Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(ataner.s @ 2010 08 18, 12:40)
Aciu merginos  4u.gif  Tai gal tikrai tik i ligonine koki viena kita pakloteli pasiimti, o paskui jau ta "klijonke". O kur perkat "klijonke"?

kaune urmo bazėje pirkau, vaikų skyriuje 5 berods sandelyje
Atsakyti
Sakykit, o kur yra pirkti tokiu daugkartiniu "klijonkiu" su medziaga kitoje puseje - jas ir skalbti galima? g.gif Pamaciau tokia pas viena moteriske, gaila nepaklausiau is kur gavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 08 23, 13:42)
Sakykit, o kur yra pirkti tokiu daugkartiniu "klijonkiu" su medziaga kitoje puseje - jas ir skalbti galima?  g.gif Pamaciau tokia pas viena moteriske, gaila nepaklausiau is kur gavo  blush2.gif

aš pirkau gariūnuose, būna toj vietoj, kur vežimėlius, lovytes pardavinėja. Bet manau turėtų būti ir vaikų prekėmis, patalyne prekiaujančiose parduotuvėse. Skalbti galima, ypač apsiusiotus biggrin.gif na, aš susiotojo dar neturiu, tai skalbiau naują, nieko tai klijuotei neatsitiko
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 08 23, 13:42)
Sakykit, o kur yra pirkti tokiu daugkartiniu "klijonkiu" su medziaga kitoje puseje - jas ir skalbti galima?  g.gif Pamaciau tokia pas viena moteriske, gaila nepaklausiau is kur gavo  blush2.gif

bet jos daug ilgiau džiūsta... man dėl to patogiau tiesti klijuotę, o ant viršaus palą, kurią poto išskalbiu.
Atsakyti
Na as jei dziovinciau, tai tikriausiai dviovinimo masinoj, nes balkono neturiu, ten viskas greit dziuna. Tik kazin, ar klijuote istvertu toki dziovinima? g.gif
Atsakyti
Mamytės, ar imate plaukų džiovinimo feną į ligoninę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 08 25, 08:44)
Mamytės, ar imate plaukų džiovinimo feną į ligoninę? g.gif

Aš neimiau pirmą kartą ir dabar neimu.
Pirmą kartą kai nubėgo vandenys, tai kaip tik tą dieną ruošiausi galvą plauti. Bet kadangi paryčiais nutekėjau, tai prieš išvažiuojant į ligoninę nusiprausiau duše ir galvą tuo pačiu išsiploviau. O tada švari gimdyt smile.gif O gimdymo namuose tai išbuvau neplovusi galvos. Juk tik 3 dienelės, tai ir tie plaukai nespėjo susiriebaluoti. Aš ir šiaip kasdien galvos neplaunu, tai man problemų nekylo. Be to, abejoju ar tik po gimdymo bus sveikatos lėkti į dušą ir plauti tą galvą. Aš vos jėgų atrasdavau pati šiek tiek nusiprausti.
O jei jau ilgėliau tektų užsibūti ir prireiktų būtinai feno, tai vyro paprašysiu ir atveš smile.gif
Nemanau, kad reiktų tašę užkrauti tokiu nemažu ir bereikalingu daiktu. O ir šiaip jei jau ką, plaukai ir be feno išdžiūtu.
Bet čia mano nuomonė. Gal kitoms jis yra ypač svarbus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 25, 09:24)
Aš neimiau pirmą kartą ir dabar neimu.
<...>
Bet čia mano nuomonė. Gal kitoms jis yra ypač svarbus wink.gif

Ačiū 4u.gif
Manau, kad žiemą ilgiau gulint jo tikrai prireiktų, o dabar ir aš tuomet neimsiu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 08 25, 09:44)
Mamytės, ar imate plaukų džiovinimo feną į ligoninę? g.gif

as neemiau,net po dusu normaliai nejau tik grizus namo, galvoju dar kas atsitiks namo neisleis,o ten ilgai uzsibuti tikrai nesinori namie yra namie,tvarkingai plaukus susirisau ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 08 25, 09:44)
Mamytės, ar imate plaukų džiovinimo feną į ligoninę? g.gif


As emiau, ir labai praverte. Nusiprausiau tai kaip zmogus pasijutau bent, nes visa kraujuota buvau... Gulejau 6 dienas, tai tikrai nebuciau istverus galvos neisplovusi. Juolab kad suprakaituoji per gimdyma. O slapia galva vaikscioti nemegztu, nes persalu iskart. Paemiau ir fena, ir sampuno maziuka buteliuka kelionini. Vaziavau su lagaminu, tai viskas i ji puikiai tilpo thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, mamytės 4u.gif

Prisipažinsiu, visos temutės neperskaičiau, bet gal bus nesunku atsakyti toms, kurios gimdė Kauno Krikščioniškuose GN.. Kaip ten su stalo įrankiais ir puodeliais? Ar reikia turėti savus?

Iš anksto ačiū visoms atsakiusioms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladylike @ 2010 08 27, 17:54)
Laba diena, mamytės  4u.gif

Prisipažinsiu, visos temutės neperskaičiau, bet gal bus nesunku atsakyti toms, kurios gimdė Kauno Krikščioniškuose GN.. Kaip ten su stalo įrankiais ir puodeliais? Ar reikia turėti savus?

Iš anksto ačiū visoms atsakiusioms!  4u.gif

viską duoda 4u.gif
Atsakyti