Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Sian Vilniuje Ukmerges Maximoje maciau dvi grazias karvytes, kazkas lyg tai labai norejo - tai paskubekite, tikrai grazios ir maciau apziurineja.( bet ne pacioje Maximoje, o ten yra nediduke geliu parduotuve)
Atsakyti
Tina

Vestuvių proga norėčiau palinkėti,
Kad niekada negestų meilės ir laimės liepsna,
Kad džiaugsmas lydėtų
Visuose bendro gyvenimo keliuose.

Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 19, 16:55)
lark,ar tavo ,,beauty,, ziedai nera siek tik idube?

lens.gif aga, įdubę, bet visvien lb graži. O ta, kur nežinojau pavadinimo, tai ant pačio vazono radau priklijuotą etiketę "Elegant Selection Michelle".
Nu fain tada apsiprekinau, gražių falenopsių įsigijau. Norėčiau dar iš tos serijos kitokių.
QUOTE(RamuteS @ 2010 06 20, 11:39)
Na va ir mano vakarykstis miniukas  smile.gif

oi koks grožis wub.gif
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 20, 15:13)

kokia foto wub.gif , ėt, kada aš taip išmoksiu blush2.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir prasom apsipirkt smile.gif Nors apart miniuku standartiniuose super marketuose daugiau nieko idomesnio pirkt nesu maciusi, vien tik standartiniai fenelopsiai. Karvutes dar nei karto nemaciau. O rimtesniu geliu parduotuviu nera, mat nedideliam mieste gyvenam. Sakykit o kokiose vazoneliuose jus pirkote savuosius miniukus, nes sitas i toki kaip maisiuka isodintas kiminuose, kai nuzides reiks turbut butinai persodinti i normalu vazoneli ir pusies zieve, kurios siandien jau prisirinkau.

QUOTE(Laura81r @ 2010 06 20, 13:20)
Ramute s,labai jau elegantiskas jusu miniukas.super  4u.gif
mano ukis po vakar dienos irgi pasipilde dviem orchidejom.veliau nufotkinsiu ir parodysiu.nes dabar dar po gimtadienio toks tingulys apemes,miego tik norisi  lotuliukas.gif


happybday.gif
Matai labai tikejaisi ir sulaukei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuteS: 20 birželio 2010 - 19:22
QUOTE(nila_ks @ 2010 06 20, 16:13)

puiki nuotrauka,beja ir ziedelis toks pats thumbup.gif
Atsakyti
Lark, as klausiau todel,kad mano irgi idube,matyt tokie jau jie,bandziau patiesint tai iplesiau biggrin.gif
Atsakyti
mano viena iš gražuolių, žiedkočio atšakėles ir žiedus sukrovė pas mane namie, ant šiaurinės palangės. bijau tik kad nelūžtų, bet ir parišti nežinau kaip...
iš skirtingų pusių:
user posted image

user posted image
o kaip tose parduotuvinėse padaro, kad žiedai žiūrėtų į vieną pusę?
Atsakyti
zane,matai,kokia isdykele pas tave,auga i visas puses lotuliukas.gif
o cia maniskes naujokes user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

o cia mano visas ukis ax.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
o cia visas zydintis ukis blush2.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
labas vakaras smile.gif

QUOTE(RamuteS @ 2010 06 20, 11:39)
Na va ir mano vakarykstis miniukas

wub.gif
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 20, 13:20)
Pokahonta, labai ačiū už naują temelę

nėra už ką 4u.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 06 20, 22:12)
mano viena iš gražuolių, žiedkočio atšakėles ir žiedus sukrovė pas mane namie, ant šiaurinės palangės. bijau tik kad nelūžtų, bet ir parišti nežinau kaip...

wub.gif
mano viena žiedų kekė nulinko sad.gif jau taip gaila doh.gif prisegiau ir vis tiek netlaikė unsure.gif
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 20, 22:34)
o cia visas zydintis ukis 

thumbup.gif

aš šiandien irgi su pirkinuku grįžau doh.gif jau vyras tik pečiais pagūžčioja blush2.gif
katlėja wub.gif
user posted image

dar ryt parsivešiu Degarmoara Flying High 'Stars and Bars' smile.gif įdomu ar pavyks pražydinti ją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 20 birželio 2010 - 23:05
Zane wub.gif labai svelni spalvyte, gal pabandyk antra pagaliuka ikisti salia palinkusios sakos ir prisek g.gif

Laura81r nemenkas ukis thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus 4u.gif Vestuves buvo sklandzios ir grazios, esu baisiai patenkinta viskuom smile.gif o dar karvute dovanu gavau wub.gif
Atsakyti
Laura,dailios gelytes! :-)
Atsakyti