Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(giedruze @ 2010 07 07, 20:26)
mano vel geles samanoja- dumbliai puola  gun_bandana.gif

o kaip su jais kovoti?Maniskes neseniai persodintas irgi uzpuole,o salia augancios nepersodintos kuo graziausios.Nejau,mikorizes isdaigos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 07 08, 19:04)
kas jau zydi...paprastutes ,bet man mielos...

na, kad ne tokios ir paprastos mirksiukas.gif labai gražutės wub.gif

o aš žiūriu, žiūriu ir nežinau ko norėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 07 08, 19:32)
uz viska moku paypalu,is kart ta valiuta kuria reikia,mokestis ten mizernas,jeigu ka eurine kortele turiu smile.gif galu gale ar ten litas ar ten,  smile.gif

O per paypal tarkim galima uzlaikyt mokejima iki kol isitikinsim tarkim, kad mums tikrai issiunte augalus? sumos nemazos...
Atsakyti
ateinu parodyti naminius žiedelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 08, 23:51)
O per paypal tarkim galima uzlaikyt mokejima iki kol isitikinsim tarkim, kad mums tikrai issiunte augalus? sumos nemazos...

man atrodo, kad iki menesio galima atsaukt pamokejima per paypal ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 liepos 2010 - 11:40
QUOTE(aaagnex @ 2010 07 09, 12:38)
man atrodo, kad iki menesio galima atsaukt pamokejima per paypal  ax.gif

manu kad negalma bet galma kelti byla per paypal jai kas ne taip, ar netokius atsiunte 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liepa B. @ 2010 07 08, 21:30)
o kaip su jais kovoti?Maniskes neseniai persodintas irgi uzpuole,o salia augancios nepersodintos kuo graziausios.Nejau,mikorizes isdaigos?  g.gif

nemanau schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 09 liepos 2010 - 11:42
J*G*,grazus ziedeliai,tuo labiau pacios prazydinti thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ateinu ir as issiviepus ligi ausu biggrin.gif Parsiveziau grozi namo, kokios norejau tokia ir gavau, kaip ir tavo Lerikyte drinks_cheers.gif thumbup.gif Neveltui kelione i miesta, nors ir dienas sumaisiau pas daktara lotuliukas.gif , reiks rytoj, bet uztat nusipirkau sia geltonziede:

user posted image

user posted image
Atsakyti
vo kaip mano simpatija thumbup.gif beje tokia viena palikau tik gelese
Atsakyti
Nika, ar ne tu lankaisi gėlių bazėj, kažkur prie Klaipėdos? ar nuo magistralės toli? Kauno man per maža blush2.gif lotuliukas.gif

Geltoniukė wub.gif wub.gif wub.gif
J., thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 09 liepos 2010 - 12:17
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 09, 13:13)
vo kaip mano simpatija  thumbup.gif beje tokia viena palikau tik gelese

mirksiukas.gif Man ji ir laabaai patinka
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2010 07 09, 13:16)
Nika, ar ne tu lankaisi gėlių bazėj, kažkur prie Klaipėdos? ar nuo magistralės toli? Kauno man per maža blush2.gif  lotuliukas.gif

Taip as biggrin.gif Tai, kad jums viska issiuncia, o man nieko neblieka, tik paprastutes lotuliukas.gif . O kas domina? smile.gif Matau, kai stenduose sudetos isvezimui, toookios grazuoles bigsmile.gif , net sirdi skauda, kad negaliu nusipirkt, nes jau viskas uzsakyta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 09 liepos 2010 - 12:21
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 09, 13:19)
mirksiukas.gif Man ji ir laabaai patinka
Papildyta:

Taip as biggrin.gif Tai, kad jums viska issiuncia, o man nieko neblieka, tik paprastutes lotuliukas.gif . O kas domina? smile.gif

tiesiog važiuosiu prie jūros, tai galvoju aplankyt, nes mėgstu ne tik orches biggrin.gif ar daug reikia nukrypt iš kelio?
Atsakyti