Įkraunama...
Įkraunama...

orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Dar kartą primenu - už prekybą laukinukais, kaip ir už jų ėmimą iš gamtos, gresia baudžiamoji atsakomybė.

Saugoti nykstančius augalus reikia saugant ir palaikant jų natūralias augimvietes.
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 07 01, 07:39)
Pabandysiu Kauno botanikos sode paklausti. Gal parduotų.  ax.gif

jei neklystu , tai orchidėjininkų draugijos dėka KBS ir yra tų laukinukų ( Šilinge pataisyk jei ne g.gif ) o dabar jas nupirkt dar nori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2010 06 30, 17:50)
Sanlong, Laimonduxe nuostabios jūsų gražuolės bigsmile.gif  thumbup.gif

Pritariu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rodostoma @ 2010 06 30, 21:43)
Sveikos,senai buvau uzsukus su savo gelytem. Tai va dabar atradus laiko noriu pasigirti  blush2.gif

Pasakiškos, viena už kitą gražesnės, wub.gif wub.gif wub.gif visų norėčiau ax.gif
Atsakyti
Silinge, Misterija, nepykit ant merginu 4u.gif ne visos juk zinom kaip tikslingai reikia saugoti ir kieno deka atsirado 4u.gif
Atsakyti
Rodostoma pasaka 4u.gif thumbup.gif wub.gif Kaip smagu, kai pati vandutę pražydini.
Atsakyti
jetau kokia vandutė wub.gif wub.gif wub.gif kokios jūs šaunuolės merginos thumbup.gif 4u.gif
ir aš labai noriu, bet ir bijau kartu, kad nesugebėsiu auginti blush2.gif

o jei išvažiuoti ilgesniam laikui reikia, tai ką su ją daryti? kartu vežtis? blush2.gif
Atsakyti
Kai laukinukai atsirado KBS, LOD dar tikrai nebuvo, nežinau, kas juos ten įkurdino.

Erika20, aš nepykstu mirksiukas.gif Tiesiog temoje pasirodė nesektinas pavyzdys, kuriuo kitoms merginoms gali kilti noras pasekti... Dėl to ir rašau.

Su tais pirkimais - pardavimais. Jei nebūtų perkančių, pardavėjai irgi neturėtų ką veikti. O dabar... Beje, nesu linkusi pasitikėti moterytėmis, kurios pardavinėja "iš savo gėlyno prisiplencavusios". Labai dažnai tie "priplencuoti" laukinukai būna dar su visais kiminais iš pelkės doh.gif O tokių rinkėjų - pardavėjų - kolekcionierių dėka jau tikrai ne viena orchidėjų rūšis natūraliai gamtoje nebeauga.

Pardavimui natūralios orchidėjų rūšys dauginamos klonavimu laboratorijose.
Atsakyti
silinge, tai stai kodel as hibridu myletoja thumbup.gif lotuliukas.gif

O kad pasakai zinoma gerai, kita karta manau daug kas atkreips demesi 4u.gif aciu
Atsakyti
Labai atsiprašau, kad esu tas "nesektinas pavyzdys" verysad.gif nenorėjau nieko nei skatinti rauti iš kažkur, nei prekiauti schmoll.gif tiesiog tik parodyti tą mažą gamtos sukurtą stebuklą unsure.gif o užvirė tokios aistros, kad vos ne nusikaltėle pasijutau verysad.gif daugiau tikrai nesigirsiu, dovanokit schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2010 07 01, 09:52)
Labai atsiprašau, kad esu tas "nesektinas pavyzdys" verysad.gif nenorėjau nieko nei skatinti rauti iš kažkur, nei prekiauti  schmoll.gif tiesiog tik parodyti tą mažą gamtos sukurtą stebuklą  unsure.gif o užvirė tokios aistros, kad vos ne nusikaltėle pasijutau verysad.gif daugiau tikrai nesigirsiu, dovanokit schmoll.gif

Nereikia jau taip, juk ne visi mes viska zinom kas kaip, nei as nezinojau, nei dar kas. Tiesiog, manau, reikia gerbti orchidejininku klubo nariu issakytas mintis, jie zino geriausiai kaip saugoti siuos nuostabius augalus 4u.gif Tai negi jus dabar rausit, mylekit, puoselekit, tiesiog kita karta atsizvelgsim visos i prekiavima ir pirkima tokiu augalu ir labiau ivertinsim galimas pasekmes, viskas juk gerai 4u.gif
Atsakyti
Astersita, Erika20 labai teisingai pakomentavo 4u.gif Nei čia dabar pyktis, nei bartis nei kariauti nenoriu, tiesiog - ateičiai - apie tokius dalykus jau žinos daugiau žmonių 4u.gif

Žmogaus veikla labai stipriai įtakoja gamtą unsure.gif Todėl, jei tik galim, pasistenkim pasaugoti ją, kiek leidžia mūsų galimybės 4u.gif Ir pirkim legaliai parduodamus augaliukus tongue.gif

P.S. Astersita, jei atsiųstumėt man geros kokybės nuotraukų, pabandyčiau pasakyti konkrečią rūšį blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 07 01, 08:37)
Kai laukinukai atsirado KBS, LOD dar tikrai nebuvo, nežinau, kas juos ten įkurdino.



na taip , bet man susidarė įspūdis ,kad dabartiniai nariai prie to įkūrdinimo . prisidėjo
Astersita , nėra ko atsiprašinėti mirksiukas.gif
Atsakyti