Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Isila @ 2011 02 22, 23:10)
o man pvz abu kartus ligoninėj pasakė, kad kol neužgijus bambutė - jokių bodžiukų  schmoll.gif


Kaip įdomiai.Jei neklystu,gimdei II ligoninėj? Kai ištraukiau siaustinukus,manęs iš kart paklausė,kur bodžiukas.Tipo niekam tikę tie siaustinukai biggrin.gif
Papildyta:
Aš galvoju veštis bodžiukus susegamus šoniukyje. Va tokius:
user posted image

Ir šliaužtus ilgom rankovėm su užlenkiamom pirštinytėm. Ir tų,ir tų po 4vnt.

Tik kas nežinomiausia,kad gimdyt liepos pabaigoj,tai garantuotai bus šilta.Sunkiai įsivaizduoju aprangą tokių mažiukų g.gif Mano abi panos gimę lapkritį ir vasarį.Su apranga viskas tada aišku. O čia jei bus vėl koks 35 karščio,neįsivaizduoju kaip reiks rengti.Spėju užteks to bodžiuko trumpom rankovėm g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 21 kovo 2011 - 13:16
Tas korsetas-dirzas pilvui sutraukti tikrai geras dalykas drinks_cheers.gif Nors as kai pagimdziau man ne tas galvoj buvo, tai as i GN tikrai neimciau to dirzo, uzsideciau kai namo parvaziuociau, kai jau jausciausi zmoniskai. mirksiukas.gif
Atsakyti
O as ta dirza imiau, uzsidejau 2tra diena, kadangi GN gulejau 10d tai labai gerai kad ji turejau isimetus tongue.gif
Bodziukai sonuose supper dalykas, nes nereikia per galvyte uzmauti ir numauti. 4u.gif
Atsakyti
O as kaip ziopliuke, nepaemiau pogimdyviniu iklotu.. kadangi po pirmo cp visiskai nekraujavau, galvojau kad ir po antro tikrai neprireiks doh.gif Pasirodo valosi gimda, ilgai ir daug... g.gif Tik kazin kodel tuomet po pirmos operacijos jokio issivalymo nebuvo, arba jis buvo toks greitas, kad net neprireike ikloteliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine777 @ 2011 03 27, 14:21)
O as kaip ziopliuke, nepaemiau pogimdyviniu iklotu.. kadangi po pirmo cp visiskai nekraujavau, galvojau kad ir po antro tikrai neprireiks  doh.gif Pasirodo valosi gimda, ilgai ir daug... g.gif  Tik kazin kodel tuomet po pirmos operacijos jokio issivalymo nebuvo, arba jis buvo toks greitas, kad net neprireike ikloteliu  schmoll.gif


as gal puse menesio su tais dideliais iklotais vaiksciojau wacko.gif
Atsakyti
Teko ligoninėje matyti atvykusią pacientę su nedideliu lagaminu. Pagalvojau, kad tai labai protingas, praktiškas pasirinkimas:
nereikia daiktų nešti, tik vežti,
juos galima tvarkingai sudėti ir sandariai užsekti,
lengva lagaminą pastatyti palatoje,
patogu surasti daiktus.

Esant ligoninėje, man buvo naudingiausi šie daikati:
guminės šleptės (lengva suteptas nuvalyti, labai patogu su jomis duše);
keletas susagstomų marškinių (vyriškų marškinių tipo) ir lengvos trikotažinės kelnės. Marškiniai - labai praktiški dėl užsigimo, su jais nekaršta, greit išdžiūsta;
keletas nedidelių rankšluostėlių, kad būtų galima juos keisti (didelis rankšluostis užima l. daug vietos ir nedžiūsta).
Atsakyti
QUOTE(RVJ @ 2011 04 07, 07:24)
Teko ligoninėje matyti atvykusią pacientę su nedideliu lagaminu. Pagalvojau, kad tai labai protingas, praktiškas pasirinkimas:
nereikia daiktų nešti, tik vežti,
juos galima tvarkingai sudėti ir sandariai užsekti,
lengva lagaminą pastatyti palatoje,
patogu surasti daiktus.

Esant ligoninėje, man buvo naudingiausi šie daikati:
guminės šleptės (lengva suteptas nuvalyti, labai patogu su jomis duše);
keletas susagstomų marškinių (vyriškų marškinių tipo)  ir lengvos trikotažinės kelnės. Marškiniai - labai praktiški dėl užsigimo, su jais nekaršta, greit išdžiūsta;
keletas nedidelių rankšluostėlių, kad būtų galima juos keisti (didelis rankšluostis užima l. daug vietos ir nedžiūsta).

Puiki mintis dėl lagaminėlio drinks_cheers.gif
Mažo niekada neturėjau, bet visada pagalvoju, kad reikia, bus proga įsigyti.
Atsakyti
Pasakykit, tai kaip visgi dazniau buna - gimdyti duoda naktinius ar kokius marskinius sterilius ligonines, ar reik savus tureti? Kiek apklausiau aplinkiniu, tai kas seniau gimde, joms tikrai dave ligonines, o kas jau arciau siu dienu gimde - tai ir savus teko naudoti. O kaip VGN daro? Jei savus tureti.. tai ar kokie platus marskiniai geriau, ar paprasti naktiniai? unsure.gif
Atsakyti
Knyga apie žindymą. Nepagalvotum, tačiau dažnai labai reikalingas daiktas po gimdymo beveik iš kart (o kas lengvai gimdo, tai bus ką veikti ir proceso metu wink.gif
Gavus savo atžalėlę į rankas gali kilti daug klausimų, sąmyšio ir netikrumo. Tad tikrai nepasigailėsit įsimetę. Buvo mano dažniausiai naudojamas dalykas net ir gimdant antrą kartą
Atsakyti
sakykit, kas jau žinote, kokų rūbelių dar reikia be kepuryčių, kojinyčių ir dar šitokių smulkmenų, jei aš imsiu pora šliaužtų, tai ar siaustinukų po apačią, ar bodžiukų trumpom rankovėm ar ilgom? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkiukas @ 2011 04 10, 16:08)
sakykit, kas jau žinote, kokų rūbelių dar reikia be kepuryčių, kojinyčių ir dar šitokių smulkmenų, jei aš imsiu pora šliaužtų, tai ar siaustinukų po apačią, ar bodžiukų trumpom rankovėm ar ilgom?  g.gif  blush2.gif


butinas daiktas - vilnones kojinytes, as gimdziau rudeni, tai dejau bodziuka trumpom rankovem ir sliauztus, siaustinukas man nelabao patogus pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pravelli @ 2011 04 10, 19:43)
butinas daiktas - vilnones kojinytes, as gimdziau rudeni, tai dejau bodziuka trumpom rankovem ir sliauztus, siaustinukas man nelabao patogus pasirode  mirksiukas.gif

Dėkui smile.gif aš irgi galvojau kad reikia šliaužtinuką, ir po apačia bodžiuka trumpom rankovytėm, bet kiti sako kad siaustinukų reikia ilgos rankovės kad būtų smile.gif
Atsakyti