Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Emila, labai simpatiska orchyte thumbup.gif wub.gif


Lark, mano beauty nauji ziedai jau beveik tiesus thumbup.gif ir lapas naujas kalasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 07 04, 09:02)
Lark, mano beauty nauji ziedai jau beveik tiesus  thumbup.gif ir lapas naujas kalasi  thumbup.gif

Faina thumbup.gif .
Į priežiūros temelę įmečiau vieną beauty lavoniuką, žvilgtelk, ką manai apie jį, pavyks ar ne man, blyn ir skrotelė išdžiuvus mirksiukas.gif
Tiesa, kai išiminėjau, tai buvo lb daug kiminų pridėta, tai nepersistenk su laistymu.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2010 07 04, 00:04)
Žydime:

user posted image

Ši visąlaik pradžiugina mane gausiu žydėjimu, dabar praskleidė 17-tą  žiedą, gaila, nuotraukoje nesugebu "pagaut" žiedų gausos....

bet sitos orchidejos labai krauna dauk ziedu, bet jau man taip atrodo, nes ne piirma su gausybe ziedu thumbup.gif
Atsakyti
Noriu bandyt uzsisakinet is cia: http://www.botorch.com/. Ka manot? gal dar kuri prisijungtu, butu siuntimas pigiau.
Atsakyti
zydes mano phalaenopsis, kur sakiau, kad turi buti zaliu viduriuku, parodysiu, kai zydes, pasakysit, ar toks apie kuri kalbejot g.gif rolleyes.gif

Kur Astersita? unsure.gif
Atsakyti
Tina*, prisijungčiau, bet jau tiek daug iš vokiečių prisisakiau ir dar skm žada naujienų gaut, tad reik taupytis ir vietą ir litus.
Erika, lb įdomus tavo falenopsis, kaip zelionke padažytas wub.gif
O aš laukiu kada peržydės Elegant orchės, nepatinka man jų būklė.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 04, 19:36)
Tina*, prisijungčiau, bet jau tiek daug iš vokiečių prisisakiau ir dar skm žada naujienų gaut, tad reik taupytis ir vietą ir litus.
Erika, lb įdomus tavo falenopsis, kaip zelionke padažytas  wub.gif
O aš laukiu kada peržydės Elegant orchės, nepatinka man jų būklė.

cia is ebay uzsiisakot g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 07 04, 20:14)
cia is ebay uzsiisakot g.gif

nea, e-bay man prabanga, yra pigesnių variantų.
Atsakyti
Ne e-bay cia.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 04, 19:36)
O aš laukiu kada peržydės Elegant orchės, nepatinka man jų būklė.

tai persodink zydincias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 05, 10:53)
tai persodink zydincias  mirksiukas.gif

sakai unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 07 05, 12:54)
sakai  unsure.gif  mastau.gif

tai zinoma thumbup.gif as daznai taip darau, ne viena nepasiskunde mirksiukas.gif
Atsakyti