Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

Sveikutes mamytes, as kaip ir visos kitos pries gimdyma visur skaiciau ka gi reikia pasiimt su savim i gimdymo namus, buvau zalia kaip ir kaikuriuos kitos, dabar zinau ir galiu su jumis pasidalinti.
Gimdziau Vilniuje lapricio menesi gimdymo namuose. I gimdykla pasiemiau , vaikiska kepuraite, marskinelius su ilgom rankovem kuriuos yra kartu su pirstinaitemis, sliauztinukus, pampersa ir vilnonines kojines, visa sia apranga mano vaikuti aprenge akusere. Su savim turejau is vaikucio kraitelio: pampersus, papildoma apranga, tai gali buti pora marskineliu kuriuos rasiau virsuje, silti sliauztinukai, pampersai, pora kepuraiciu nes ne visos tinka, kiekvieno vaikucio galvite individuali, gali buti atskiros pirstines jeigu neturite kartu su markineliais, vaikucio rankslostis. Viskas daugiau nieko neprireike, israsimui tevelis atveze kombinezona ir autokedute, pleduka, kad vaikutis nesedetu autokeduteje, tai mes idejom pleda, viskas ciki.
Man asmeniskai kuo reikejo: i gimdykla daug vienkartiniu paluciu, 10vnt tai tikrai man isejo, vienkartines kelnaites Tena skirtos po gimdymo, marskinelius neilgus su kuriais gimdziau, paprastas kojines, 1 lt mineralio, negazoto vandens, fotika, paprastas gumines slepetes. Po gimdymo vienkartines kelnaites Tena skirtos po gimdymo iskart aprengiau, isvis buvau du pasiemusi, veliau labai buvo patogu vienkartines kelnaites paprastas ir didelius Tena paketus, apie 6 vnt prireike, bet cia irgi asmeniskai kaip kam ten bus. Reikia rankslosti, geriau dideli ir maza, kad galetumet veida ir rankas nuslostyti, bei i dusa nueiti, muilo, jo nebuvo isvis, pasirenkau vaikiska, nes prireikus galejau pati apsiprausti, bei prireikus vaikiuka, jokiu dregnu vaikisku serveteliu vaikuciui nenaudojau;sukas, veido krema; pora paprastu maikuciu ir treningus, bei chalata, su chalatu buvo labai patogu pirmomis dienos; dantu pasta; sepeteli; sauksta; sakute;peili ir puoduka.
Na atrodo ir viskas. Sekmes!
Atsakyti
o kiek kokių rūbelių vaikui imti nebepamenu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2010 12 21, 17:45)
o kiek kokių rūbelių vaikui imti nebepamenu...  blush2.gif


Viena komplekta:
siaustinuku,šliaužtuku,vilnonines kojinytes + koldryte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unruuly: 21 gruodžio 2010 - 18:48
o manęs kai gimė plaukuota dukrytė gydytoja pakalausė ar atsivežiau šukas biggrin.gif
Atsakyti
aš rūbelių leliui ėmiau tik vieną komplektą, rengiau klinikų drabužėliais.
Atsakyti
QUOTE(mile 04 @ 2011 01 02, 21:55)
aš rūbelių leliui ėmiau tik vieną komplektą, rengiau klinikų drabužėliais.


Mums tai nieko ligoninej nedave, tai turejau 3 komplektukus pasiemus, bet kasdien po 2 kartus keisti reikedavo, nes tai suslapini, tai apdirba lelius kol sauskelnes keiti. Vyras juos skalbdavo ir veziodavo man, nes maziuku buvome tik 3 komplektukus nusipirke, bet daugiau ir nereikejo, nes per savaote isaugome juos.
Su vienu komplektu tikrai niekaip neissiversciau schmoll.gif
Atsakyti
kliniku rubeliai?dar tokie yra g.gif
mums nieko nedave, reikejo rubeliu labai daug, vyras dar is antro karto veze, nes suviduriavus buvo, tai kiaurai ejo...
Atsakyti
QUOTE(kremuole @ 2011 01 04, 10:36)
kliniku rubeliai?dar tokie yra g.gif
mums nieko nedave, reikejo rubeliu labai daug, vyras dar is antro karto veze, nes suviduriavus buvo, tai kiaurai ejo...


Maniskiui kai gelta buvo, tai po svytinimo kelis kartus per valanda tustinosi wacko.gif sunaudojome per 6 dienas gulejimo ligonineje 2 pakelius Huggies 1 dydzio ir visa pakeli serveteliu doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
kraunuosi krepsi ir iskilo toks klausimas - o tualetinio popieriaus reikia isideti? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(medlina @ 2011 01 04, 22:17)
Labas vakaras,
kraunuosi krepsi ir iskilo toks klausimas - o tualetinio popieriaus reikia isideti? Aciu uz atsakyma.


Reikia smile.gif Darbo dienomis jo ideda, o savaitgaliais nededa, ir nakti kartais jau nebebuna wink.gif tik imk kuo minkstesni wink.gif
Atsakyti
QUOTE(medlina @ 2011 01 04, 22:17)
Labas vakaras,
kraunuosi krepsi ir iskilo toks klausimas - o tualetinio popieriaus reikia isideti? Aciu uz atsakyma.



Taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(medlina @ 2011 01 04, 21:17)
Labas vakaras,
kraunuosi krepsi ir iskilo toks klausimas - o tualetinio popieriaus reikia isideti? Aciu uz atsakyma.


reikia.. 4u.gif man po gimdymo patiko naudoti sau drėgnas servetėles, o ne tualetinį popierių.. ax.gif
Atsakyti