Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Tikrai grazus Evaja geliukas thumbup.gif

o mano cattleya aclandiae leidzia labai grazu nauja auginuka thumbup.gif labai graziai ji auga, toks sveikas augaliukas. Galgi sakau ir ziedeliu kada sulauksiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
jau ilgai stebiu visas jūsų gėlytes, tai pagalvojau kad gal ir savas parodysiu biggrin.gif mano paprastutės "nekilmingos" bet man gražios
labai džiaugiuosi tik vakar pražydusia (dar ne iki galo išsiskleidęs žiedelis) burrageara (taip radau ant vazonėlio parašyta) ir labai ačiū lark už konsultacijas atpažįstant ir persodinant aciuks.gif nes pirkau nukainuotą, be žiedų ir nelabai tikėjau kad pavyks atgaivinti
user posted image

o čia mano šiuo metu žydinti palangė (tik foto nelabai vykusi blush2.gif ) vėliau pabandysiu kiekvienos iš arčiau foto įdėti

user posted image

na o čia kas nebetilpo ant palangės , pakabinau tiesiog ant sienos (toks primityvus orchidariumas gavosi biggrin.gif ) vėliau galvoju daugiau prikabinti kad negražią sieną paslėpti ax.gif

user posted image
Atsakyti
super palange wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 07 11, 00:19)
labai ačiū lark už konsultacijas atpažįstant ir persodinant  aciuks.gif  nes pirkau nukainuotą, be žiedų ir nelabai tikėjau kad pavyks atgaivinti

atsiprašau blush2.gif , bet gal supainiojot, kažko sklerozė man biggrin.gif
Lb gražios ir koks įdomus pakabinimas, čia patys darėt ar kur pirkot?
Atsakyti
tviga, pasakiškas grožis wub.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif

QUOTE(lark @ 2010 07 11, 09:52)
atsiprašau  blush2.gif , bet gal supainiojot, kažko sklerozė man  biggrin.gif
Lb gražios ir koks įdomus pakabinimas, čia patys darėt ar kur pirkot?


nu tikrai nesupainiojau, nes tik jūs ir parašėte kaip jas persodinti, tik kitoj temoje klausinėjau kur apie priežiūra buvo biggrin.gif
o tuos pakabinimus pati iš vielos sulanksčiau blush2.gif , nes vazonėlius jau turėjau, o jau padaryti pakabinimai kiek radau pirkti man per dideli vis buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 11 liepos 2010 - 09:53
QUOTE(tviga @ 2010 07 11, 10:51)

Labai grazios jusu gelytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 11, 11:01)
QUOTE(tviga @ 2010 07 11, 10:51)

Labai grazios jusu gelytes 4u.gif

Ačiū 4u.gif

įdedu kelias foto iš arčiau
geltona su violetiniu viduriuku, viena šaka jau seniai žydi tai ir žiedeliai išbluko, o nauji matosi du viršuje ryškūs ax.gif
user posted image
prieš kelias savaites buvo ryškesni, va tokie
user posted image

user posted image

šias tris violetines pirkau nukainuotas visai be žiedelių, tai nežinojau net kokios spalvos bus (tikėjausi bus skirtingos, bet visos violetinės tik skirtingo atspalvio) tik foto nelabai tikra spalva išėjo, pirma ir trečia realiai dar ryškesnės
user posted image
user posted image
user posted image

geltona, realiai spalva ryškesnė (nesileidžia gražiai fotografuojama biggrin.gif
user posted image

ši geltona su smulkiais taškiukais taip pat jau baigia žydėti, tai žiedeliai paskutiniai ir išblukę. Kai žydi, tai vienu metu išleidžia tris žiedstiebius (jau du kartus iš eilės), o po žydėjimo jie patys po vieną nudžiūsta
user posted image
ta pati tik prieš kelias savaites
user posted image

kol kas tiek, vėliau dar kelias foto įkelsiu
Atsakyti
tviga rinktiniai geliukai wub.gif
Atsakyti
Lerikyte ačiū, bet tikrai nerinktiniai, visai paprastučiai kaip aš vadinu "maximiniai" nes tikrų rūšinių neturiu, o labai norėčiau blush2.gif Be to beveik pusę šių gėlių pirkau smarkiai nukainuotas ir vis gelbėjau doh.gif kažkaip pamatau nuvargusias parduotuvėje ir pasigailiu ax.gif

štai dar kelios
geltona dryžuota, tokias daug kurios turi smile.gif
user posted image

ta pati geltona dryžuota, balta ir švelni rožinė(gal labiau violetinė)
user posted imageuser posted imageuser posted image

ta pati švelni iš arčiau (mano mylimiausia)
user posted image

o šios splavos net nupasakoti nemoku taip pat labai švelni spalvytė, ant vazonėlio radau parašyta "margarita" tai gal čia koks pavadinimas jos jei tokių būna
user posted image

Na va tiek, dar kelias turiu nežydinčias tai jau kai pražydės vėl pasigirsiu blush2.gif
Atsakyti
Oi kaip grazu, kiek ziedu wub.gif o tie tvirtinimai prie sienos kokie superiniai, o svarbiausio pacios gaminta thumbup.gif gudros mes moterys thumbup.gif

Kas liecia uzsakyma, surinkau zinutes is:

Evaja
misterija
Lerikyte
egis11
sokejuke86

Gal dar kas susigundys? ax.gif ar ne vienos (-o) nepraleidau? butu gerai gauti jusu el.pastus ir suzinot is kokio miesto.

Su manim busim 6, suma uzsakymo nemaza, bandysiu issiprasyt nemokamo atsiuntimo.
Atsakyti
Tviga, tai jus junkites prie uzsakymo, bus proga isigyti rusine ax.gif

Tina, gal skelbimu puslapyje dar paminek apie tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 11 liepos 2010 - 14:04