Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(giedruze @ 2010 07 07, 20:17)
bet kainos nemazos ebay galma pigiau rast g.gif


kai ka brangiau, kai kas pigiau smile.gif
Atsakyti
mano vel geles samanoja- dumbliai puola gun_bandana.gif
Atsakyti
tikiuos nebarsit, kad ilgai uztrukau blush2.gif lotuliukas.gif
sodriai ruzava ir lb sveikas augalas, patiko wub.gif istikruju realybej ji dar sodresne, neina parodyt
user posted image
na ir Elegant Julia, nukainuota, apgedus buvo, bet jau suremontuota ir pastatyta ant koju. Nebuvo pakenkta baisiai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(orile1 @ 2010 07 07, 10:28)
labukas noriu parodyti ka ti prazydusia savo Cambria

labai graži kambrija 4u.gif kvepia?

QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 07, 19:57)
tikiuos nebarsit, kad ilgai uztrukau  blush2.gif  lotuliukas.gif
sodriai ruzava ir lb sveikas augalas, patiko  wub.gif istikruju realybej ji dar sodresne, neina parodyt


gražios naujokės, ypač antroji wub.gif panaši į mano, tik pas taviškę daugiau balto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 07, 20:57)
realybej ji dar sodresne, neina parodyt

Elegant Julia

niekada nefotografuokit prieš langą 4u.gif

labai graži wub.gif
Atsakyti
Vestuviu metiniu proga gavau sia gelyte:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 07, 21:25)
niekada nefotografuokit prieš langą 4u.gif

labai graži wub.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif pabandysiu pakartot smile.gif
LAsvegiete, lb grazi smile.gif
Atsakyti
Lerikyte,Lasvegiete labai grazus ziedeliai wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kad susidomejot mano pasiulymu. Iki sios savaites galo siuskit man norus i AZ (jie juk nieko nekainuoja rolleyes.gif), o paskui kartu nuspresim ar apsimoka, kai pakalkuliuos man dedule Hermanas. Renkames is: http://www.botorch.com/ Manau jei netures kazkurio augaliuko, tai ir nepatvirtins. Bandom issirinkt iki sios savaites galo. Avantiuros imuosi pirma karta, bet manau pavyks. MB turi paypal. Jei dienos metu neatsakysiu, zinokit jau baiges mano atostogos, o darbe kalnai darbu doh.gif
Papildyta:
O ikvepe mane dedules laiskas, kad jau turi mano issvajota: Phalaenopsis hieroglyphica
Gal nenupirks kas, kol mes organizuosimes smile.gif
Papildyta:
Phalaenopsis amboinensis I-Lan irgi labai grazus wub.gif dar Phalaenopsis inscriptio sinensis panasus i mano svajone.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 07 07, 22:03)
Smagu, kad susidomejot mano pasiulymu. Iki sios savaites galo siuskit man norus i AZ (jie juk nieko nekainuoja  rolleyes.gif), o paskui kartu nuspresim ar apsimoka, kai pakalkuliuos man dedule Hermanas. Renkames is: http://www.botorch.com/ Manau jei netures kazkurio augaliuko, tai ir nepatvirtins. Bandom issirinkt iki sios savaites galo. Avantiuros imuosi pirma karta, bet manau pavyks. MB turi paypal. Jei dienos metu neatsakysiu, zinokit jau baiges mano atostogos, o darbe kalnai darbu  doh.gif
Papildyta:
O ikvepe mane dedules laiskas, kad jau turi mano issvajota: Phalaenopsis hieroglyphica
Gal nenupirks kas, kol mes organizuosimes smile.gif

jei mokesit per paypal tai uzmeskt kokius 5 ct daugiau nei kursas
Atsakyti
O kokiu budu atsiskaityt pigiausia? Giedruze, dabar supratau apie kokias geles ryte manes klausei per AZ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2010 07 06, 20:52)

Dingus, dabar atostogų gavau, tai atsiradau  lotuliukas.gif


na smagu,kad atostogauji,bet taip dingt nono.gif biggrin.gif pasakok kas naujo,kas seno?? g.gif gal rūšinėm apsistačius-čia nauji vėjai pučia ,gal sugundė? g.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Evaja @ 2010 07 07, 16:32)
o susitikti neblogai butu žinok.. jau taip seniai matyta, kad oj.... doh.gif

ne tas žodis seniai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti