Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Gavau saskaita, pridejo 6 proc PVM. Cia ne pay pal mokestis. Nuo jo dar prisides.

Vakare isanalizuosiu ja ir persiusiu tolesne info.

Prasau atsiuskit man savo e-mailus, telefonus.
Atsakyti
Zuzla, aš irgi užsisakiau phaleonopsi manii, tik gavau iškart šalia du ant blokelio pritvirtintus, šaknų ne milijonas panašiai kaip pas Tave, bet manau viskas gerai bus. 4u.gif nesinervink taip labai. Normalūs phaleonopsiai, aišku man nuskilo labiau nes du bet vis tiek. jie spėisu vakare pafotkinsiu ir įdėsiu.
Atsakyti
nila, ar uostei savo geltonaja bigsmile.gif rolleyes.gif As kauselis, tik snd pauosciau smile.gif kveeeeeeeepia dieviskai, ryskia citrina su dar kazkokia priemaisa blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 13, 11:54)
nila, ar uostei savo geltonaja  bigsmile.gif  rolleyes.gif As kauselis, tik snd pauosciau  smile.gif kveeeeeeeepia dieviskai, ryskia citrina su dar kazkokia priemaisa  blush2.gif  bigsmile.gif

Mmmmm kaip kvepia, galva net svaigsta wub.gif Man gal primena jacintu ar jazminu kvapa, net nezinau tiksliai. Dabar turesiu antra orchideja, kuri taip pat kvepia thumbup.gif Stoviu prie geliu stovo ir uostineju kaip suniukas prie kampo lotuliukas.gif Pasirodo visos daug maz kvepia, bet geltoniuke labiausiai wub.gif
Atsakyti
man dar vyrisku kvepalu lasas jauciasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 13, 12:18)
man dar vyrisku kvepalu lasas jauciasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu bet kaip as anksciau nepauosciau tai nesuprantu g.gif lotuliukas.gif o galvoju kur cia tas vyras namie lotuliukas.gif
Atsakyti
Visu kontaktus turiu, tik neturiu egis11 ir rodostoma.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 12, 21:47)
Issiunciau uzsakyma. Prirasiau biski fantaziju, kad mes priklausom orchidejininku sajungai Lietuvoje, todel tikimes gauti labai fantastiskus augalus ir nemokama atsiuntima  biggrin.gif is praktikos darbe zinau, kad kartais suveikia panasus nusisvaigimai  biggrin.gif


Nebūtina vien užsienio tiekėjams savo fantazijas siuntinėti........ schmoll.gif

Galite ir iš tikrųjų įstoti į Lietuvos orchidėjininkų draugiją , tai neskausminga mirksiukas.gif mirksiukas.gif

http://www.orchids.l....php?f=37&t=117
Atsakyti
QUOTE
o tie 6% kartais ne mokestis paypalui  , nepesrseniausiai teko stebėti diskusijas dėl paypal, tai liktais tokis ir mokestis nuo sumos jam . manau tai nėra daug. 
kiek esu siuntesis is amerikos tai paypalo mokestis 4% ir ji moka pardavejas,zinau todel kad kai siuncia draugas tai jam visada paypalas paema 4%,tai as visa laika jam sumoku 4%daugiau ,kiek siuntciausi is firmu,niekada nemokejau jokio paypal mokescio smile.gif
QUOTE
Issiunciau uzsakyma. Prirasiau biski fantaziju, kad mes priklausom orchidejininku sajungai Lietuvoje, todel tikimes gauti labai fantastiskus augalus ir nemokama atsiuntima  is praktikos darbe zinau, kad kartais suveikia panasus nusisvaigimai 
lotuliukas.gif
QUOTE
Nebūtina vien užsienio tiekėjams savo fantazijas siuntinėti........ 

Galite ir iš tikrųjų įstoti į Lietuvos orchidėjininkų draugiją , tai neskausminga   

http://www.orchids.l....php?f=37&t=117

Tina*,bus tau rasineti svaigulius, kita kart gausi su lazda nuo Oli_vijos biggrin.gif dabar, kad ispirktum kalte, greit stoji i orchidejininku draugija mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti