Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 10:17)
daug ziedu praskleide mano geltonoji pirkta kartu su beauty, kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu  wub.gif
user posted image
user posted image



Tikrai labai graži 4u.gif wub.gif Merginos visų orchytės nuostabios.

Lietuvos labai daug nuostabių žiedų 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Dekui wink.gif
Atsakyti
Sveikutes,visos cia dziaugiates savo grazuolem,o manoji numyletine eme ir nuvyto per kelias dienas verysad.gif Tiksliau pati gele nenuvyto,tik ziedai nuvyto ir nubyrejo. Galvoju gal namuose per karsta(apie+28),o gal skersvejuka koki pagavo g.gif Gal galit pasidalint patirtim kodel cia taip,ka ne taip padariau unsure.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta pati Sonecka: 06 liepos 2010 - 16:00
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 07 06, 13:59)
Sveikutes,visos cia dziaugiates savo grazuolem,o manoji numyletine eme ir nuvyto per kelias dienas  verysad.gif Tiksliau pati gele nenuvyto,tik ziedai nuvyto ir nubyrejo. Galvoju gal namuose per karsta(apie+28),o gal skersvejuka koki pagavo g.gif Gal galit pasidalint patirtim kodel cia taip,ka ne taip padariau unsure.gif Aciu smile.gif


Jau supratau,kad ne cia tokiu klausimu ilindau blush2.gif Radau kita temele apie orchideju bedas.Prasom atleisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 06, 13:49)
o tai orchidėjoms jie? matiniai, plastikiniai tokie?

ačiū merginos 4u.gif

orchidėjoms tai stikliniai buvo, gražūs, bet įvertinau, kad brangoki, nes kainavo dvidešimt kažkeli lt vienetas, čia ar tai seniuose ar maximoj, mačiau seniau, bet šiais metais dar.

QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 07 06, 15:59)
Sveikutes,visos cia dziaugiates savo grazuolem,o manoji numyletine eme ir nuvyto per kelias dienas  verysad.gif Tiksliau pati gele nenuvyto,tik ziedai nuvyto ir nubyrejo. Galvoju gal namuose per karsta(apie+28),o gal skersvejuka koki pagavo g.gif Gal galit pasidalint patirtim kodel cia taip,ka ne taip padariau unsure.gif Aciu smile.gif

nežinau, pas mus namie labai karšta, tai skersvėjai išsigelbėjimas, ale laikosi falenopsiai thumbup.gif
o gal jau laikas buvo joms nužydėt? pas mane kai pražydi, žiedus nuberia per porą dienų dažnai
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 06, 17:20)
kainavo dvidešimt kažkeli lt vienetas,


vo vo... ir aš kažkada iš nežinojimo, kad stikliniai vazonai nebūtini, prisipirkau po 18 lt, taip gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 15:41)
mano akimis tai manoji kitokia nei golden treasure,  g.gif per daug tasku ruzavu pas mane ir liezuvelis kitokios spalvos,bet idomu idomu, panasi  g.gif

meciau per google si pavadinima tai vsai ktokes mete orchdejas doh.gif
Atsakyti
meta tokias panasiausias

user posted image
user posted image
tai va idomu kaip cia is tiesu. Liezuvelis tai labai panasus
nufotografuokit kada savo smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 06 liepos 2010 - 18:02
QUOTE(Lietuva @ 2010 07 06, 12:40)
Ir aš rodau


kaip visada visos labai gražios (ypač avatare wub.gif ) thumbup.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2010 07 06, 14:55)
Labas, mergaitės  friends.gif


tai jau tikrai labas bigsmile.gif dingus kažkur? unsure.gif
man nerodo to kažko schmoll.gif g.gif
savų žiedų pasigyrimui neturi? jau tikrai senokai rodei g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J*G* @ 2010 07 06, 19:43)

tai jau tikrai labas  bigsmile.gif dingus kažkur?  unsure.gif
man nerodo to kažko  schmoll.gif  g.gif
savų žiedų pasigyrimui neturi? jau tikrai senokai rodei  g.gif  mirksiukas.gif

http://www.facebook....mp;l=4c8c65b3a1

gal ši nuoroda padės wink.gif

nea, auginu dar visą krūvą, bet mąstau, kaip čia jų apmažinti - pusę išdovanoti ar ką ax.gif
Dingus, dabar atostogų gavau, tai atsiradau lotuliukas.gif
Atsakyti
mes esame atviros dovanu pasiulymams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 09:17)
daug ziedu praskleide mano geltonoji pirkta kartu su beauty, kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu  wub.gif
user posted image
user posted image

Sveikos, tema kaip visada grazi nuo jusu kolekciju wub.gif mirksiukas.gif
Na tokia ir as turiu,ji tai pas mane dydvyre thumbup.gif Viena zieduka numeta du isleidzia wub.gif Linkiu ir jum, kad zydetu ilgai ir dosniai pompurus krautu thumbup.gif
Atsakyti