Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Cat&Rat @ 2010 09 20, 09:34)
o dar jei grįžtume prie kūdikio daiktelių - įvairių nuomonių čia prisiskaičiau. bet apskritai - kaip jį rengti? gimdykloje tikriausiai užteks vieno sluoksnio rūbelių pasiimt - pvz siaustinukai ilgom rankovėm be kelnyčių, pampersas, vilnonės kojinytės.

o palatoje kai bus jei taip pat - siaustinukas, pampersas, kojinytes, šliaužtinukai? užtenka tiek? ar dar kokį megstinuką rengt?


Gimdykloje mažylę rengėme siaustinuku+šliaužtuku+vilnonėmis kojinytėmis+kepuryte wink.gif
Palatoje - taip pat, tik be kepurytės 4u.gif Užklodavau plonu pleduku ax.gif

p.s. tai buvo prieš savaitę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 28 rugsėjo 2010 - 15:55
As turiu klausima del naktiniu butent per gimdyma? ar ju galima paprasyti ligoninej? nes as tam reikalui nieko neturiu, dabar miegu su sortukais, o po gimdymo turiu naujus maitinimui naktinius, bet ju nenoriu sutepti per gimdyma ir jie dar nesciai tai mazoki. ar pirkt kazkoki nauja reikala, kad po to ismestum? Man labai labai skubiai reikia atsakymo, nes gimdau rytoj, manau.
Atsakyti
QUOTE(light @ 2010 10 12, 11:17)
As turiu klausima del naktiniu butent per gimdyma? ar ju galima paprasyti ligoninej? nes as tam reikalui nieko neturiu, dabar miegu su sortukais, o po gimdymo turiu naujus maitinimui naktinius, bet ju nenoriu sutepti per gimdyma ir jie dar nesciai tai mazoki. ar pirkt kazkoki nauja reikala, kad po to ismestum? Man labai labai skubiai reikia atsakymo, nes gimdau rytoj, manau.


Raudonajam Kryžiuje naktinius duoda. Aš pasakiau, kad gimdymui neturiu, tai davė. Manau, kad kiekvienoje ligoninėje skirtingai.
Atsakyti
klaipedoje dave man ir naktinius ir halata sakiau kad savo neturiu
Atsakyti
seip viska duoda,bet turi kita diena savus tureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 10 12, 14:49)
klaipedoje dave man ir naktinius ir halata sakiau kad savo neturiu



Man irgi dave,nes sako kam savo tept,bet tik paskui pastebejau, kad sonas suplyses doh.gif Tai gerai ,kad viskas greit vyko smile.gif
Atsakyti
O ar reikia pirkti tą bambytės spaustuką kūdikiui? Draugė sakė, kad jai daktarė paliepė nusipirkti kažkokį pogimdyvinį paketą, o vaistinėj sakė, kad tokiais jau seniai nebeprekiauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 11 08, 11:59)
O ar reikia pirkti tą bambytės spaustuką kūdikiui?


nereikia.
Atsakyti
Gimdymui naktinius imkite kuo paprastesnius, trumpus, jokių peniuarų. Galima ir maikę didelę iki kelių. Juk ten viskas permirksta, issiteplioja. Žodžiu bile tik, kad ne nuoga. Po to vaiką visą gleivėtą ant krūtinės padeda. Gražesnius pasilikite palatai, o ne gimdymui.
Atsakyti
Laba diena,

Norejau paklausti tu kas gimde Kauno Krikscioniskuose GN. Sakykit, ar ten duoda naktinukus gimdymui, leliuka,kiek zinau,tai jie irgi savo drabuziukais aprengia. Ruosiuosi ir as ten gimdyti, tai ir i domu ar reikia detis kudikiui drabuzelius i gimdykla. Ir siaip gal galit parasyti kokius daiktus vezetes vaziuodamos gimdyti butent i siuos GN.

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LunRi @ 2010 11 28, 13:51)
Laba diena,

Norejau paklausti tu kas gimde Kauno Krikscioniskuose GN. Sakykit, ar ten duoda naktinukus gimdymui, leliuka,kiek zinau,tai jie irgi savo drabuziukais aprengia. Ruosiuosi ir as ten gimdyti, tai ir i domu ar reikia detis kudikiui drabuzelius i gimdykla. Ir siaip gal galit parasyti kokius daiktus vezetes vaziuodamos gimdyti butent i siuos GN.

Aciu uz atsakymus  4u.gif


davė gimdymui marškinius, vaikeliui drabužius, kepurytę. reikėjo tik vilnonių kojinyčių. tapkes turėjau odines naujas - puikiai tiko ir gimdykloj.
nematau prasmės nei vežtis kelis naktinius, nei kelias poras tapkių. nė chalato nespėjau panaudoti GN doh.gif labai greit paleidžia, o pirmą parą kojų nepavilkau, nepastovėjau, tik gulėjau, o po sekančios nakties jau išleido, išsimaudžiau namie.
paketų paprastų į gimdyklą nereikėjo - davė tokį maxi pogimdyvinį, nes kraujavimas buvo didžiulis, jau nepaprastų paketų reikėjo.... vaistinėj tikrai pasiūlys nusipirkti bent kelis, mano vyriškis nubėgo nupirkt blush2.gif

soskės tikrai nekėtinu į GN imti - pirmom parom verčiau leliukas išmoksta žįsti krūtį ir smarkiau paskatina laktaciją. juolab KKGN ir neleidžia.

drabužėlių leliukui reikėjo tik išleidžiant namo.

visko, ko gali pritrūkti, galima pasidėt namie matomoj vietoj, kad CP atveju, ar kokių komplikacijų, vyras galėtų paimt ir atvežt į GN, ko pritruks gulint savaitę ar ilgiau. juk nesusidėsi visko.
Atsakyti
Sveikos mamytes... Labai noriu paklausti tu kurios gimde KGN apie vienvietes palatas. Ar prie ju ten yra WC ir dusas ar taip pat reikia eiti kazkur kitur praustis? g.gif aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti