Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

gal galit patart kiek veztis tu vaikisku rubeliu i GN? doh.gif 2-3 komplektuku uztenka (1 tik vaikeliui gimus, parsivezimui, ir perrengimui GN 1)? nesigaudau visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2011 02 17, 14:29)
gal galit patart kiek veztis tu vaikisku rubeliu i GN? doh.gif  2-3 komplektuku uztenka (1 tik vaikeliui gimus, parsivezimui, ir perrengimui GN 1)? nesigaudau visai doh.gif

cia priklauso ir nuo to, kiek dienu praleisi GN, jei viskas ok, ir po triju paru vaziuosi namo, tai 2-3 tikrai turetu uztekt, bet jei asitiktu, kad uztruksi, gali ir neuztekt.
nusivezk tris komplektukus, paruosk dar kelis atsarginius namie ir parodyk vyrui, jei ka, gi atvez.
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2011 02 17, 15:29)
gal galit patart kiek veztis tu vaikisku rubeliu i GN? doh.gif  2-3 komplektuku uztenka (1 tik vaikeliui gimus, parsivezimui, ir perrengimui GN 1)? nesigaudau visai doh.gif



QUOTE(MONRO @ 2011 02 17, 15:42)
cia priklauso ir nuo to, kiek dienu praleisi GN, jei viskas ok, ir po triju paru vaziuosi namo, tai 2-3 tikrai turetu uztekt, bet jei asitiktu, kad uztruksi, gali ir neuztekt.
nusivezk tris komplektukus, paruosk dar kelis atsarginius namie ir parodyk vyrui, jei ka, gi atvez.


Tikra tiesa, priklauso nuo to, kiek Jus busite dieneliu gimdymo namuose.. Mes uztrukom bene 9.. bet buvo visos salygos ir pasiskalbti, jei reikia. Nezinau, gal ir negalima buvo to daryt, bet mes pasiemem mokama palata, tai niekas nieko nesake ax.gif Maniskiui tiesiog pasitaikydavo daug ,,avariju", tai prakakodavo per soniukus, tai atpildavo. is viso pradziai per mazai drabuziuku turejau.. blush2.gif
Atsakyti
gal galetumet ir man padeti pirmas nestumas ir pirmas vaikelis tai nelabai susigaudau kas kur, gimdymas numatomas birzelio pradzioj tai norejau paklausti del rubeliu kudikiui kad isimesti keleta siaustinuku su rankovytem tai zinau, bet vat kokiu konkreciai sliauztinuku veztis au rankovem ar ne, veliuriniai ar paprasti medvilniniai vis gi birzelio men jau silta bus, ar spec marskinukus tureti? ar reikalingi bodziukai i ligonine? po to kokio dydzio (cm) veztis kepureles, ar siltesne tokiu metu taip pat tureti? gal sakau kas gimdet siltuoju metu laiku daugiau zinot ir nusimanot
Atsakyti
QUOTE(***arabella*** @ 2011 02 22, 20:17)
gal galetumet ir man padeti pirmas nestumas ir pirmas vaikelis tai nelabai susigaudau kas kur, gimdymas numatomas birzelio pradzioj  tai norejau paklausti del rubeliu kudikiui kad isimesti keleta siaustinuku su rankovytem tai zinau, bet vat kokiu konkreciai sliauztinuku veztis au rankovem ar ne, veliuriniai ar paprasti medvilniniai vis gi birzelio men jau silta bus, ar spec marskinukus tureti? ar reikalingi bodziukai i ligonine?  po to kokio dydzio (cm) veztis kepureles, ar siltesne tokiu metu taip pat tureti? gal sakau kas gimdet siltuoju metu laiku daugiau zinot ir nusimanot


jeigu turi omeny siaustinukus - marškinukus, suvarstomus, nesuvarstomus ar susegamus, tai jie labai nepatogūs, patarčiau neimti jų, nes susisuka, susikelia, susiriečia jie į viršų, sunku sutvarkyti, o dar pirmakartei mamytei, kai rankos dreba.. wub.gif turiu omeny tokius:
user posted image

Geriausia imk bodžiukus trumpom rankovėm, jie puikiausiai tinka nuo pirmų dienų..Šliaužtinukus be rankovių:
user posted image

