Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(lark @ 2010 07 05, 12:54)
sakai  unsure.gif  mastau.gif

mano viena orche teko 3 kart sodint 2 kartus vaikas numete, kitus dumbliai uzpuole, bet zydi thumbup.gif
Atsakyti
rodausi savo kuklią kolekciją, visos senutės, išleidusios žiedus jau namuose... be šių, turiu dar miniuką alyvinį, kuris leidžia naują žiedastiebį ir cymbidium genties vieną, bet ji nužydėjo ir daugiau nieko nerodo unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

dabar mano tikslas nukauti karvutę, žiauriai reikia cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 05, 18:46)
user posted image

dabar mano tikslas nukauti karvutę, žiauriai reikia cool.gif

šita kokia gražutė wub.gif

galima atsiųsti iš Kauno laugh.gif
Atsakyti
Žanė, labai grazu bigsmile.gif ypac dvi paskutines wub.gif

o as nzn kokios noriu orches blush2.gif jau klausineja manes, nes greit gimtadienis rolleyes.gif
Atsakyti
Zane, paskutine tikrai lb lb grazi wub.gif
Atsakyti
o, dėkui, ta paskutinė seniausia, reiktų ją kažkiek pagydyti, nes sukrauna nedaug žiedukų, ale pastebėjau, kad kuo mažiau lendu prie gėlių, tuo jos geriau jaučiasi, tai kol kas nelįsiu rolleyes.gif blush2.gif


Pokahonta, o Kaune kažkas prekiauja "karvytėm" ar aš kažko nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 07 05, 18:46)
rodausi savo kuklią kolekciją


Maniau pirmoji tai piesinys smile.gif nu tokia grazi wub.gif
Atsakyti
man pirmoji ir paskutine labai fainos. thumbup.gif o tos kitos irgi grazios labai,bet pati tokias turiu,tai akis pripratus prie tokio grozio biggrin.gif bet vistiek labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
daug ziedu praskleide mano geltonoji pirkta kartu su beauty, kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 06 liepos 2010 - 09:18
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 10:17)
kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu  wub.gif

pilnai tikim mirksiukas.gif thumbup.gif , tikra gražuolė wub.gif , ėt ir aš panašios norėčiau, bet vis neužtaikau.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 10:17)
daug ziedu praskleide mano geltonoji

thumbup.gif wub.gif spalva labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 06, 10:17)
daug ziedu praskleide mano geltonoji pirkta kartu su beauty, kazkaip greit ji mano sirdi uzkariavo ir tapo viena is numyletiniu  wub.gif

Nu nereali, superine. Geltonai pavydziu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti