Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(vixiuke @ 2010 08 27, 18:28)
viską duoda  4u.gif


Labai ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot, kokiu vaistu duoda gimdymo namuose nuo skausmo, kai gimda susitraukineja? g.gif Nes man su antru vaiku taip ziauriai skaudejo, ir man vis zadejo sesutes, tuoj atnesim, o taip ir neatnese, nakti niekas taip ir neuzejo i palata, pati neturejau jegu nueit ir prasikankinau visa nakti, galvojau isprotesiu blink.gif Dabar trecias gimdymas laukia ir kaip zinau, skaudet turi dar labiau, tai galvoju, reik paciai tu vaistu nusipirkt ir turet su savim... tik nezinau, ar ten paprasti nuo skausmo, ar kokie ten ypatingi matinanciom tinkantys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2010 08 30, 16:49)
Merginos, gal zinot, kokiu vaistu duoda gimdymo namuose nuo skausmo, kai gimda susitraukineja? g.gif  Nes man su antru vaiku taip ziauriai skaudejo, ir man vis zadejo sesutes, tuoj atnesim, o taip ir neatnese, nakti niekas taip ir neuzejo i palata, pati neturejau jegu nueit ir prasikankinau visa nakti, galvojau isprotesiu  blink.gif Dabar trecias gimdymas laukia ir kaip zinau, skaudet turi dar labiau, tai galvoju, reik paciai tu vaistu nusipirkt ir turet su savim... tik nezinau, ar ten paprasti nuo skausmo, ar kokie ten ypatingi matinanciom tinkantys... g.gif

pavadinimo nepasakysiu, bet žinau, kad žvakutės... man iškart po gimdymo sakė ir kelis kartus siūlė poto tą žvakutę, bet kentėti galėjau tai neėmiau... manau tikrai duos.
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2010 08 30, 16:49)
Merginos, gal zinot, kokiu vaistu duoda gimdymo namuose nuo skausmo, kai gimda susitraukineja? g.gif  Nes man su antru vaiku taip ziauriai skaudejo, ir man vis zadejo sesutes, tuoj atnesim, o taip ir neatnese, nakti niekas taip ir neuzejo i palata, pati neturejau jegu nueit ir prasikankinau visa nakti, galvojau isprotesiu  blink.gif Dabar trecias gimdymas laukia ir kaip zinau, skaudet turi dar labiau, tai galvoju, reik paciai tu vaistu nusipirkt ir turet su savim... tik nezinau, ar ten paprasti nuo skausmo, ar kokie ten ypatingi matinanciom tinkantys... g.gif


o as gimdziau VGN, tai ten jokiu vaistu nedave. Nes mano palatos kaimynei skaudejo labai, ji prase, tai gydytojas pasake pavadinima ir liepe pacia nusipirkti. Declafenaco berods. nepamenu tiksliai pavadinimo sad.gif
Atsakyti
Man liepė gert nuo skausmo vaistus paprastus,tokius kaip Ibuprofenas unsure.gif gimda žiauriai skausmingai po gimdymo susitraukinėjo,ypač žindant.Tai gėriau paprastus vaistus unsure.gif
Atsakyti
snd buvau ligoninej, maciau tris jau pagimdziusias ir dvi is ju buvo ne su naktinukais o su pizama, tai kazkaip man pasirode labai patogu, patogiau nei naktiniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Redute20 @ 2010 09 14, 19:05)
snd buvau ligoninej, maciau tris jau pagimdziusias ir dvi is ju buvo ne su naktinukais o su pizama, tai kazkaip man pasirode labai patogu, patogiau nei naktiniai ax.gif

Bet gal pirmom dienom kaip tik naktinukai labiau tinka,ne tokia didele tikimybe juos istept,negu pizamines kelnes:hm ?
Na,manau,cia jau kaip kam patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iruncia: 15 rugsėjo 2010 - 16:35
o dar jei grįžtume prie kūdikio daiktelių - įvairių nuomonių čia prisiskaičiau. bet apskritai - kaip jį rengti? gimdykloje tikriausiai užteks vieno sluoksnio rūbelių pasiimt - pvz siaustinukai ilgom rankovėm be kelnyčių, pampersas, vilnonės kojinytės.

o palatoje kai bus jei taip pat - siaustinukas, pampersas, kojinytes, šliaužtinukai? užtenka tiek? ar dar kokį megstinuką rengt?
Atsakyti
QUOTE(Cat&Rat @ 2010 09 20, 09:34)
o palatoje kai bus jei taip pat - siaustinukas, pampersas, kojinytes, šliaužtinukai? užtenka tiek? ar dar kokį megstinuką rengt?


viskas priklauso nuo to, kokioj palatoj gulėsit..aš gimdžiau sausio mėn, gulėjau senoj nesuremontuotoj palatoj AK, tai tikrai buvo šalta ir rengiau dar megztuką, kepurytę..O jeigu šilta palatoj, tai pilnai pakanka rūbelių tų, kur išvardinot.. 4u.gif
Atsakyti
Kas ruosiates gimdyti, galiu perleisti savo rinkinuka i gimdymo namus, labai nebrangiai smile.gif Jei ka domina i AZ +DOVANA Nuk antkruciai ir 4 vienakrtiniai iklotai i liemenele biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif būtinai turėkite su savimi nors keletą žvakučių Diclofenak 50 ,kai gimda susitraukinėja irgi skauda.
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2010 09 26, 17:44)
Kas ruosiates gimdyti, galiu perleisti savo rinkinuka i gimdymo namus, labai nebrangiai smile.gif Jei ka domina i AZ  +DOVANA Nuk antkruciai ir 4 vienakrtiniai iklotai i liemenele  biggrin.gif
user posted image

kiek noretumet uz si rinkinuka?kas i ji ieina? ax.gif
Atsakyti