Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(Frosted @ 2010 07 31, 11:54)
Siaip tai ir taip priklauso, bet kai kurios ligonines ju kaipo neturi pakankamai  g.gif Nors man tai keista is tiesu, juk gimdymo namai uz kiekviena gimdyve gauna pinigu, tai nejau neuztenka tokiems dalykams, kaip epidura, kateteriai, ringeris...?



Štai straipsnis apie tai, kad „Pagal teisės aktus, stacionare pacientas turi būti aprūpintas visais reikalingais vaistais ir įranga, tad, jei gydytojas liepia ką nors nusipirkti, žmogus turėtų išsaugoti kvitus, dar geriau – išsirašyti sąskaitą-faktūrą ir paskui pateikti Teritorinei ligonių kasai, kuri gali įpareigoti įstaigą grąžinti pacientui pinigus“ http://www.delfi.lt/...u.d?id=35133165 doh.gif
Atsakyti
Vakar kalbėjau su viena ginekologe iš AK. Kai užklausiau, ar reikia turėti kokius kateterius, ringerio tirpalus ir pan., tai sakė, pas juos tikrai nieko nereikia, viską duoda. Nebent gali prireikti epidūro rinkinį vyrui nupirkti, ar po to atpirkti. Nors ir jo gali nereikėti smile.gif
Vis tik apsisprendžiau gimdyti VGN (nebent iškils kokių komplikacijų), nes jau kartą ten gimdžiau, nusiskundimų neturiu, be to, aplinka šiek tiek pažystama, o gal dar ir pažystamų veidų sutiksiu smile.gif Ir nors komentarai labai skirtingi, nešvaistysiu pinigų tam, ko galbūt ir nereikės. Jei kažko prireiks, gal sutarsim, kad vyras vėliau atpirks, o jei jau ekstra atvejis bus, tai nuvažiuos ir nupirks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2010 08 04, 14:51)
Štai straipsnis apie tai, kad „Pagal teisės aktus, stacionare pacientas turi būti aprūpintas visais reikalingais vaistais ir įranga, tad, jei gydytojas liepia ką nors nusipirkti, žmogus turėtų išsaugoti kvitus, dar geriau – išsirašyti sąskaitą-faktūrą ir paskui pateikti Teritorinei ligonių kasai, kuri gali įpareigoti įstaigą grąžinti pacientui pinigus“ http://www.delfi.lt/...u.d?id=35133165  doh.gif


Skaiciau straipsni dar pries gimdyma, bet gimdymo metu nebuvo jokiu jegu gincytis, tai vyrui idave sarasiuka, liepe nupirkti, nuvaziavo ir nupirko doh.gif Jei butu didele suma, tai gal ir gincyciausi, bet del 18Lt negadinau sau nervu... doh.gif Matyt ir kiti taip mano, tai ir naudojasi tuo ligonines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 08 04, 20:13)
Skaiciau straipsni dar pries gimdyma, bet gimdymo metu nebuvo jokiu jegu gincytis, tai vyrui idave sarasiuka, liepe nupirkti, nuvaziavo ir nupirko  doh.gif Jei butu didele suma, tai gal ir gincyciausi, bet del 18Lt negadinau sau nervu...  doh.gif Matyt ir kiti taip mano, tai ir naudojasi tuo ligonines  doh.gif

Ačiū už info smile.gif Dabar tai tikrai nieko nepirksiu gimdymui lotuliukas.gif Jei kažką lieps vyrui pirkti, pasiteirausiu, ar tai neapmoka ligonių kasa. Ir jei pradės kažką trinti, garsiai liepsiu vyrui išsirašyti sąskaitą ir paimti čekį - nes mums privalės atlyginti.
Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 04, 22:50)
Ačiū už info smile.gif Dabar tai tikrai nieko nepirksiu gimdymui  lotuliukas.gif  Jei kažką lieps vyrui pirkti, pasiteirausiu, ar tai neapmoka ligonių kasa. Ir jei pradės kažką trinti, garsiai liepsiu vyrui išsirašyti sąskaitą ir paimti čekį - nes mums privalės atlyginti.
Ačiū  thumbup.gif


