Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(jurgalu @ 2010 06 28, 14:20)
sveikos,
o norėjau paklaust, ar spaustuką bambutei vaikiukui dabar reikia turėt nusipirkus?  g.gif  su pirmosiom reikėjo, o dabar?...

man tai nereikėjo turėt, nei prieš 2 metus, nei dabar g.gif
Atsakyti
Sakykit, o nuo kada rekomenduojama jau buti susidejus tasyte i ligonine?
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 28, 19:39)
Sakykit, o nuo kada rekomenduojama jau buti susidejus tasyte i ligonine?

na as pavyzdziui susidejus esu nuo 33 sav...
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 28, 20:39)
Sakykit, o nuo kada rekomenduojama jau buti susidejus tasyte i ligonine?

as i tase viska susidejau gal 37 savaite, bet turejau vietele kur viskas buvo suruosta jei ka tai apie 34 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgalu @ 2010 06 28, 13:20)
sveikos,
o norėjau paklaust, ar spaustuką bambutei vaikiukui dabar reikia turėt nusipirkus?  g.gif  su pirmosiom reikėjo, o dabar?...


nereik..

QUOTE(ataner.s @ 2010 06 28, 18:39)
Sakykit, o nuo kada rekomenduojama jau buti susidejus tasyte i ligonine?


Tai kažin, ar yra kokios rekomendacijos, kuriomis gali vadovautis, kiekvienas kartas individualus, vienos daug anksčiau gimdyt pradeda, kitos pernešioja max..Tai jeigu lauksi rekomenduoto termino, gali išlėkt gimdyt ir be tašės.. ax.gif Aš buvau susikrovus mėneuo iki gimdymo, gimdymo dieną įsimečiau tik kelis likusius daiktus ir lėkėm gimdyt.. ax.gif
Atsakyti
Aš susidėjau maždaug prieš mėnesį . Bet jei būtų pastovi rizika,kad bet kada gali atsidurti ligoninėje, susidėčiau ankščiau 4u.gif
Atsakyti
Radau siuloma sarasiuka gimdyvems drinks_cheers.gif Bet ten jau reikia atsirinkti individualiai, kad paskui nereiktu su didziausiu lagaminu vaziuoti i gimdymo namus doh.gif Stai jis: http://www.tevu-darz...yves-krepselis/ gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2010 06 30, 16:00)
Radau siuloma sarasiuka gimdyvems  drinks_cheers.gif  Bet ten jau reikia atsirinkti individualiai, kad paskui nereiktu su didziausiu lagaminu vaziuoti i gimdymo namus  doh.gif  Stai jis: http://www.tevu-darz...yves-krepselis/ gal kam pravers  4u.gif

Labai geras sarasiukas thumbup.gif
Atsakyti
Manau pirmajame puslapyje galima ir indus prirašyti, vistiek, manau, daugumai norėtųsi turėti savo puoduką, lėkštutę, šaukštelį.

Savo tašes susikroviau tik 38 sav. gerai, kad lelius prieš tai neskubėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 28, 19:39)
Sakykit, o nuo kada rekomenduojama jau buti susidejus tasyte i ligonine?


Aš šiandien nutariau susidėti tašę, tegu tūno sau kampe biggrin.gif
33 sav. gal dar per anksti, bet kai tokie karščiai, nežinai kada gali prireikti g.gif
Atsakyti
beveik pries savaite gimdziau, galiu pasakyti ko tikrai reikejo, ko ne.

i gimdykla prireike:
maikute
microlax (nuvede kai buvo 4cm, kol paruose stala pasidariau microlaxa)
vanduo (gerti negalima, tyliai prisigeriau kai pasake kad ves i gimdykla, visa kita islake vyras)
telefonas pakrautas
fotoaparatas butinai
abrisan paketas didelis
tinklines kelnaites
chalatas arba naktiniai nueiti iki palatos (as nuejau, kitas veza)

i gimdykla neprireike:
vaiko rubeliu, aprenge savais, veliau palatoj galima perrengt.
neprireike sokolado, vazelino

is esmes i gimykla reikia ka parasiau, nei ten prausiausi iskart nei ka, svarbiausia pasiimti visa kantrybe, nepamirsti kvepuoti smile.gif

i palata ir gulejimo laikotarpiui sau:

sakute,saukstas, puodelis
naktiniai 2
tapkes paprastos
chalatas (paprasti rubai,sortai su maike - chalatas mane labai nervino,norejos kaip zmogus atrodyti)
ranksluosciai sau keli, vienas vaiko uzpakaliukui (isskalbtas vaikiskais milteliais)
muilas vaikiskas (uzpakaliuka plaut),kosmetika sau, nepamirsti pazastims, visa kita nesvarbu
popieriniai ranksluosciai 2 rulonai (ir nereikia tualetinio popieriaus,su jais zymiai patogiau)
flanelines palutes (laaaabai prireike, ne vystyti, o pasideti pas save lovoje ir ant jos guldyti vaikeli nakti,jei po gimdymo siuta tarpviete tai labai sunku keltis prie lovytes,sedeti negalima...o ant savo patalynes deti negalima)
vienkartines palutes 2-4 (vystyti vaikeli ir pasideti po savim nakti)
keli dideli abrisan paketai, keli mazesni ir paprasti bet pasistengti rasti naturalius gerus su medvilne, paprasti always sunta, sunkiai gyja tarpviete ir su jais nekoks jausmas)
butina daug daug vandens, labai troskino. vienas ir buteliu tapo vaza gelems.
garmastan - be jo neisgyvenciau, per pirmas 2 dienas nera pieno, labai skauda spenelius,praktiskai visom taip,tai po kiekvieno maitinimo tepiau.
neprireike maitinimo liemeneles ir vienkartiniu ideklu - pienas atsirado namuose.

