Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(rytine rasa @ 2010 07 08, 10:27)
truputis ziedu

vajeeeeeeeeeeeetau swoon.gif va čia tai grožis neišpasakytas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 07 08, 09:26)
ar ne Dendrobium primulinum g.gif

cia D.pierrardii thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 08, 10:34)
cia D.pierrardii  thumbup.gif

ačiū 4u.gif bet tame psl iš kurio užsakinėsit, nematau aš jos blush2.gif arba nerandu mastau.gif o gal ir nėra mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 08 liepos 2010 - 09:56
Lerikyte, labai gražu wub.gif
Lasvegiete, nuostabi dovana thumbup.gif
Rytine Rasa, pasakiški žiedai, kai kurie nematyti, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 08 liepos 2010 - 10:00
rytine rasa nu bet groziai wub.gif
Atsakyti
Pokahonta*,ten to dendrobiumo nera,as uzsisakiau is kitu vokieciu,kur buvo organizuojamas uzsakymas.Rytine Rasa,ziedeliai tiesiog nuostabus wub.gif wub.gif O dendrobium harveyanum koks grazuolis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rytine rasa, apšalau aš nuo žiedų grožio ir gausos 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
nila, kaip prasiskleide tavo keistieji pumpurai?
Atsakyti
Aciu mergaites uz pagyrymus mano gelytem ,kai kurios ne tik grazios bet ir gaiviai kvepiancios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2010 07 08, 12:07)
Aciu mergaites uz pagyrymus mano gelytem ,kai kurios ne tik grazios bet ir gaiviai kvepiancios  wub.gif  wub.gif  wub.gif

o kaip vadinas ta kur kvepe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 08, 12:03)
nila, kaip prasiskleide tavo keistieji pumpurai?

Vakar visus nuskabiau, nes tokie kaip trubele prasiskleide ir viskas, tai pagalvojau tegu nevargsta, o naujus ziedus lai leidzia. Ziuresim kas bus. Tikiuos kitus normalius pumpurus turetu isleisti, spalvos gama turetu buti laaabai grazi, gal kada ir pasirodysiu ax.gif Kas patinka joje, kad labai daug ziedu leidzia, kokia desimt pumpuru nuskabiau, o dar vis leidzia naujus thumbup.gif
Atsakyti
rytine tavio ziedai wub.gif wub.gif wub.gif
visu ziedeliai labai puosnus thumbup.gif
Atsakyti