Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 10:17)
daug ziedu praskleide mano geltonoji pirkta kartu su beauty, kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu  wub.gif
user posted image
user posted image

na va pas mane toke bet tik maziau taskiuku bet labai jusu grazi thumbup.gif wub.gif o kaip vadinas?
Atsakyti
Ir aš rodau keletą iš savo gausaus būrio žydinčių orchyčių:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 liepos 2010 - 10:58
Lietuva, o jau trecia nuo galo kokio grozio, labai idomi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 06 liepos 2010 - 11:15
Merginos,visu gelytes viena uz kita grazesnes wub.gif thumbup.gif
Lietuva,ziedeliai superiniai,bet tavo avatare pati graziausia wub.gif wub.gif wub.gif
Tina,gal ir butu galima pagalvoti apie atsisiuntima,tik ydomu kiek kainuoja pats atsisiuntimas g.gif
Atsakyti
eikit sau merginos doh.gif man geriau nelysti į šią temą schmoll.gif tik nurimstu, atrodo viskas, viskas nieko jau nereikia ir vėl tiek visko pridedat, prirodot wub.gif
dar vienos "ciocės" dėka visa spirgu, kaip norisi kelių grožių doh.gif jaučiu tam nebus pabaigos unsure.gif

Žane, dėl karvytės pamiršau atsakyti. Tenka matyti pardavime pas mus, todėl ir sakiau, kad galim siųsti iš Kauno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 06, 11:31)
eikit sau merginos doh.gif man geriau nelysti į šią temą schmoll.gif tik nurimstu, atrodo viskas, viskas nieko jau nereikia ir vėl tiek visko pridedat, prirodot wub.gif
dar vienos "ciocės" dėka visa spirgu, kaip norisi kelių grožių doh.gif jaučiu tam nebus pabaigos unsure.gif

Žane, dėl karvytės pamiršau atsakyti. Tenka matyti pardavime pas mus, todėl ir sakiau, kad galim siųsti iš Kauno 4u.gif

supratau, dėkui. eisiu kai galėsiu paieškot vilniuj, o jei nerasiu, tada prašysiu jūsų 4u.gif
man irgi čia lįst negalima, kiba ir taip mažai norų turiu biggrin.gif
Atsakyti
Cia isvis ziuriu kuo toliau, tuo jauciu, kad greit tarp geliu miegosiu, kaip dziunglese lotuliukas.gif
Atsakyti
visos kartu. Mažas chaosas laugh.gif dar dvi žydi, bet jau baiginėjasi tai nenešiau smile.gif
dvi krauna pumpurus, dvi miega unsure.gif katlėja nužydėjo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 07 06, 12:44)
visos kartu. Mažas chaosas laugh.gif dar dvi žydi, bet jau baiginėjasi tai nenešiau smile.gif
dvi krauna pumpurus, dvi miega unsure.gif katlėja nužydėjo.

Labai grazi kolekcija, o jus laikot jas lauke ar cia tik fotosesijai istempet?
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 07 06, 12:46)
Labai grazi kolekcija, o jus laikot jas lauke ar cia tik fotosesijai istempet?

ačiū smile.gif
galima ir tu kreiptis mirksiukas.gif
tik "fotosesijai". Nelabai kur turiu laikyti lauke, nes terasa pietinėje pusėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 06 liepos 2010 - 11:53
QUOTE
daug ziedu praskleide mano geltonoji pirkta kartu su beauty, kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu

vau kokia grazi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE
  Mažas chaosas

as pervardinciau, SUPERINIS CHAOSAS thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egis11: 06 liepos 2010 - 11:54
dėkui egis11 4u.gif

merginos, norėjau paklausti, kaip laikote gėlytes? aš turėjau susipirkusi stiklinius vazonus, kur matosi kairėje, bet labai išdužo man jie doh.gif plono stiklo unsure.gif vieną turiu permatomą storesnio, bet daugiau niekur neužmatau doh.gif kitos lėkštutėse, bliūdeliuose stovi doh.gif
gal kur matėt gražių, stiklinių vazoniukų?

o šiaip tai pagalvojau gal visai nieko būtų koks dailus stovas g.gif bet kur jį paimti mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 06 liepos 2010 - 11:59