vaikeliui mazi rubeliai, kepuraites keliu dydziu,nezinia kokia galva bus, manosios didele, tai is 4 paimtu tik 1 tiko. vilnones kojines, pampersai, serveteles. sudocrema dave dovanu. jis reikalingas jei tingesit plaut po vandeniu ir naudosit serveteles. rubeliai geriausia sliauztinukai kur su knopkytem prie kojyciu ir per pilva, marskineliai. bodziukai nereikalingi man buvo, juk kojos nuogos, o ant pamerso ir bodziuko dar slaiuztus deti-per sunku vaikui tarp koju.

gal dar ka pamirsau, bet parasiau kas tikrai butina ir svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 07 02, 13:53)
beveik pries savaite gimdziau, galiu pasakyti ko tikrai reikejo, ko ne.

i gimdykla prireike:
maikute
microlax (nuvede kai buvo 4cm, kol paruose stala pasidariau microlaxa)
vanduo (gerti negalima, tyliai prisigeriau kai pasake kad ves i gimdykla, visa kita islake vyras)
telefonas pakrautas
fotoaparatas butinai
abrisan paketas didelis
tinklines kelnaites
chalatas arba naktiniai nueiti iki palatos (as nuejau, kitas veza)

i gimdykla neprireike:
vaiko rubeliu, aprenge savais, veliau palatoj galima perrengt.
neprireike sokolado, vazelino

is esmes i gimykla reikia ka parasiau, nei ten prausiausi iskart nei ka, svarbiausia pasiimti visa kantrybe, nepamirsti kvepuoti smile.gif

i palata ir gulejimo laikotarpiui sau:

sakute,saukstas, puodelis
naktiniai 2
tapkes paprastos
chalatas (paprasti rubai,sortai su maike - chalatas mane labai nervino,norejos kaip zmogus atrodyti)
ranksluosciai sau keli, vienas vaiko uzpakaliukui (isskalbtas vaikiskais milteliais)
muilas vaikiskas (uzpakaliuka plaut),kosmetika sau, nepamirsti pazastims, visa kita nesvarbu
popieriniai ranksluosciai 2 rulonai (ir nereikia tualetinio popieriaus,su jais zymiai patogiau)
flanelines palutes (laaaabai prireike, ne vystyti, o pasideti pas save lovoje ir ant jos guldyti vaikeli nakti,jei po gimdymo siuta tarpviete tai labai sunku keltis prie lovytes,sedeti negalima...o ant savo patalynes deti negalima)
vienkartines palutes 2-4 (vystyti vaikeli ir pasideti po savim nakti)
keli dideli abrisan paketai, keli mazesni ir paprasti bet pasistengti rasti naturalius gerus su medvilne, paprasti always sunta, sunkiai gyja tarpviete ir su jais nekoks jausmas)
butina daug daug vandens, labai troskino. vienas ir buteliu tapo vaza gelems.
garmastan - be jo neisgyvenciau, per pirmas 2 dienas nera pieno, labai skauda spenelius,praktiskai visom taip,tai po kiekvieno maitinimo tepiau.
neprireike maitinimo liemeneles ir vienkartiniu ideklu - pienas atsirado namuose.

vaikeliui mazi rubeliai, kepuraites keliu dydziu,nezinia kokia galva bus, manosios didele, tai is 4 paimtu tik 1 tiko. vilnones kojines, pampersai, serveteles. sudocrema dave dovanu. jis reikalingas jei tingesit plaut po vandeniu ir naudosit serveteles. rubeliai geriausia sliauztinukai kur su knopkytem prie kojyciu ir per pilva, marskineliai. bodziukai nereikalingi man buvo, juk kojos nuogos, o ant pamerso ir bodziuko dar slaiuztus deti-per sunku vaikui tarp koju.

gal dar ka pamirsau, bet parasiau kas tikrai butina ir svarbu.


na matyt labai individualu, nes man iš čia išvardintų daiktų gal net pusės neprireikė kai gimdžiau pirmą leliuką... dabar vėlgi jau netoli gimdymas ir mano sąrašas visai kitoks...

Pvz gimdymo namuose kur gimdžiau nereikia vaikui rūbelių, palučių, sau naktinių, indų, į gimdyklą paketų jokių, duoda palas ir jas rekomenduoja naudoti, kad geriau gytų siuvimai... vat ko neturėjau, tai vienkartinės palutės, o būtų labai pravertę, dabar eiks pasiimti, nes labai nukraujavau ir vis plaukdavau... tepalų jokių nereikėjo krūtinei, bet įsimesiu bepanteną. Maitinimo liemenėlių prireikė, buvo priešpienio daug, vėliu ir pienuko... Įklotukų į liemenėlę reikėjo... bet vėlgi, sakau, kad čia matyt labai individualu, priklauso dar nuo gimdymo namų....
Atsakyti