Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Issiunciau uzsakyma. Prirasiau biski fantaziju, kad mes priklausom orchidejininku sajungai Lietuvoje, todel tikimes gauti labai fantastiskus augalus ir nemokama atsiuntima biggrin.gif is praktikos darbe zinau, kad kartais suveikia panasus nusisvaigimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 12, 21:47)
Issiunciau uzsakyma. Prirasiau biski fantaziju, kad mes priklausom orchidejininku sajungai Lietuvoje, todel tikimes gauti labai fantastiskus augalus ir nemokama atsiuntima  biggrin.gif is praktikos darbe zinau, kad kartais suveikia panasus nusisvaigimai  biggrin.gif


thumbup.gif o taip, keliais atvejais ir man nusvaigimai padėjo wink.gif

tai ką, laukiam žinių smile.gif
Atsakyti
pas mane tai darbymetis fitness3.gif fitness4.gif tai neprisedu prie kompo smile.gif
Tviga,nu beprotiskai fantastiskos gelytes thumbup.gif ir laikikliai labai originalus ir faini.labai grazus ziedai. 4u.gif o siandien mano mini kolekcija papilde dar vienas augaliukas blush2.gif
Atsakyti
Dedule apmokes mums uz siuntima assa.gif

I will pay the cost for sending plants as discount.

Liudna zinia:

Thanks for the nice order, only Bulb medusae is out of stock see attachment


Neturi Bulb medusae

Taigi dabar kaina sudarys augalo kaina + pavedimo i mano banka (Danske) mokestis 1.20. Ir dar neisivaizduoju kiek paypalui uzsimesti g.gif arba paskui man pervestumete. Ryt visiems i AZ persiusiu banko rekvizitus.
Atsakyti
saunu thumbup.gif laukiam smile.gif
Atsakyti
Tik dar noriu apklausti ar atkreipete demesi, kad prie kainos prisides 6 proc. PVM?

Prices are exclusive 6% VAT (inside EC) and are delivered ex Helmond Netherlands.

Kai gausiu is dedules suformuota saskaita, parasysiu tiksliai sumas ir kur pervesti pinigus.
Atsakyti
Ačiū Tina lauksim. 4u.gif
Atsakyti
viskas gerai su tais užsakymais, bet nepamirškit, kad gali tekti nusivilti kaip kad man unsure.gif toks jausmas, kad už 12 eurų nusipirkau nukainuotą augalą...
Atsakyti
Visados yra rizika. Manau uzsisako tie zmones, kurie ja ivertina. Nes pinigu tikrai nieks negrazins.
Atsakyti
zuzla,cia tau dabar is vokieciu toks atvyko g.gif Gaila aisku ir pinigu,ir augaliuko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 13, 10:55)
Visados yra rizika. Manau uzsisako tie zmones, kurie ja ivertina. Nes pinigu tikrai nieks negrazins.


apie pinigų grąžinimą niekas ir nešneka... pardavėjo sąžinės reikalas..

QUOTE(rodostoma @ 2010 07 13, 11:00)
zuzla,cia tau dabar is vokieciu toks atvyko g.gif


aha..
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 13, 08:31)
Tik dar noriu apklausti ar atkreipete demesi, kad prie kainos prisides 6 proc. PVM?

Prices are exclusive 6% VAT (inside EC) and are delivered ex Helmond Netherlands.

Kai gausiu is dedules suformuota saskaita, parasysiu tiksliai sumas ir kur pervesti pinigus.

o tie 6% kartais ne mokestis paypalui g.gif , nepesrseniausiai teko stebėti diskusijas dėl paypal, tai liktais tokis ir mokestis nuo sumos jam . manau tai nėra daug. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 07 13, 10:03)

Sveika, manau kad phal visai geros būsenos, sveikų šaknų visa krūva mirksiukas.gif
ana man parėjo šabakštynas ant bloko, nei nuimsi nei ką, pati tik dar kiminų papildomai dadėjau , kad daugiau drėkintusi ir tikiu ,kad puikiausiai augs.
iš tokių augintojų nereikia tikėtis nuglostyto ir iš visų kampų nušlifuoto augalo ( kaip kad pas mus namie) , nes jiems nėra laiko tam, svarbu kad auga ir tuo labiau žydi . o kad ten nudžiūvusių šaknų nukirpai irgi nėra blogai, nes šaknys nėra ilgamžės, jos su laiku nunyksta, o tuo metu ir naujos aužauga.
Atsakyti