Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą IV dalis

QUOTE(~Beauty~ @ 2010 07 29, 12:35)
Nejaugi dabar kiekvienas, pvz., guldamasis į ligoninę kokiai operacijai mąstytų, kokius jam siūlus vežtis ar vaistus? doh.gif  Baikit, merginos blink.gif

Mažiau parintis reikia wink.gif Yra reikiamų daiktų sąrašėlis ir viskas - neapkraukit savo galvelių tokiais mąstymais, kurie visai nereikalingi 4u.gif


Na kazkas rase, kad kazkurioje ligonineje pasake nusipirkti kazkurio numerio siulu, nes ligonineje ju truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 29, 13:56)
Na kazkas rase, kad kazkurioje ligonineje pasake nusipirkti kazkurio numerio siulu, nes ligonineje ju truksta  g.gif



Siaip kiek zinau tai klaipedoje siuva su 4 numerio siulais jei neturi savo ir kai ejau pirkti i tos ligonines vaistine epidiuro rinkini paklause ar siulu duoti, tai sakau duokit viska ko reikia, kad paskui staigmenu nebutu, maza ka. tai dave ir 1 nr tirpstanciu siulu du rysulelius.
Atsakyti
QUOTE(bfv403 @ 2010 07 29, 14:53)
Siaip kiek zinau tai klaipedoje siuva su 4 numerio siulais jei neturi savo ir kai ejau pirkti i tos ligonines vaistine epidiuro rinkini paklause ar siulu duoti, tai sakau duokit viska ko reikia, kad paskui staigmenu nebutu, maza ka. tai dave ir 1 nr tirpstanciu siulu du rysulelius.


Mane susiuvo netirpstanciais, ta isorine siule, tai po to kai vaziavau nuimti siuliu, gine labai nustebusi buvo, del ko tokiais susiuvo. Bet gal ir gerai, kas tokiais storais siuvo, nes siule patino antra diena, tai itariu tos plonytes neatlaikytu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 07 29, 12:35)
Nejaugi dabar kiekvienas, pvz., guldamasis į ligoninę kokiai operacijai mąstytų, kokius jam siūlus vežtis ar vaistus? doh.gif  Baikit, merginos blink.gif

Mažiau parintis reikia wink.gif Yra reikiamų daiktų sąrašėlis ir viskas - neapkraukit savo galvelių tokiais mąstymais, kurie visai nereikalingi 4u.gif

as nesiparinu tik girdejau kad klaipedoje reikia patiems turet,nes vyrai laksto po to o as nzn ar vyras spes grist todel reikia is anksto pasirupinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratux88: 29 liepos 2010 - 14:12
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 29, 15:10)
as nesiparinu tik girdejau kad klaipedoje reikia patiems turet,nes vyrai laksto po to o as nzn ar vyras spes grist todel reikia is anksto pasirupinti smile.gif


Geriausia i pacia ligonine pasiskambinti, nors as kai buvau VGN klausiau, ko reikia - sake nieko, o jau kai i gimdukla atejome gimdyti, akusere pasake, kad nera Ringerio, kateterio kazkokio normalesnio ir pleistro kateteriui, tai vyras leke pirkti, gerai, kad arti ligonines vaistine yra ir joje viska nupirko per keliolika minuciu sulakste, nes man ten vienai guleti su saremiais, kurie vienas po kito kartojosi, buvo nelabai smagu unsure.gif
O jusu niekas nelydes i ligonine? blush2.gif As taip dziaugiuosi, kad vyras salia buvo, nezinau ka daryciau ten be jo palaikymo, kad ir moralinio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 29, 18:20)
Geriausia i pacia ligonine pasiskambinti, nors as kai buvau VGN klausiau, ko reikia - sake nieko, o jau kai i gimdukla atejome gimdyti, akusere pasake, kad nera Ringerio, kateterio kazkokio normalesnio ir pleistro kateteriui, tai vyras leke pirkti, gerai, kad arti ligonines vaistine yra ir joje viska nupirko per keliolika minuciu sulakste, nes man ten vienai guleti su saremiais, kurie vienas po kito kartojosi, buvo nelabai smagu  unsure.gif
O jusu niekas nelydes i ligonine?  blush2.gif As taip dziaugiuosi, kad vyras salia buvo, nezinau ka daryciau ten be jo palaikymo, kad ir moralinio doh.gif

nu va o jei nakti gimdai kur tada vaistine gaut arti ir greitai g.gif

as tikiuosi kad vyras spes gristi as visada sakiau jam kad be jo negimdysiu,bet kada mazoji uzsimanys tada ir ateis juk,ne nuo musu viskas priklauso rolleyes.gif
gali mama,vyro sese lideti i ligonine atsiras kas pabus salia ir atnes jei ko reikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 29, 19:20)
nu va o jei nakti gimdai kur tada vaistine gaut arti ir greitai g.gif

as tikiuosi kad vyras spes gristi as visada sakiau jam kad be jo negimdysiu,bet kada mazoji uzsimanys tada ir ateis juk,ne nuo musu viskas priklauso rolleyes.gif
gali mama,vyro sese lideti i ligonine atsiras kas pabus salia ir atnes jei ko reikes smile.gif


Jo, budinciu vaistiniu maza to, kad nedaug yra, bet ir neretai buna kad nera jose ko reikia, pvz. tu pleistru kateteriui ne visose vaistinese yra, tai is bedos su paprastu man is pradziu priklijavo, bet ir laikesi ne taip, ir nepatogu buvo, nes neprispaudzia gerai paprastas pleistriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 29, 20:09)
Jo, budinciu vaistiniu maza to, kad nedaug yra, bet ir neretai buna kad nera jose ko reikia, pvz. tu pleistru kateteriui ne visose vaistinese yra, tai is bedos su paprastu man is pradziu priklijavo, bet ir laikesi ne taip, ir nepatogu buvo, nes neprispaudzia gerai paprastas pleistriukas  4u.gif

reikes man savo ginekologes pasiklausyneti nes ji dirba gimdymo namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 29, 20:17)
reikes man savo ginekologes pasiklausyneti nes ji dirba gimdymo namuose smile.gif


Geriausia klausineti tuose paciuose GN, kur gimdysite wink.gif nes matau kiekvienoje ligonineje savos taisykles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 29, 21:07)
Geriausia klausineti tuose paciuose GN, kur gimdysite wink.gif nes matau kiekvienoje ligonineje savos taisykles  4u.gif

klaipedoje tera vieni gimdymo namai visos ten gimdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2010 07 29, 21:11)
klaipedoje tera vieni gimdymo namai visos ten gimdo smile.gif


Gal ir geriau, netenka sukti galvos, kur gimdyti, o po to gailetis, kad gimdei ne kur nors kitur lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar klausimėlis, mergainos smile.gif , o kaip dėl korseto ar jau iškart po gimdymo galima jį temptis ant pakinklių biggrin.gif Ar truputuką turi praeiti dienelių?
Atsakyti