Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 21, 14:10)
Nil_kas super  4u.gif  thumbup.gif  wub.gif  Aš tokią pirkau, bet papuvusią blogom šaknim ir lapai papuvę, tai labai lėtai ji gaiveliojasi pas mane lapuką leidžia, bet silpnoka. o taip kuo greičiau vėl žiedų norėtųsi, nes spalvų derinys tai pasakiškas, bent man

Dekui 4u.gif Na jos bukle, sakyciau tokia nebloga, buvo dar viena tokia pati, ilgai galvojau katra imti, pas kita vienas ziedas buvo issikreipes, tai pagalvojau, kad jau negerai kazkas su ja, nors lapai grazesni, bet pasiemiau ta kuria pirma pakeliau biggrin.gif Saknynas, lapai, ziedai sveiki, tik vienas pumpurukas nugeltes, bet cia niekis thumbup.gif

grazina37 - grazus palanges turinys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2010 06 21, 14:15)
na ir as parodysiu kaip zydi mano orchidejos

vajeeeeeeeeeeeetau blink.gif wub.gif gražu wub.gif

aš šiandien irgi dar vienai neatsipyriau doh.gif spalva realiai tamsesnė ir žiedlapiai kaip aksominiai wub.gif
sakiau jau nepirksiu daugiau ir vėl doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 21, 14:21)
vajeeeeeeeeeeeetau blink.gif  wub.gif gražu wub.gif

aš šiandien irgi dar vienai neatsipyriau doh.gif spalva realiai tamsesnė ir žiedlapiai kaip aksominiai wub.gif
sakiau jau nepirksiu daugiau ir vėl doh.gif
user posted image

ar ne debora elegant- labai panaši, pasižiūrėk ant vazono ar etiketės turi būti užrašyta wub.gif wub.gif wub.gif

Gražina, noriu tokios palangės thumbup.gif
ir visų pirkinukai - jėga thumbup.gif

Karmelitoj radau daug smulkiažiedžių geltonų katlėjų , po 20lt
Atsakyti


grazina37 - grazus palanges turinys thumbup.gif
[/quote]
cia dar ne visi groziai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 21, 14:25)
ar ne debora elegant- labai panaši, pasižiūrėk ant vazono ar etiketės turi būti užrašyta wub.gif  wub.gif  wub.gif

taip ji wub.gif
Atsakyti
[quote=nila_ks,2010 06 21, 14:20]
Dekui 4u.gif Na jos bukle, sakyciau tokia nebloga, buvo dar viena tokia pati, ilgai galvojau katra imti, pas kita vienas ziedas buvo issikreipes, tai pagalvojau, kad jau negerai kazkas su ja, nors lapai grazesni, bet pasiemiau ta kuria pirma pakeliau biggrin.gif Saknynas, lapai, ziedai sveiki, tik vienas pumpurukas nugeltes, bet cia niekis thumbup.gif

Joo super pavydžiu 4u.gif wub.gif Aš numirėlį nusipirkua, bet labai norėjau neatsilaikiau doh.gif bet nieko kol ka sgyva tai neblogai lapą leidžia tik lėtai verysad.gif

grazina37 - pasakiškai gražu wub.gif 4u.gif thumbup.gif

Oi oi pokahonta kaip gražu, oi pavydžiu ir aš ieškau noriu deborytės tik vis niekaip nepasitaiko man. 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 21 birželio 2010 - 13:42
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 21, 14:41)
Oi oi pokahonta kaip gražu, oi pavydžiu ir aš ieškau noriu deborytės tik vis niekaip nepasitaiko man. 4u.gif  wub.gif  thumbup.gif

tai galiu pagelbėti ir per siuntų skyrių atsiųsti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 21, 14:46)
tai galiu pagelbėti ir per siuntų skyrių atsiųsti laugh.gif


O kokiame čia mieste gyveni, ir kur radai? kiek mokėjai gal ir labai domintų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 21, 15:11)
O kokiame čia mieste gyveni, ir kur radai? kiek mokėjai gal ir labai domintų bigsmile.gif

aš Kaune smile.gif ir kaip tik turėjau ryt į Vilnių važiuoti, bet sūnui temperatūra, tai teks atidėti kelionę unsure.gif
o pirkau urmo bazėje, 30lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 21, 15:21)
aš Kaune smile.gif ir kaip tik turėjau ryt į Vilnių važiuoti, bet sūnui temperatūra, tai teks atidėti kelionę unsure.gif
o pirkau urmo bazėje, 30lt smile.gif

dar jų buvo savanorių pr. iki parduotuvės gėlėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 06 21, 15:21)
aš Kaune smile.gif ir kaip tik turėjau ryt į Vilnių važiuoti, bet sūnui temperatūra, tai teks atidėti kelionę unsure.gif
o pirkau urmo bazėje, 30lt smile.gif


mhm fainiai kaži laukt kol Vilniuj atsiras, ar prašyti pirkti ir kažkaip atsiųsti. doh.gif Dilema. O į urmo vazę dar važiuoti ketini? nes šaiip rūpesčių pridaryti nenoriu.
Atsakyti
Ledum 4u.gif smile.gif

Lark 4u.gif mirksiukas.gif

Nila 4u.gif bigsmile.gif

Laimonduxe 4u.gif mirksiukas.gif

Sokejuke 4u.gif biggrin.gif

Labai aciu uz sveikinima, nors jus juk jau anksciau pasveikinusios esat wub.gif aciu labai dar karta smile.gif gavau kruva skintu geliu ( o cia man kaip negyvelio isniekinimas ) ir visgi viena drauge susiprotejo... thumbup.gif imesiu kada fotke wink.gif

Pokahonta lb grazi debora ir Grazina jusu derlius irgi labai jau dilus smile.gif

Nila, geltonuke irgi labai daili, tokia sodri smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 21 birželio 2010 - 14:53