Bazines priemones apmoka, bet pvz. pleistro specialaus kateteriui neapmoka, tai prilipins su paprastu, o jis ne taip gerai prilaiko, be to ir nepatogu, nes man VGN kateteri iseme tik po 2 paru, ir tai tik todel, kad paprasiau g.gif Nors siaip keista, juk ji trumpam tik palieka, kad jei kas blogai po gimdymo butu nereiketu dar karta ivedineti.
Atsakyti
Mamytes, kurioms numatytas planinis CP, turiu nusipirkusi spinalines nejautros komplektuka (ampule ir adata), nes man irgi buvo numatytas planinis CP, bet netiketai pagimdziau naturaliai. Gal kam reiktu? Mokejau apie 50Lt, atiduociau uz 30Lt. Galiojimas iki 2012-10. Kreptis i až.
Man gydytojas patare nusipirkti, nes atsigavimas po CP lengvesnis, pykinimas mazesnis arba visai nepasireiskia. Cia galima daugiau paskaityti apie spinaline nejautra ir atsigavima po jos.
http://www.su.lt/byl...abkeviciene.pdf

Sekmes visoms!
Atsakyti
Sakykit, o kur reikia pirkti pakloteliu pervystymui, kuriuos galima ir po savimi po gimdymo pasitiesti? ir kaip jie atrodo?
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 08 17, 17:17)
Sakykit, o kur reikia pirkti pakloteliu pervystymui, kuriuos galima ir po savimi po gimdymo pasitiesti? ir kaip jie atrodo?


Pirkti yra veistinese, vadinasi Tena Bed arba Abrisan, sitaip mazdaug atrodo (klijuote vienoje puseje, o kitoje kaip paketas higieniskas kazkoks, viduje vata):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 08 17, 16:17)
Sakykit, o kur reikia pirkti pakloteliu pervystymui, kuriuos galima ir po savimi po gimdymo pasitiesti? ir kaip jie atrodo?

Būna ne tik vaistinėse, bet ir didesniuose prekybos centruose. Aš pirkau Maximoj, tai radau prie prekių kūdikiams. Ten pat ir įklotai į liemenėlę. Jų būna įvairių dydžių, tai prieš perkant, pažiūrėk, koks tau labiau tiktų.
O šiaip jie nėra labai pigus malonumas, jei pastoviai naudoti. Tai geriau nusipirkti taip vadinamą "klijonkę". Ji ne vienkartinė, tiesiog neperšlampa. Aš ant jos dar patiesdavau vystykliuką, kad neguldyt mažiukės ant tos klijonkės. Vystykliukus po to išplaudavau. Taip gaunasi pigiau. Nors aišku, važiuojant kur nors į svečius, tikrai patogiau vienkartiniai paklotai - panaudoji ir išmeti wink.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif Tai gal tikrai tik i ligonine koki viena kita pakloteli pasiimti, o paskui jau ta "klijonke". O kur perkat "klijonke"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner.s: 18 rugpjūčio 2010 - 11:40
pakloteliai ligoninej yra geras daiktas, ypac kai turi sauoti savo patalyne...o gimdymo skyriuj tai tujrau nieks nesaugo, pati prisiziuri biggrin.gif as turejau pora pakloteliu, vienas man, kita vaikui sunaudojau...neperslampamu klijonkiu yra maximoj, kotrynoj...vaistinese ne visose, o pakloteliai vienkartiniai tai vaitinese....
Atsakyti
Paklotėliai thumbup.gif vaikui pervystyt na ir kai savos ligos grįžta (aš plaukiu), tai naujo čiužinio gaila biggrin.gif
Atsakyti