Ir šliaužtukus ilgom rankovėm, plonesnius, maždaug tokius:
user posted image

Jeigu kartais būtų vėsiau, pasiimk megztuką kokį ar pleduką savo..
Aišku, kojinytes vilnones ir pirštinyčių porą..
kepuryčių irgi pasiimk, mažiausio dydžio (lyg 38cm, negarantuoju), plonų, tik nedaug, dvi max..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 22 vasario 2011 - 22:53
o man pvz abu kartus ligoninėj pasakė, kad kol neužgijus bambutė - jokių bodžiukų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 02 22, 23:10)
o man pvz abu kartus ligoninėj pasakė, kad kol neužgijus bambutė - jokių bodžiukų  schmoll.gif


aš pirmąkart vilkau tuos siaustinukus ir vargau, susiraitydavo vaikui iki pažastų, mums tai buvo nesusipratimas, o ne rūbelis.. blush2.gif antrąkart iškart dėjau božiukus ir nieks nieko nesakė..kaip tik, aš su ta bambute atsargiai dar GN, kad sauskelnės neprisiliestų, tai per vizitaciją sesutė nuramino, kad nėr ko čia bijot, nieks tai virkštelei nenutiks.. schmoll.gif ir dėl bodžiukų nieks nė vienu žodžiu nieko nesakė.. schmoll.gif
Atsakyti
aciu uz informacija labai gal dabar bus lengviau susigaudyti smile.gif siaip as esu radus parduotuvese tu siaustinuku apatiniu kur is vidaus ir is isores susisega tada lengviau manau nei su risamais bet turiu ir bodziuku trumom rankovem per galva velkamu ir galvoju ar nereikes ir segamu sonuose pasiziureti koki pora vienetu i ligonine kol ranka igus rengti mazyli
Atsakyti
man pvz su siaustinukais jokių vargų nebuvo, nusipirkau tų susegamų šonuose, be raištukų, tai labai gerai pirmas savaites buvo. paskui pakeičiau į susagstomus per pilvą bodžiuku biggrin.gif

gal priklauso nuo vietos, kur gimdai - vis tiek gi ligoninės politika...
Atsakyti
Man su siaustinukais ir sliauztukais priekyje susegamais pirmomis dienomis labai patogu buvo, nei raitojosi nei ka, juk lelius nedaug juda pirmomis dienomis.
Bodziukus jei vesites, tai per prieki susegamus, nes leliukai tokie trapus atrodo, kad per galva arba per kojas kazka jiems mauti tikrai baisu ir nepatogu yra.
Atsakyti
hi.gif
as irgi gimdysiu birzelio pradzioj, tai vesiuos sliauztinukus (ilgom rankovytem ir kojytem), bodziukus (trumpom rankovem susegamus per klyneli), siaustinuka vietoj megztuko, aisku vilnones kojinytes ir savo patalelius vaikui. Visi rubeliai tik medvilniniai, jokio pukelio ar sintetikos. Tikrai nebijoki, pavyks vaikuti ir nuplauti , ir perrengti, apie tai maziausiai galvosit kai pagimdysit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Edita @ edita,2011 01 31, 04:50)
Man drauge, tik patare, is karto deti dirza, bet manau gine geriau zino 4u.gif

hi.gif
man gydytoja po CZ rekomendavo uzsideti kai tik pradejau judeti, lengviau vaikscioti, gimda greiciau susitraukia, saziningai pasakysiu, jog su dirzu valandom matesi kaip traukiasi pilvas, o kai pora dienu neuzsidejau tai iskart pasimate. Taip kad laaabai geras dalykas. Kazkas rase, jog po 2 savaiciu pradejo berti oda, man tai nepatiko ant nuogo kuno jo detis, tai as ant maikutes, tada nei grauze nei ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 02 22, 23:10)
o man pvz abu kartus ligoninėj pasakė, kad kol neužgijus bambutė - jokių bodžiukų  schmoll.gif


nesamone, puikiausiai galima deti bodziuka, maziukui irgi jaukiau, ner ventiliaciju 4u.gif

QUOTE(Vitalija J. @ 2011 03 07, 20:55)
man gydytoja po CZ rekomendavo uzsideti kai tik pradejau judeti, lengviau vaikscioti, gimda greiciau susitraukia, saziningai pasakysiu, jog su dirzu valandom matesi kaip traukiasi pilvas, o kai pora dienu neuzsidejau tai iskart pasimate. Taip kad laaabai geras dalykas. Kazkas rase, jog po 2 savaiciu pradejo berti oda, man tai nepatiko ant nuogo kuno jo detis, tai as ant maikutes, tada nei grauze nei ka  4u.gif


labai reikalingas dalykas, jo deka gimda grizta i savo pradine padeti, todel tikrai rekomenduojama ji nesiot po gimdymo 4u.gif
Atsakyti