia ir tu ir tu ar uztektu tik bodziuku?

As turejau pora siaustinuku, pora bodziuku, is esmes nesvarbu - kas Jums patogiau, ta ir imkite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2011 05 17, 12:18)
As turejau pora siaustinuku, pora bodziuku, is esmes nesvarbu - kas Jums patogiau, ta ir imkite  mirksiukas.gif
Kai lauki pirmojo vaikelio tai sunku nuspręsti kas bus patogiau ax.gif

Kiek skaičiau tai vienoms mamytėms siaustinukai yra geriau, nes jų nereikia vilkti per galvą, o kitos renkasi bodžiukus, bet geriau kai kaklo šone yra sagutės.
Aš vešiuosi ir tokių ir tokių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2011 05 17, 13:32)
Kai lauki pirmojo vaikelio tai sunku nuspręsti kas bus patogiau ax.gif

Kiek skaičiau tai vienoms mamytėms siaustinukai yra geriau, nes jų nereikia vilkti per galvą, o kitos renkasi bodžiukus, bet geriau kai kaklo šone yra sagutės.
Aš vešiuosi ir tokių ir tokių 4u.gif

tas tiesa lotuliukas.gif
todel ir turejau ir vienu, ir kitu. Man bodziukas patogu, aisku ne per galva rengiamas, o susagstomas, BET kol bambute nenukris geriau marskinukai, kad nesitrintu i bamba.
Atsakyti